reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

hej dziewczynki:)
i ja sie wreszcie odezwe bo jeszcze mnie wywalicie z forum;/
no to jak Kana kto jest w ciazy?;p
HAHAHAHA Pyciolku moj kochany....póki co musze milczeć:p hahaha az ta "niewiasta" sama się przyzna:)
Tak wogole to witam po dlugiej nieobecnosci... ktos mi w skrocie napisze co sie dzialo ciekawego ...
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

oczom swym nie wierzyłam jak ujrzałam.....:p hahahaha

Landrynka we własnej osobie i rozumiem z nieprzymuszonej woli:p hahhah
ściskam kochana i witam z powrotem:*

Agatko-ja bym chyba zawału dostała!!!! :szok:



landryneczko-to musiałby być niezły "skrót" ;-) Co słychać u Ciebie? Jak tam Aluś?

Kurczę, czuję się dzisiaj jakoś dziwnie. Chyba mam niskie ciśnienie, bo mam wrażenie, ze zaraz zemdleję. Przeczytałam dzisiaj 500 stron książki (a wlaściwie dwóch) i jeszcze mi trochę zostało. Zastanawiam się, czy to nie od tego tak mi jakoś słabo....

Dzisiaj mój synuś podpatrzył, jak jego przyrodnia siostrzyczka całuję mój brzuch i żegna się z dzidziusiem i cały wieczór całował mnie po brzuchu i mówił "pa". Normalnie się rozkleiłam :-)
no tak jak napisała Vive nie mały byłby to "skrót" :-)
Vive ja chciałabym Cię prosic o jakies foteczki brzucholka.....i inne ciążowe mamuśki....
tak nas niestety zbytnio nie rozpieszczacie widokiem Waszych powiększających się brzuszków..... a ja tak z miłą chęcią obejrzałabym sobie kilka;) poki co nie mogę u siebie to będę się cieszyć cudzym szczęściem:) :tak::tak::tak::-)

swoja droga słodko......jeszcze troszkę i będzie go całował w realu:)

No a tak to dzien dobry wszystkim!!!!!
U nas wszystko ok....jestesmy po bilansie 2-latka.... wczoraj Mari miała...
ważymy 13,6 kg myślałam ,ze więcej...sama pielegniarki się śmiały ,ze taki pączuś a nie wazy duzo.... i ma 84 cm... poza tym wszystko ok...tylko troszke ma kolanka do środka,ale pani doktor kazała nam sie nie martwic, bo podobno 70% dziewczynek tak ma i ma prawo miec do 4 roku życia.....mam sie zgłosić jakby zaczęła stawiać stópki do środka, albo jakby jej sie nóżki przeszkadzały przy bieganiu czy cos takiego....
a tak jest zdrowa i głośna...czego wczoraj dała popis na całego jak tylko Pani doktor weszła....najpierw domagała się z powrotem "mojej" książeczki, a potem wołała "idz sobie, niania nie chce pani oktor."...:p no cóż....przynajmniej pominęłyśmy pytania czy łączy 2-3 wyrazy w zdanie:p hahahhaah
:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hey

U nas coraz lepiej :D
Nie będę zapeszać ale może od lutego pójdę na staż. Napiszę więcej jak już bedzie pewne.
A ja muszę Oli zapisać do lekarza w celu zbadania serca i węzłów.
 
Kana-strasznie słodka ta Twoja Mariczka. Ja juz nie mogę się doczekać, aż mój uriws zacznie składać tak śmiesznie zdania :-) A co do zdjęć, to może uda mi się coś wrzucić, bo ostatnio nie chce mi się zgrywać z aparatu....
 
Kana-strasznie słodka ta Twoja Mariczka. Ja juz nie mogę się doczekać, aż mój uriws zacznie składać tak śmiesznie zdania :-) A co do zdjęć, to może uda mi się coś wrzucić, bo ostatnio nie chce mi się zgrywać z aparatu....
No czasem sami wychodzimy z podziwu ja łapie słówka i próbuje łączyć ...ostatnio zaczyna pytac tak pytjąco:p hahaha zawsze z tak lub nie na koncu....np.na urek(dwórek) wozkek i lala tak? ...i patrzy na reakcje....
Vive wszystko w swoim czasie;)
Bardzo bym się ucieszyła z fotosików;)
Pozdrawiamy:)
 
Kochana-chciałam cos wgrać i padła mi bateria w aparacie. Oczywiście zapomniałam naładować :zawstydzona/y: Ale obiecuję, że "na dniach" cos wstawię :-)
 
reklama
Do góry