reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

My juz w domku, szybki spacerek i odwiedzinki u znajomej....

wieje taki zimny wiatr,ze cieszyłam sie jak dzecko,ze ubrała sobie kurtke zimowa.....
Mariczka miała taki nochalek czerwony bidulka....słoneczko niby przeswituje ale tak jakos słabo...
 
reklama
U nas też zimno. Ale poszliśmy na spacerek z tym, że wpakowałam Jaśka do wózka i poszliśmy karmić kaczki. Po drodze okazalo się że jest nowy plac zabaw więc się juz młodego nie udało utrzymać w wózku. Teraz idziemy spać.
 
hahha a jaka pogoda na biegunie ????:)

obiadek sie robi .....mmmmmmmmmmmm głodna jestem...:)
zapominajko i jak tam twoje plany dot powroru do igorka tzn bycia z nim ..nadal aktualne????

Myszka jestem wstrzasnieta !!! brak mi słów!!!!!!!!!!! dlaczego nie ma foto relacji z twojego ostatniego wypadu do gwiazd!!!!!!! no tak byc nie moze@!!!!! licze na poprawe hhaha:)
 
A my dzisiaj po wizycie u pediatry-Olek ma zapalenie gardła, a Maksiu ma zapalenie spojówki, wrastający paznokieć u stópki i jakąś dziwny guzek na bioderku. Załamka normalnie.... Jedyne co mnie pociesza to to, że Maksiu przybrał kilogram w ciągu 3,5 tygodnia-mój mały głodomorek :-) A cycusia doi co 2-3 godziny, a nocy nawet rzadziej, w przeciwieństwie do Olka, który przy cycu wisiał całymi dniami i nocami.
 
A my dzisiaj po wizycie u pediatry-Olek ma zapalenie gardła, a Maksiu ma zapalenie spojówki, wrastający paznokieć u stópki i jakąś dziwny guzek na bioderku. Załamka normalnie.... Jedyne co mnie pociesza to to, że Maksiu przybrał kilogram w ciągu 3,5 tygodnia-mój mały głodomorek :-) A cycusia doi co 2-3 godziny, a nocy nawet rzadziej, w przeciwieństwie do Olka, który przy cycu wisiał całymi dniami i nocami.

Ojej zdrówka dla maluszków.


Tygrysku to czas na .... ZAKUPYYYYYY !!!!!!
 
reklama
Dziewczyny trzymajcie kciuki, jutro prawdopodobnie bede miec cc:sorry2:
Chyba ze ksiezniczka zdecyduje sie wyjsc w nocy:eek:, ale narazie sie nie zapowiada:eek:
 
Do góry