reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

co tu takie puchy??:confused::confused::eek: wszystkie już się wakacjują?:-D
Tajger, Pyciol,Kana, Agacia,Agatkas,Blizniaczek,Zanplo,Mamusia,Anoli,Dagulla,Ollcia,Kokusia,Kajak i reszta???

My jednak odpuszczamy wakacje na dzień dzisiejszy, chyba,że podjedziemy nad jakieś jeziorko na kilka dni.Bartka wujek ma jakies budki postawione w Boszkowie i może tam się wciśniemy na kilka dni, chyba ,że mój B postanowi z dnia na dzień( jak to często bywało) i jeśli znajdziemy jeszcze jakieś noclegi to bujniemy się nad morze:happy2:

W Boszkowie w Wielkopolsce? Niedaleko mnie?

U nas znowu skwar, jak się uda brykniemy nad jezioro. Ale podobno od jutra ulewy :(

Zanplo kiedy ruszacie z budową? Strasznie wam zazdroszczę!!!
 
reklama
U nas okropnie duszno. I prawie bezsłonecznie. Wczoraj znowu mnie dorwało od 16 do 1 w nocy. Wzięłam 2 ibuopromy 400, i dwie nospy a mimo to bolało jak cholera. Na szczęście dziś już mam wizytę u chirurga, musze użyć całego swojego uroku osobistego zeby jak najszybciej mnie przyjęli na oddział:tak:
 
Ja na 19:40 mam wizytę.

A wogóle - co tu takie pustki????? Już wszystkie na wakacjach?
Agacia - dawaj foty!!!

a ja się dziś dowiedziałam ze synek mojej przyjaciółki został twarzą SMYKA :-) Jak zobaczycie na plakatach chłopczyka o blond kręconych włoskach, niebieskich oczkach i śmiesznie zadartym nosie - to będzie Kamilek :-)
 
zazdroszczę słoneczka...u nas buro ale ciepło....

my dzisiaj odwiedziłyśmy nowo otwarte spa...to jest to co ja lubię a jaką mają ofertę masaży:tak:...już wiem na co mój P wyda trochę wypłaty w najbliższym miesiącu:-p:-p:-p

Myszqa współczuję bólu...i trzymam kciuki za wizytę
bedziemy wyglądać Kamilka
z najbliższym weekendem chyba nie uda sie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:ale widzę że nawet gdyby to musiałabym sama wypić to wino:-D:-D:-Da ja wolę z Wami

Zapominajka jak wypad nad jeziorko???

Agacia fotki, Agacia fotki:tak:

Tygrys gdzie się ukrywasz???

Agatkas udanych wakacji!!!
 
Super!!!
A co zrobić, żeby dziecko zostało gwiazdą?

Trzeba być w odpowiednim miejscu i czasie :-) Tatuś Kamilka był z nim na spacerze koło jakiegoś lokalnego boiska piłkarskiego w Łomiankach. A ze tatuś Kamilka jest znanym byłym piłkarzem reprezentacji to przykuł uwagę osób grających w piłkę. Okazało się, że wsród nich jest koleś który jest właścicielem agencji reklamowej która obsługuje smyka i tak od słowa do słowa - Kamilek został gwiazdą :-D

Ja po wizycie u chirurga. Własciwie nic nie załatwiłam. Bo to prywatna klinika bla bla bla. Muszę iśc do lekarza pierwszego kontaktu, po skierowanie na konsultacje chirurgiczną przyszpitalna i tam dopiero skierowanie na operację. Albo jak zasugerował pan doktor jak będę miała atak - wezwac karetkę i do najblizszego szpitala - bez kolejek i czekania :-)
 
Madzieńko szalej kochana a jak Twój P płaci to nawet podwójnie:-p
Zapominajko tak to Boszkowo w wielkopolskim, bywasz tam czasami?
Myszqo z Twoim osobistym urokiem pewnie termin dostaniesz na jutro;-)daj znać jak ci poszło czarowanie doktorka

ja wykąpana odpoczywam czytając Was,ale nie za długo bo cosik mało tego:-(
 
reklama
Ja po wizycie u chirurga. Własciwie nic nie załatwiłam. Bo to prywatna klinika bla bla bla. Muszę iśc do lekarza pierwszego kontaktu, po skierowanie na konsultacje chirurgiczną przyszpitalna i tam dopiero skierowanie na operację. Albo jak zasugerował pan doktor jak będę miała atak - wezwac karetkę i do najblizszego szpitala - bez kolejek i czekania :-)

proponuję abyś dostosowała się do rady lekarza;-) przez tą biurokrację i skierowania od lekarzy pierwszego kontaktu jest straszny bałagan i zanim dotrze się do właściwego specjalisty można zwariować:wściekła/y:
 
Do góry