reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Myszko sto lat!!!!! szalonego zycia, usmiechu na twarzy w kazdy dzien i spelnienia wszystkich marzeń!!:)

Agaciu co sie stalo kochana??? oczywiscie prezentem bedzie laurka wykonana samodzielnie przez pierworodnego:) no i moze pieniazka od mamusi dostanie filipek zeby kupic tatusiowi piwo hahah

wczoraj moje dziecko nie chcialo wyjsc z przedszkola;/ no coz ...hahhha
 
wiajcie
ja juz na nogach, nie wiem po co ak szybko sie obudzilam skoro dziecie jeszcze spi, a ja juz sacze kawke

Myszko, 100 lat!!!!!!!!!!!!!!​
 
Hej laseczczki,
Dzisiaj dla odmiany wstałyśmy o 7:wściekła/y::-DPakuję się od wczoraj do mamy i coś mi nie idzie,bo pogoda nie pewna i musze liczyć się z każdą temperaturą a ciuszków cała sterta i nie wiem które odrzucić:zawstydzona/y:
Agaciu prezent planuję,ale dla mojego taty;-)
Zanplo udanej wycieczki do Wawy i zdaj nam póżniej relację z koncertu Roxette, ale Ci zazdroszczę;-)Roxette kojarzy mi się z dawnymi cudownymi latami,śpiewaniem tekstów piosenek do łyżki i magnetofonem na tasmy, które ciąglę mi wciągał:-D
Tygrysku racja należy mi się odpoczynek, a skoro B uważa ,że damy jakos radę finansowo to jakoś damy;-)jak po zajęciach adaptacyjnych? Fifi chodził do żlobka, więc chyba bez większego problemu?
Pyciolek ja Alex i jego kaszelek?
Myszqo współczuję awarii,ale miałaś sprzątania:tak:a i 100 lat kochana, dużo zdrówka i spełnienia marzeń, aby wszystko poukładało Ci się tak jak tego chcesz:)
 
reklama
Do góry