reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dziewczyny trzymajcie kciuki, jutro prawdopodobnie bede miec cc:sorry2:
Chyba ze ksiezniczka zdecyduje sie wyjsc w nocy:eek:, ale narazie sie nie zapowiada:eek:
trzymam
dasz rade :) :-)

Vive i anoli jak przechodziłyście druga ciążę? podobnie ?
mnie ciekawośc zżera kto tam u mnie siedzi :-D jak przy pierwszym chcieliśmy miec niespodziankę to teraz chyba będziemy chcieli poznac płeć
 
reklama
hahha a jaka pogoda na biegunie ????:)

obiadek sie robi .....mmmmmmmmmmmm głodna jestem...:)
zapominajko i jak tam twoje plany dot powroru do igorka tzn bycia z nim ..nadal aktualne????

Myszka jestem wstrzasnieta !!! brak mi słów!!!!!!!!!!! dlaczego nie ma foto relacji z twojego ostatniego wypadu do gwiazd!!!!!!! no tak byc nie moze@!!!!! licze na poprawe hhaha:)

zimno, ciemno i do domu daleko:szok::-D

ps. dzis zrobiłam przegląd szafy i załąmka....nie mam w czym chodzic buuuuuuuuuuu czuje sie nieszczesliwa.....:sorry2::sorry2::zawstydzona/y::cool2::eek::eek:

ja tez nie mam w czym chodzic:dry:
Dziewczyny trzymajcie kciuki, jutro prawdopodobnie bede miec cc:sorry2:
Chyba ze ksiezniczka zdecyduje sie wyjsc w nocy:eek:, ale narazie sie nie zapowiada:eek:
bedziemy trzymac, trzymamy!
 
Ja oglądałam wczoraj Lisa tutaj macie ten program 14.03.2011 - Telewizja Polska SA
dzisiaj czekam na uwagę

Anoli trzymamy kciuki

Tygrysku mam podobne odczucia....pora na zakupy!!!!ale ja chce lata i wolę letnie zakupy!!!

Vive zdróweczka dla Twoich skarbeczków

Agacia i co czaisz o co im chodzi w tej kampanii???
 
hahha a jaka pogoda na biegunie ????:)

obiadek sie robi .....mmmmmmmmmmmm głodna jestem...:)
zapominajko i jak tam twoje plany dot powroru do igorka tzn bycia z nim ..nadal aktualne????

Myszka jestem wstrzasnieta !!! brak mi słów!!!!!!!!!!! dlaczego nie ma foto relacji z twojego ostatniego wypadu do gwiazd!!!!!!! no tak byc nie moze@!!!!! licze na poprawe hhaha:)

Aktualne, ale nie wiem, czy my o tym samym.

A my dzisiaj po wizycie u pediatry-Olek ma zapalenie gardła, a Maksiu ma zapalenie spojówki, wrastający paznokieć u stópki i jakąś dziwny guzek na bioderku. Załamka normalnie.... Jedyne co mnie pociesza to to, że Maksiu przybrał kilogram w ciągu 3,5 tygodnia-mój mały głodomorek :-) A cycusia doi co 2-3 godziny, a nocy nawet rzadziej, w przeciwieństwie do Olka, który przy cycu wisiał całymi dniami i nocami.

Zdrówka dla was.

Dziewczyny trzymajcie kciuki, jutro prawdopodobnie bede miec cc:sorry2:
Chyba ze ksiezniczka zdecyduje sie wyjsc w nocy:eek:, ale narazie sie nie zapowiada:eek:

Robi się, ale potem się melduj!!!


Oglądałam Uwagę i było prawie to samo co poprzednim razem... Nie wiem o co chodzi ;/
 
Tygrysie - byłaby fotorelacja gdybym wzięła aparat :-D ale jakoś mi sie zapomniało :zawstydzona/y: Ale mogę dac Ci słowną relację - pisz co chcesz wiedzieć - czy bracia Mroczek są przystojni? dlaczego Monika Jarosińska przychodzi na śniadanie w okularach? czy Robert Kanterajt jest tak wysoki jak w tv? Mów, pytaj - na każde pytanie odpowiem :-)
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki, jutro prawdopodobnie bede miec cc:sorry2:
Chyba ze ksiezniczka zdecyduje sie wyjsc w nocy:eek:, ale narazie sie nie zapowiada:eek:

Anoli kochana....kciukasy zacisnięte!!!!
i czekamy na radosną nowine:)

A my dzisiaj po wizycie u pediatry-Olek ma zapalenie gardła, a Maksiu ma zapalenie spojówki, wrastający paznokieć u stópki i jakąś dziwny guzek na bioderku. Załamka normalnie.... Jedyne co mnie pociesza to to, że Maksiu przybrał kilogram w ciągu 3,5 tygodnia-mój mały głodomorek :-) A cycusia doi co 2-3 godziny, a nocy nawet rzadziej, w przeciwieństwie do Olka, który przy cycu wisiał całymi dniami i nocami.

Vive zdróweczka dla synusiów:) i nie martw się na zapas....bedzie si!!!!!!!!!!!

dobra, wrocilam do domu, przeczytalam wszystko o pogodzie u Was:-D...jestem na czasie...
Ogladalyscie tego Lisa?

Ty się Kajaczku śmiej,ale my tutaj juz tylko za słoneczkiem i ciepełkiem czekamy:p hahaha


Ojej zdrówka dla maluszków.


Tygrysku to czas na .... ZAKUPYYYYYY !!!!!!
Dokładnie zgadzam się z Agacią:)

trzymam
dasz rade :) :-)

Vive i anoli jak przechodziłyście druga ciążę? podobnie ?
mnie ciekawośc zżera kto tam u mnie siedzi :-D jak przy pierwszym chcieliśmy miec niespodziankę to teraz chyba będziemy chcieli poznac płeć

Ja bym chyba nie wytrzymała w niewiedzy:p hahaha

My już wykąpane, świeżutkie:) czas na sen:)
 
czesc dziewczyny :)

ja dzis wpadlam na pomysl obiadkowy :) knedliki tylko ze z truskawkami i polana gorącą smietanką:) mniami juz sie nie moge doczekac:)

Myszko jak moglas zapomniec o aparacie hahha a swoja droga to kto to jest jarocinska i ten jakis tam kanterajt??? ups..

Anoli rzymam kciuki!!
Vive a wam zdrowka zycze:)

byl ktos na filmie sanctum???? polecacie??
 
Witamy i my:)

Tyrysku Jarosinska to jest chyba ta "piosenkarka" :-D, aktoreczka serialowa, której na jakiejś tam imprezie rzekomo Doda "przywaliła" :) hahhaa o ile sie nie myle....
A Kantereit to jest ten co prowadzi dzien dobry TVN obecnie chyba z Pieńkowską ...:)

Poza tym u nas dobrze, tez mam pomysł na......obiadek... rybke w śmietanie z ziemniaczkami zapieknaną w piekarniku:)

Ale do tego jeszcze troszke:) poki co małe sprzatanko i spacerek;)
 
reklama
ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to ja taka mało telewizyjna jestem i nie obeznana w tej smietance hahha

a ja za porzadki wiosenne w szafie sie zabralam kochane i wywalam wszystkie swetry na wyzsze półki a te wiosenne daje nizej hahha a co moze tak przywołam wiosnę:)
 
Do góry