reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie, u nas słonecznie..ale zimno...prawie zimowo:-(

Tygrysku ja też zadałam pytanie a kto ta pani J i ten pan:-D

Ale pyszności szykujecie...ja planuje ugotować barszcz ukraiński a na drugie nie wiem:sorry2:
 
reklama
hahha milo wiedziec ze nie tylko ja taka nieobyta w swiecie jestem:) hahaha

barszczyk ukrainski tygrysek lubi bardzo !! :) a nigdy nie gotował wiec prosi madzienke o przepis:)
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki, jutro prawdopodobnie bede miec cc:sorry2:
Chyba ze ksiezniczka zdecyduje sie wyjsc w nocy:eek:, ale narazie sie nie zapowiada:eek:

Kciuki mocno zaciśnięte :-) Oj, wiem, co czujesz....

trzymam
dasz rade :) :-)

Vive i anoli jak przechodziłyście druga ciążę? podobnie ?
mnie ciekawośc zżera kto tam u mnie siedzi :-D jak przy pierwszym chcieliśmy miec niespodziankę to teraz chyba będziemy chcieli poznac płeć

Moja ciąża była całkiem inna od pierwszej. Ale nudności miałam przy obydwu :-) Inaczej też przeżyłam poród-chyba bardziej świadomie :-)
I gratuluję Ci baaaaaardzo serdecznie :-) Ja już tęsknię za brzuszkiem, ale tym razem na tęsknocie się skończy....;-)
 
Barszcz ukraiński.... wieki nie jadłam. Też o przepis proszę, albo link do jakiegoś sprawdzonego :)

Vive dlaczego na tęsknocie się skończy... może się jeszcze zdecydujecie :)
 
Barszcz ukraiński.... wieki nie jadłam. Też o przepis proszę, albo link do jakiegoś sprawdzonego :)

Vive dlaczego na tęsknocie się skończy... może się jeszcze zdecydujecie :)

Może jak wygram w totka i będę mogła sobie pozwolić na pozostanie w domku ;-)

Dziewczynki-zapoznajcie się, proszę, z historią Laury na blogu Kochamy Laurę - Part 9
Mama Laury jest znajomą mojego kolegi.. Czytam ten pamiętnik od jakiegoś czasu i....zresztą same zobaczcie. Na Laurę można przekazać 1 % podatku. Można tez zagłosować na mame Laury w plebiscycie kobieta dekady Finałowa Dziesiątka Plebiscytu Kobieta Dekady wybrana! - Wiadomości w Onet.pl
Tutaj macie link do materiału o Laurze Emilia, mama Laury - Gorący Temat - Blog w Onet.pl
a w piątek 18 marca będzie o niej w Dzień Dobry TVN.
 
Czesc dziewczynki

Madzienko nic nie rozumiem z tej nowej kampani i jakos do gustu ta sronka mi nie przypadła.

Zimno u nas strasznie... ehhh az zyć się odechciewa.

Kupiłam Matemu buciki, jedyne jakie były w jego rozmiarze (całe szczęście były ładne) bo już nic nie było, a w przyszłym tygodniu przyjdą już sandałki :-D
 
czesc dziewczynki długo mnie nie było ale Was podczytywałam :)
dzisiaj powinnam z Wami troszeczkę posiedzieć ponieważ mam wolne :)
idę po kawkę :)
 
Przecieram oczka ze zdziwienia :szok::szok::szok:

Pyciolek?????????????

Witamy wszystkich czwartkowo;) znowu;p

u nas kiepsko... Mari cała noc męczyła się z katarkiem....praktycznie nie spałam,bo co chwilke sie bidulka budziła z płaczem,albo po prostu niemiłosiernie wierciła....
A ja sie rano wystaraszyłam jak nic....wstałam ,bo zaczeła mi mocno leciec krew z nosa...poszłam do łazienki i w pierwszej chwili myslałam,ze to od podraznionego noska,ale za mocko leciało....a po chwili jak próbowałam wydmuchac nos, to miałam( sorki za opis) dwa ogromne skrzepy...wielkosci małego palca u reki....i mysle,ze to moze byc z zatok i stad to krwawienie.....wczoraj wieczorkiem wziełam ibum zatoki...i nie wiem teraz czy isc z tym do lekarza czy co, mam dalej brac ten lek...troszke sie przestraszyłam powiem Wam szczerze....
 
reklama
witam z kawą porannie chociaz ja od 6:11 juz miałam pobudke.....L:)
MASAKRA!! Ale w ciagu dnia panicz odsypie 3 godziny wiec nie dziwota ze tak wczesnie wstaje :(
dzis mam plana znow upiec chlebek tylko na zakwasie:) trzymajcie kciuki:)
u nas wiatrzycho ze hohooh az strach wychodzic na dwór ale slyszalam ze od nastwpnego tygodnia ma nadejsc wiosna i 15 stopni:) to dodaje mi siły hahah:)

kanus wspołczuje porannej niespodzianki...
 
Do góry