reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Tak. Już się ewakuowaliśmy:) i Zuza jakimś cudem całą noc przespała u siebie:) Ja uwielbiam brązy...a ten jest taki fajny...typowo czekoladowy:)
Dawaj foty plakatów!
 
reklama
Agatkas super mebelek, tez mi się coś takiego marzy, ale wtedy musielibyśmy zrobić przemeblowanie i wymianę mebelków a na to na razie kasy brak...

Tygrys pokaż plakaciki....
 
jeny filip spi a pod drzwiami mi facet gwizda jakies melodie!!!!!!! hahah dobre niech oni juz ida w cholere bo mi cisze psuja;/
 
Tygrys kto tam Ci pod drzwiami jakieś serenady wygrywa....:-D:-D:-D

Obrazki śliczne....mi tez się jakieś takie marzą...tylko Ikea daleko:confused: a zasłona super nie widziałam żeby była za długa;-)
 
nio robotnicy ktorzy od 3 dni maluja klatke i chyba dzis jeszcze nie skoncza;/ ech raz gwizdaja innym razem podspiewuja juz nie wspomne o krzykach jeden stoi na parterze a drugi na 3 pietrze i krzycza do siebie 'ej heniek przyjdz no tu na chwile" normalnie smiac sie czy plakac nie wiem juz sama

a zaslony nie widac ze za dlugie bo nie fotografowalam w calosci ale sa o jakies 1-2 cm za dlugie bo troche sie po podlodze ciagaja ale wpadlam na pomysl ze dam je do sypialni i tam karnisz wyzej przywierci mi ten moj kochany malzonek a tutaj bede musial kupic nowe i tym razem dam do krawca;/
 
No cudne masz te obrazeczki! Ja myślę nad czymś bardzo kolorowym i ciemniejszym.... Kiedyś jak jeszcze robiłam fotki to zrobiłam takie zdjęcie tulipanów i qrde nie wiem gdzie mi przedło w oryginalnej rozdzielczości bo bym sobie je wywołała na duży format po prostu, a tak to lipa:(

O to jest to moje foto pod tytułem "przytul..." :-D
 

Załączniki

  • tulipan.jpg
    tulipan.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Śliczne!! bardzo kolorystycznie by pasowalo do twoich kolorkow w pokoju:)
szukam jeszcze czegos do sypialni w kolorach morza.....taki blękitny albo turkusowy..nie wiem jeszcze co to ma byc ale cosik w tej kolorystyce...chcialabym powiesic na pustej sciane naprzeciwko lóżka...a pomysl fajny z wydrukowaniem zdjec wlasnych :)

ps a tak wogule to Agatkas ja uwielbiam tulipany!!!!! haha
 
Do góry