reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witajcie. Pogoda się popsuła a do tego kiepska noc za nami bo Natkę męczyła gorączka a do tego wymioty i biegunka. Podejrzewam że to jakiś wirus.

mamy tylko kaszel a rentgen wykazal zapalenie pluc;/ do tego cos z serduszkiem....

Tygrysku zdrówka dla Filipka i oby z tym serduszkiem okazało się fałszywym alarmem.

Hej. Żyje. Jestem obolała i mega śpiąca. Jak wszystko będzie dobrze to mnie jutro wypiszą. Tygrysku zdrówka dla Filipka. Buziaki

Myszqo super że już po operacji, szybkiego powrotu do domku.

pije piwko z męzulkiem;-)a co???

My z mężowym też wczoraj pifkowaliśmy, a ponieważ nie było światła mieliśmy wieczór przy świecach.

takiej to dobrze a ja na antybiotyku :((

Zdrówka życzę.

Miłego weekendu kochane. Ja zmykam się uczyć.
 
pije piwko z męzulkiem;-)a co???
ja sama sączyłam i tak myślałam, że Ty też i chciałam się podłączyć:-)

Kokusia efektywnej nauki życzę;-)
Reniu współczuję bidulko
Tygrysku odezwij się jakoś jak dasz radę i napisz nam co z Wami
Myszqo a Ty jak dzisiaj się czujesz?
u nas dzisiaj już lepiej z pogodą, więc będziemy spacerować ile wlezie, bo jutro chyba znowu deszcze:wściekła/y::-(
 
My juz w domku:)
badania szybko porobiono i leczymy sie w domku.
Niestety serduszkowo bedziemy musieli byc pod opieka poradni kardiologicznej:(
 
Tygrysku co Wam wyszło z serduszkiem,już wiadomo? nie denerwuj się na zapas kochana i dawaj znać na bieżąco jak coś nowego się dowiesz, jesteśmy z Wami i wiezrymy,że to nic poważnego pewnie spowodował to długotrwały kaszelek Filipka, buziaczki;-)

Bianka ma dzisiaj okropny dzien i mimo iz byłysmy na dworze i wybiegała się, jest nie do wytrzymania:szok::-( jak nie uśnie o 20 to zwariuję:no:
 
Kankija wyszla nam arytmia serduszka. ( swoja droga to dziwne ze zaden lekarz a bylo ich w naszym zyciu duzo w koncu zima bylismy co 2 tygodnie u lekarza z infekcją , nie zwrocil uwagi ze serduszko bije niemiarowo. Dopiero przypadkiem przy robionym zdjecia klatki piersiowej wyszlo cos nie halo)
Ale musze Wam powiedziec ze moje dziecko bylo przeszczesliwe jak dowiedzial sie ze jedziemy do szpitala. On uwielbia karetki itp
wszystkie badania przechodzil bezkonfliktowo nawet cale ktg przelezal cichutenko jak myszka:)
 
Ostatnia edycja:
A można to jakoś leczyć?

Zmartwiłaś mnie Tygrys!

A po lekarzach bym się niczego innego nie spodziewała, bo jeszcze musieliby skierowanie wypisywać... ;/
 
Kankija wyszla nam arytmia serduszka. ( swoja droga to dziwne ze zaden lekarz a bylo ich w naszym zyciu duzo w koncu zima bylismy co 2 tygodnie u lekarza z infekcją , nie zwrocil uwagi ze serduszko bije niemiarowo. Dopiero przypadkiem przy robionym zdjecia klatki piersiowej wyszlo cos nie halo)
Ale musze Wam powiedziec ze moje dziecko bylo przeszczesliwe jak dowiedzial sie ze jedziemy do szpitala. On uwielbia karetki itp
wszystkie badania przechodzil bezkonfliktowo nawet cale ktg przelezal cichutenko jak myszka:)

Brawa dla dzielnego Filipka. Tygrysku trzymam kciuki żebyście trafili na jakiegoś kompetentnego lekarza który postara się "wyregulować" serduszko.
 
Fifi to zuch dzieciaczek kochany, Bianka jak widzi przychodnię to juz marudzi a przed wejściem do gabientu zawsze sceny i tak aż do wyjścia:zawstydzona/y:my mamy szmery na serduszku i też musimy się skontrolować po skończeniu 3 latek:-(

Tygrysku Fifi jest malutki, na pewno uda się jakoś to zaleczyć a może postawili błedną diagnozę..lekarze też sie mylą i może wyjdzie z czasem,że jest wszystko ok, bądzmy dobrej myśli a i tak trzymamy wszystkie kciuki za Filipka, więc razem zdziałamy cuda:tak:;-)

kuśwa brawa dla lekarzy co jeden to lepszy:wściekła/y:
 
reklama
mamy tylko kaszel a rentgen wykazal zapalenie pluc;/ do tego cos z serduszkiem....

no wlasnie osluchowo bylo czysto ale przepisujac nam skierowanie powiedziala ze przy tak dlugim kaszlu i braku poprawy przy obecnym leczeniu da skierowanie na rtg gdyz czasem jest tak ze osluchowo jest czysto a jakis stan zapalny jest dopiero widoczny na zdjeciu no i wykrakala. mojej kolezanki synek tez mial podobnie ze wszystko czysto u lekarza a na zdjeciu klops;/

a serduszko kochani tyle razy byl badany i nikt nie powiedzial ze cos jest nie tak dopiero na zdjeciu zobaczyli ze jest wielkosciowo cos nie tak nie wiem nie znam sie na tym a opis mam juz schowany w torbie , lekarka powiedziala ze te zmiany moga byc przez to zapalenie.
chciala nam dac antybiotyk do domu ale pozniej stwierdzila ze da nam skierowanie do szpitala ze tam szybciej zrobią badanie serduszka i dojda do przyczyny niz my jak na wlasna reke zaczniuemy sie umaiwac do kardiologa potem na badania itp...

wiec jutro rano jedziemy...zla jestem bo jest sobota a w weekendy wiadomo jak jest z tymi badaniami w szpitalach;/

O mamo! Mam nadzieję , że skończy się tylko na kontrolowaniu serduszka i nic się nie będzie działo.
Zdrowiej Fifi:-)

Hej. Żyje. Jestem obolała i mega śpiąca. Jak wszystko będzie dobrze to mnie jutro wypiszą. Tygrysku zdrówka dla Filipka. Buziaki

Karolinko dla Ciebie bardzo dużoooo zdrówka i szybko wracaj do żywych:-)

Ja dzisiaj wróciłam z Kielc poniewaz miałam zjazd i egzamin z Filozofii:eek:
A rano byłam z mamą na ciuchach i kupiłam dokładnie 36 ubrań dla siebie i Oli i zapałaciłam 36 zł:-D:-)

Mój M. natomiast ma megaaaa anginę , że nawet lekarka była zaskoczona.
Nie może jeść , pić i połykać śliny a w poniedziałek ma spotkanie w sprawie pracy...:sorry:
 
Do góry