reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kochane:)

wiem ,ze wiekszosc z was juz slodko spi....wpadlam sie tylko pozegnac:)

uciekamy na polnoc na weekend ,wiec odezwe sie pewnie dopiero w poniedzialek:)

buziaczki kochane mamuski:) i udanego weekendowania zyczymy:-):-):-)
 
reklama
Kochane:)

wiem ,ze wiekszosc z was juz slodko spi....wpadlam sie tylko pozegnac:)


uciekamy na polnoc na weekend ,wiec odezwe sie pewnie dopiero w poniedzialek:)

buziaczki kochane mamuski:) i udanego weekendowania zyczymy
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Witam weekendowo...ja zostałam się sama...Paweł i Jula pojechali na działkę a ja idę dzisiaj na panieńskie siostry...a jutro rano jak tylko dam radę:-p dołączę do moich skarbów:tak:

a więc udanych weekendów
 
Witam sobotnio
Nareszcie trochę słońca dzisiaj, oby już tak zostało ja najdłużej.
W ostatnią sobote wakacji jedziemy do Czarnkowa na spotkanie bliźniaków, a stamtąd w niedzielę na 3 dni do Gdańska, zarezerwowałam juz fajny apartamencik, wiec odwrotu już nie ma.

Dziewczyny nadal wychodzi na to,że ja z tych tutaj dyskutujących to ważę najwięcej.Więc Wy nie narzekajcie;-)

Bliźniaczku a ja Twoje nogi widziałam i wcale nie są krzywe.Kobitko Ty to chyba krzywych nóg nie widziałaś;-) Dobrze jest także spódniczki jak najbardziej wskazane:tak: Koniecznie turkusowe tak???;-)
Ania ja tam fałdek nie widziałam i wyglądasz super.
A za komplement dziękuję, co do turkusowego to masz racje, kocham ten kolor, nawet ostatnio sobie kupiłam super kombinezonik, takie spodenki połączone z bluzeczką właśnie turkusowe w białe paseczki

No to Ci powiem, że chyba Ci się waga popsuła, bo ja też mam 160 a obecnie ważę 59 kilo i wyglądam duuuuużo gorzej niż Ty-no chyba, że masz te kilogramy w biuście, bo ja odkąd się odchudzam, to marne 70 B lub C noszę :zawstydzona/y:
A co do mojego odchudzania, to sobie trochę odpuściłam u rodziców, ale mam w planach znowu przejść na ścisłą dietę we wrześniu ;-)

No niestety sie nie zepsuła, sprawdzałam na kilku różnych:-D, a cycki to też pierwzde mi przy odchudzaniu zmalały:wściekła/y:
A ja tam myśle ze wyglądasz super

Kochane:)
buziaczki kochane mamuski:) i udanego weekendowania zyczymy:-):-):-)
Udanego wekendowania

Witam weekendowo...ja zostałam się sama...Paweł i Jula pojechali na działkę a ja idę dzisiaj na panieńskie siostry...a jutro rano jak tylko dam radę:-p dołączę do moich skarbów:tak:

a więc udanych weekendów
Udanej imprezki, nie szalej za bardzo na tym panieńskim
 
a właśnie,że nie:-D;-)
i ja witam, u nas dzisiaj upalnie a jak u Was laseczki, mam nadzieję,że też słonecznie:tak:miłej niedzielki
 
My właśnie wrócilismy do domu. Chcieliśmy się wybrać do ZOO ale takie kolejki, że sobie daliśmy spokój. No dziki tłum po prostu. Więc pojechaliśmy na Krakowskie Przedmieście, zjedliśmy lody, poszliśmy na obiad do Kucharzy i wróciliśmy padnięci do domu. Teraz się relaksujemy.
a mi się chce kawy- tylko nie chce mi się wstać i jej zrobić :-D
 
reklama
Hello hello! Jestem juuuuż! Poproszę tradycyjnie o skrót najważniejszych wydarzeń:)

Fajnie było, pogoda taka sobie, opalenizny troszkę udało mi się złapać na żaglówce, Zuza zadowolona bo była "nad wjeziorkiem", kąpała się "na wjeziorku" , nauczyła się pływać w kółku i pływała na rowerku wodnym także ogólnie było super:)
 
Do góry