reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

ok dziewczynki zmykamy na sniadanko i potem na spacerek i warzywniak:) dzis w planach mam ugotować botwinke hah ostanio za mna chodzi....;)
 
reklama
Majusi wyskoczyło coś na oku w środku pomiędzy źrenicą a tym białkiem i ma cały jeden kacik czerwony, dzisiaj maż wybiera się z nią do lekarza bo ma to już od niedzieli i boje się żeby nie przerodziło się w coś poważnego.
Kankiya dzięki, Roxette to ulubiony zespół męża z czasów młodości :-D w domu mamy wszystkie płyty i kasety które już powyrzucałam bo nie ma ich na czym słuchać. Mają bardzo melodyjne piosenki więc myślę że koncert się uda. A pakowanie to zawsze trudna sprawa, ja jak się wybieram do rodziców to zawsze czegoś zapomnę albo pogoda się zmieni i brakuje mi ubrań dla Majki.
Agacia my obchodziliśmy dzień mamy i taty razem więc nic już nie szykujemy, ale muszę sprawić jakieś skromne prezenty dla taty i teścia.
 
hahha oj rozmarzylam się:-D:-D ja spiewalam do butelki po dezodorancie:-D
:-D:-D:-D
Zanplo , może jakiś opiłek jej wpadł do oczka? a w sumie nie, bo raził by ją w oko przy zamykaniu i dałaby Wam szybciej znać, chyba,że wypadł sam i zostawił ślad, napisz co lekarz powie

idę dalej walczyć z torbami:-( aa słuchajcie wczoraj przypaliłam mojemu B ulubioną koszulkę żelazkiem nie wiem jak mu to powiedzieć:zawstydzona/y::eek:, sama nie wiem jak to zrobiłam:-D koszulka była wpaski a te paski to wstawki z cienkiej siateczki ze sztucznego tworzywa, tylko były granatowe i nie było widać,że to inny materiał, ehh blondynka:-D
 
Hej dziewczynki!

Myszko 100 lat!

Jestem ostatnio strasznie przemęczona....chyba muszę zrobić jakieś badania bo od rana jak wstanę to za pół godziny najchętniej położyłabym się znowu spać:(
Zuzia od wczoraj ma gorączkę i nic poza tym...nie wiem czy mam iść do lekarza czy czekać do jutra.... Wczoraj miała grubo ponad 38, dałam syropek i przeszło, a dziś wydaje mi się że ma tylko stan podgorączkowy (cieżko stwierdzić bo te elektroniczne termometry są do dupy)

Kurcze za dwa tygodnie jadę na wakacje i nie mam kostiumu kąpielowego, normalnie załamka.
Aaaa no i miałam zapytać czy może któraś z was będzie nad morzem w okolicach Rowów pomiędzy 2 a 9 lipca?:)
 
Witajcie. Ja mam dzisiaj jakiegoś niechcieja. Zaprowadziłyśmy Martynkę do szkoły a teraz się obijamy. W domu bajzel ale nic się nie stanie jak jeszcze dzień pobędzie taki stan

Mam pytanko ... niedługo "Dzień Ojca" czy cos planujecie ... jakis prezencić dla tatusiów ?

Agaciu my planujemy zakupić tatusiowi jakąś fajną dedykowaną koszulkę

Majusi wyskoczyło coś na oku w środku pomiędzy źrenicą a tym białkiem i ma cały jeden kacik czerwony, dzisiaj maż wybiera się z nią do lekarza bo ma to już od niedzieli i boje się żeby nie przerodziło się w coś poważnego.
Kankiya dzięki, Roxette to ulubiony zespół męża z czasów młodości :-D w domu mamy wszystkie płyty i kasety które już powyrzucałam bo nie ma ich na czym słuchać. Mają bardzo melodyjne piosenki więc myślę że koncert się uda. A pakowanie to zawsze trudna sprawa, ja jak się wybieram do rodziców to zawsze czegoś zapomnę albo pogoda się zmieni i brakuje mi ubrań dla Majki.
Agacia my obchodziliśmy dzień mamy i taty razem więc nic już nie szykujemy, ale muszę sprawić jakieś skromne prezenty dla taty i teścia.

Zanplo a może to "jęczmień"? Udanego wypadu.

Hej dziewczynki!

Myszko 100 lat!

Jestem ostatnio strasznie przemęczona....chyba muszę zrobić jakieś badania bo od rana jak wstanę to za pół godziny najchętniej położyłabym się znowu spać:(
Zuzia od wczoraj ma gorączkę i nic poza tym...nie wiem czy mam iść do lekarza czy czekać do jutra.... Wczoraj miała grubo ponad 38, dałam syropek i przeszło, a dziś wydaje mi się że ma tylko stan podgorączkowy (cieżko stwierdzić bo te elektroniczne termometry są do dupy)

Kurcze za dwa tygodnie jadę na wakacje i nie mam kostiumu kąpielowego, normalnie załamka.
Aaaa no i miałam zapytać czy może któraś z was będzie nad morzem w okolicach Rowów pomiędzy 2 a 9 lipca?:)

Agatkas zdrówka dla Zuzi

100 Lat 100 Lat :)

Mieszkamy już w Piasecznie.
W poniedziałek zaczynam pracę :)

Marzycielko trzyma kciuki żeby Piaseczno okazało się Waszym miejscem miejscem na ziemi


Myszqo jeszcze raz STO LAT i spełnienia marzeń.
 
Agatkas, jeśli jej się będzie taka wysoka temperatura pojawiała, to idź do lekarza z Zuzią. Nie wiadomo co to może być.

Marzycielko, gratuluję, pokaż nam zaraz fotki nowego mieszkanka.
 
reklama
sto lat, sto lat niech Myszqa żyje nam.

Marzycielko, udanego mieszkania na nowym miejscu.

Zanplo, koncert Roxette marzenie po prostu. Ja mam płytę dvd z teledyskami i materiałami o nich i tak mi sie ostatnio zebrało na wspominki i słuchanie, przy niektórych piosenkach nawet łezki sie pojawiły:zawstydzona/y:
Bawcie sie dobrze

Myszqo, wizja spotkanka super, szkoda ze ja mam daleko, chociaz to by mnie nie odstraszyło tak mocno, ale dla mnie lipiec to już sezon i czasowo nie wyrobię:-(, a chętnie bym sie wyrwała choc na chwilę.

Agatkas zdrówka dla Zuzi
 
Do góry