reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
I ja witam z kawką i ręcznikiem na głowie;-)i bez makeupu jeszcze:-D

U nas chyba będzie ładnie dzisiaj, ale nic nie wiadomo, bo wiatr zawieje i wszystko może się zdarzyć.
Współczuję koszmarów dziewczyny mi ostatnio nic się nie śni , tylko kilka ciąż w międzyczasie i to był dla mnie koszmar:szok::-D
 
I ja witam z kawką i ręcznikiem na głowie;-)i bez makeupu jeszcze:-D

U nas chyba będzie ładnie dzisiaj, ale nic nie wiadomo, bo wiatr zawieje i wszystko może się zdarzyć.
Współczuję koszmarów dziewczyny mi ostatnio nic się nie śni , tylko kilka ciąż w międzyczasie i to był dla mnie koszmar:szok::-D

Kankiya to ja już nie wiem który koszmar gorszy:-D:szok::-D
 
witajcie...ja też już z kawką i lodami
wink2.gif
wink2.gif
ktos dołączy się???
my już po spacerku i zakupach...odwiedziłyśmy też fryzjera...obie grzywy podcięte
wink2.gif
...
na dworze zrobiło się cieplutko i jeśli jutro nie będzie padało zmykamy na działeczkę
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
 
Do tych lodów to chętnie bym sie przyłączyła, ale dzisiaj zakupy to na pewno jakieś kupię. Wszyscy znajomi chwalą te Grycan to muszę w końcu spróbować.
U nas ulewa, a ja w stroju letnim bo rano było słonce. Ostatni tydzień przedszkola, później cały sierpień wolnego, dobrze że mama ma też wakacje bo tak to nie wiem co bym z Majką zrobiła. W podziękowaniu zabieram ją na zakupy.
 
Witam kochane mamuski:)

U nas po nocnych ulewach i burzysku.... jest swiezo i chloniej....24 stopnie....w zupelnosci mi wystarcza:)

MARICZKA OBUDZILA SIE O 9:30....jestem w szoku,ale tutaj teraz tak fajnie chlodno,ze az przyjemnie sie spi...
A my wczoraj spedzilismy czasik na piknikowaniu w Hight Parku...jechalismy ciuchcia, bawilismy sie na placu itp. Na koniec male zakupiki i happy wracalismy do domku:)
A w sobote sie usmialismy jak nic.... wypialm jedengo smirnoffa-ten taki "babski" drink i normalnie buzia mi sie smiala jak nic.... EKONOMICZNA pelna geba:p hahahaha

A tak to po staremu.... a no i jeszcze w sobote obkupila mojego mezulka...pojechalismy do takiej galerii OUTLET-ow... i kupilismy mu butki i kurteczke - taka ala skorke,za 20 $ az szkoda bylo nie kupic... ja jakos sobie nic nie upatrzylam,ale spoko juz sie msialam ,ze nadrobie:p hahaaha
 
reklama
Do góry