reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ja niestety miałam kolejną kolkę. Już prawie do szpitala się szykowałam ale wzięłam dwa ibupromy i nospę i najgorszy bół minął. Bo stale boli ale nie tak bardzo jak wcześniej. A najgorsze, ze nie wiem od czego. Nie zjadłam dziś nic co mogłoby mi zaszkodzić, bardzo tego pilnuję. :baffled:

Dziewczynki, nie teraz to innym razem :-) Madzienko, mi to możesz nawet w piątek odpowiedzieć czy będziesz czy nie. Ja muszę jakby co tylko w sobotę rano Jaśka do mamy odwieźć.:-)
 
reklama
Zapominajko ja już jestem przebadana i zdiagnozowana. Miałam już usg, badania krwi i moczu. Wiadmo ze to kamien w woreczku i wiadomo ze trzeba to wyciąc. W srodę idę do chirurga po skierowanie na operacje. A później już właściwie trzeba czekać na najbliższy termin. Poszukać po szpitalach gdzie się najkrócej czeka. :baffled: A póki co musze czekać.
 
Zapominajko ja już jestem przebadana i zdiagnozowana. Miałam już usg, badania krwi i moczu. Wiadmo ze to kamien w woreczku i wiadomo ze trzeba to wyciąc. W srodę idę do chirurga po skierowanie na operacje. A później już właściwie trzeba czekać na najbliższy termin. Poszukać po szpitalach gdzie się najkrócej czeka. :baffled: A póki co musze czekać.

O matko. Współczuję.
Jeszcze nigdy nie miałam operacji i myśl, że mogłabym mieć przeraża mnie.

Dziewczyny dziękuje za słowa otuchy.
Teraz szukam pracy i może coś się zacznie ruszać.
Najbardziej jednak chciałabym zostać sprzedawcą w butiku w Outlecie bo jest tylko 200 m od mojego domu.:)
 
Zapominajko ja już jestem przebadana i zdiagnozowana. Miałam już usg, badania krwi i moczu. Wiadmo ze to kamien w woreczku i wiadomo ze trzeba to wyciąc. W srodę idę do chirurga po skierowanie na operacje. A później już właściwie trzeba czekać na najbliższy termin. Poszukać po szpitalach gdzie się najkrócej czeka. :baffled: A póki co musze czekać.

Współczuję. Mam nadzieje, że szybko się pozbędziesz intruza...

Marzycielko trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam wtorkowo,
u nas dzisiaj zapowiada się cudna pogoda, dopiję kawkę, malnę oko i pójdziemy na plac zabaw:-)


Madzienko, może Julcia tak dziwnie reaguje na ugryzienia...

Jak wam minął weekend?
My byłyśmy u mojego wujka na wsi,pogoda w miarę dopisała, więc Bianka cały dzień po dworze biegała:tak:

Madzieńko daj znać czy ugryzienie zniknęło i co powiedział drugi lekarz, może tak jak pisze Zapominajka tak reaguje na ugryzienia a wczesniej jak ją coś ugryzło jaka była reakcja?

Myszqo bidulo współczuję napadów bólu, dobrze,że laki przeciwbólowe Ci pomagają, bo ciężko byłoby Ci wtedy z Jasiem

Marzycielko powodzenia, może uda Ci się dostać do tego Outleta
 
Wczorajszy dzien na szczęście spokojnie. Ale zjadlam na śniadanie lekkie kanapki a później dwa razy zupę jarzynową. He he mam przymusową dietę. Po wycięciu woreczka 6-8 tygodni beztłuszczowej lekkostrawnej diety. Doszukuję się pozytywów całej sytuacji:-)

Tygrys - gdzie Cię wcięło????
 
reklama
Hej dziouszki:) Ja czytam codziennie tylko weny jakoś brak:) A teraz u nas ładna pogoda a ja w domu - wpadłam w wir pakowania się bo pojutrze już wyjeżdżamy na dwa tygodnie:-):-):-)
Właśnie mam w domu przyjęcie na niby - Zuzia i jej koleżanka Amelka mnie zaprosiły:):-D:-D
 
Do góry