reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witajcie

Zaczęło padać :-) ... taka duchota dzisiaj była, że już nie mogłam wytrzymać.

Kurde zaczynam odczuwać rozłąkę z Matim :-( jakoś tak sie dziwnie czuję ... Mati jest szczęśliwy z dziadkami ... no ale ja tęsknię za nim.
 
Laski co tam sie u Was dzieje??? Lepper nie zyje??? myslalam,ze zle doczytalam....
masakra.....

My dopiero wrocilysmy z dworku....fontanna, piasek i te sprawy....myslslam,ze jej do domu nie zaciagne:)
pogoda lajcik....:)

Kochane nie jestecie zlymi mamusiami....szalone Wy:p :* brakuje Wam Waszych pociech,a to najlepszy dowod ,ze je szalenie kochacie i nie mozecie zyc bez nic:* wszystko przede mna....

My juz posprzatalysmy, obiadek zjedzony....teraz odpoczyen i relaks:)
 
witam wieczorkiem juz z Wroclawia, i znowu szara rzeczywistosc i samotne wieczory...:-(

Biankę tak strasznie pogryzły dzisiaj w nocy komary,że ma całe czółko w bąblach:baffled: bidula ma ok 15 ukąszeń na czółku, dobrze,że mam fenistil może jej pomoże..
spokojnej nocki babeczki
 
Agacia tulaski na smutki...wszystko porzed mna...

Kankiya biedna niunia...polecam fenistil ale z lodowki....i altacet jaby spuchlo...Jula ma uczulenie wiec poznalam kilka sposobow na te paskudne owady

Kana super że pogoda wkońcu unormowała sie

Pycioł co Ty gadasz super mamuśka jestes...
 
Spokojnej nocki Kanus

Kankiya, przytulaski dla Bianeczki, chyba ma bidula słodką krew, ze tak sie na nią rzucają te komarzyska.

A ja po nieprzespanej nocy, nie wiem co mam ze sobą robić, wstałam, bo te przewracanie z boku na bok było bez sensu.
 
reklama
Witamy my sobotnia pora:)

Blizniaczku dziekuje, nocka spokojna,ale spac nie moglam jakos..., a Tobie kochana zycze powodoznka, w koncu zla passa musi sie odwrocic....my tez na to czekamy...:) trzymkaj sie....przytulam mocno:*

A w ogole co ja mialam za sen nad ranem:)
Musialam zrobic zdjecia do paszportu, wiec wchodze patrze,a tak nasza MYszqa pstryka fotki... no to sie smieje,ze jak fajnie,ale jestem zaskoczona...rozmawiamy, Myszqa smieje sie,ze jak tylko skonczy robic sesje Pyciolkowi ,to od razu zrobi nam zdjecia....czekamy,ale z ciekawosci zagladam za parawan,a tam Pyciolek z duzym ciazowym brzuszkiem ma sesyjke:) na stojaco i na lezaco....ale tak pieknie Pyciolek wygladala,ze szok..... i jesszcze moiwe do Kamila,ze chyba czas na drugiego bobaska....
Rozmawiamy... Myszqa robi nam zdjatka i po Pyciolka przyjezdza mezowy z Alexem i Myszqowym Jaskiem....

No i film pryska,bo Marika buzi mnie wkladajac mi palec do buzi:p

A tak poza tym to chyab u Was cieplutko,ze takie pustki zawitaly:)
milego dzionka kochane....bede zagladala:)
 
Do góry