reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kana teraz u mnie ciągle pada!! chyba przyszło od Ciebie hihi

Reniu u nas dzisiaj grzeje od samego ranka wiec mam nadzieje,ze to tez do Ciedbie przejdzie:)))))

Asiulkaaa ja nie odp bo wyobraz sobie,ze nie pamietam kiedy dostalam pierwsza miesiaczke po malej.... ja mala dokarmialam swoim mleczkiem najpierw odciaganym,a potem sama ciagnela dwa-trzy razy dziennie.... w rezultacie skonczyla po 6 miesiacach,ale kiedy wrocily babskie sprawy to nie mam pojecia...
A no super,ze mezowy w koncu "na swoim miejscu" :-p

Pyciolku no Mari tezb y chciala zwierzatko,ale boje sie o "nie" bo juz potrafie sobie wyobrazic co by musialo przechodzic:p

Witamy kochane mamuski:)
fajnie,ze co niektore wyjazdy zaplanowane....zyczymy udanych wypoczynkow:) No my poki co nigdzie sie nie wybieramy, chociaz sa plany Zoo w Toronto... ale to zobaczymy w weekend;)

A tak to Mari oglada bajeckzi, ja przy kawusi nadrabiam....a zaraz perwnie uciekamy na spacerek...no i standardowo fontanny i plac....:tak::tak:
oki laseczki do pozniej:*
 
reklama
Witajcie...u nas dzisiaj bezchmurnie wiec od rana lezakuje a Jula pluska sie w basenie....oj mogloby tak zostac....ale prognozy cos strasza;(
 
Hej ;)


U nas też dziś śliczna pogoda, dużo słonka i ciepełko :tak::tak:, więc spacerki zaliczone :-)

Muszę się pochwalic, że już 3 dzień w południe śpimy bez pampka i łóżeczko jest suche :tak: tzn. śpimy bez już jakieś 2 tyg. ale zawsze się Alanek posiusiał :zawstydzona/y:, a potem zaczynamy nie zakładac na noc, choc tego sie jeszcze boje, bo rano ma sporo nasiusiane, bedziemy próbowac :tak::tak:

Zdrówka dla chorowitków :tak::tak:

Hmm, ja zbyt nie pamiętam kiedy dokładnie dostałam okres po porodzie, ale chyba jak już w ogóle nie karmiłam, tak koło 6 miesiąca ;-)
 
Hey Laseczki

Właśnie skończyłam ogarniać kuchnię a po pracy byliśmy na pizzy :)
Codziennie padam i nawet nie mam czasu czytać.
Strasznie dziwne jest takie życie.
W zasadzie to pierwszy raz pracuję.
Czasami mam tego dość ale zazwyczaj jestem szczęśliwa , że wychodzę do ludzi i coś ode mnie zależy.

Teraz właśnie relaxuję się na BB:)
 
Cześć

Fajna pogoda ... upałłłłłłłł !!!!
Ale jutro ma padać.
Marzycielko ja tez teraz nie mam czasu na czytanie, a już nie mówię o zrobieniu czegoś w domu, zawsze rano wstaje i mam postanowienie ze jak wrócę z pracy to zrobie to i tamto ... a jak się okazuje to wracam i nic mi się już nie chce.

Mati spał w południe tak długo jak ja byłam w domu, jak tylko zaczęłąm pracować czyli około 2 tyg nie śpi w dzień, babci nie chce zasnąć :zawstydzona/y:, a szkoda.
Co do przedszkola to zaczynam mieć mieszane uczucia :eek:


Asiulka ja dostałam pierwszy okres zaraz po skończeniu karmienia piersią. Czyli tak po miesiącu.
 
Witajcie:)
och bosko mi:)
pol dnia spedzilismy na rowerach i na placu zabaw BOSKO!!!!! slonko tak fajnie przypiekalo az chcialo sie krzyczec z radoasci:)

marzycielko agaciu tez tak mialam ze sil mi brakowalo gdy pracowalam na zajmowanie sie domem i calymi tymi obowiazkami pani domu hhahah
Pyciolku witaj kochana zagladaj czesciej!!:)
Kana znow u was upaly??? za dobrze wam tam hah:)
Zapominajko przytulam mocno :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie laseczki , niby jestesmy u mamy i mam odciążenie od Bianki a jakoś mało czasu na wszystko:zawstydzona/y: jutro wracamy do Wrocka, wiec spokojnie będę nadrabiac zaleglości. Przed chwilą wróciłam z jazdy na rolkach- coś cudownego , szkoda,że we Wrocku nie będę miala kiedy
jezdzić :-(
Zapominajko co się dzieje kochana, ostatnio smutna jakaś dziwnie jestes..., skoro pogoda nie poprawila humorku to musi to byc coś powazniejszego.. pisz babo tam gdzie trzeba i nie dus tego dlużej w sobie
Marzycielko to Twoja pierwsza praca?
 
reklama
Wiesz co Tygrysku jestem mile zaskoczona, bo co prawda sloneczko swieci,ale nie ma wiecej niz 25 stopni i jest naprawde przyjeeeeeemnie:) w koncu normalny spacerek i zabawy wchodza w gre,a nie dusze sie w upale i zero powietrza by oddychac.....

Wiesz co....mowili mi ,ze w lato tutaj jest po 40-50 stopni, nie wierzylam......ALE BYLO...i mowia tez ,ze zimna jest po -30-40.....OBYM TEGO NIE DOSWIADCZYLA NA WLASNEJ SKORZE....:(

Oj kochane, a ja bym chyba juz chciala do pracy, nie mam czasem wrecz sily zajmowac sie mala....nie wiem juz co moge jej wymyslic,zeby sie nie nudzila,a ona i tak roznosi dom.....;/
 
Do góry