reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

ko ko u nas jest takie bardziej wymuszane a raz nawet udalo sie malemu powiedzies kura;-)

a moze na zabki ta temperaturka :sorry: oby nic sie z tego nie rozwinelo a z syropkiem niestety nie pomoge:-(
juz sama nie wiem , pakuje paluchy do buzi i ciagnie sie za jezora ale nic na dziąsłach nie widzę:-( mąż jest podziębiony i to chyba raczej jakas infekcja załapana od niego :-(
 
reklama
cześć
jak pączkowanie?

ja już zjadłam 5 ale sporo jeszcze zostało pączków które sama piekłam bo dość późno skończyłam je smazyc

mam świetny przepis gdzybyście chciały - ale jak to paczki jest troszkę babraniny
 
Kacper mi sie rabnal przed chwila w ertefałke ktora tez mam szklana i warge sobie rozcial i ma guza na czole:-(

śmiac mi sie chce z mojego dziecka bo nauczyl sie mowic hau ale uzywa tego nie tylko jak slyszy badz widzi pieska ale na kazde zwierzatko:-D
Biedny Kacperek.....mam nadzieję,że to nic groźnego....swoją drogą czasem mam wrażenie,że moja córa to ma głowę z kauczuku bo co chwilę w coś lutuje...to w ściane a to w framuge jak nie wyrobi na zakręcie....haha:-D:-D:-D

Moja Oli juz od daaawna naśladuje zwierzątka.....kaczka to "kaka" piesek "hau" kotek "mimi" ładnie mówi oko,ucho,nos,daj,"ma" to znaczy masz lub nie ma....zależy o co chodzi, itd.....choć nadal często nie moge jej zrozumieć jak się rozgada...haha doskonale wie gdzie są pieluszki jak ja poprosze o przyniesienie to leci do swojego pokoju i wyjmuje ją z szuflady,brudną pieluszkę sama wyrzuca do kosza na śmieci,pokazuje kiedy chce umyć rączki mówiąc "mylu mylu"a kiedy chce pić przynosi swój kubek i woła "pić"...itd...
 
Ostatnia edycja:
Kurcze dziewczyny przypomnijcie mi jak zacytować kilka postów bo już nie pamiętam....:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
dziecko nakarmione ale nie chce isc spac tzn chial ale sie na mnie obrazil:-D rozkruszyl paluszki po calym pokoju zalal je woda z kubeczka no to wzielam sie za sprzatanie ten jak zaczal na mnie krzyczec ze mu nie chce dac miotly i mopa:-D no to teraz sie obrazil:-D
 
dziecko nakarmione ale nie chce isc spac tzn chial ale sie na mnie obrazil:-D rozkruszyl paluszki po calym pokoju zalal je woda z kubeczka no to wzielam sie za sprzatanie ten jak zaczal na mnie krzyczec ze mu nie chce dac miotly i mopa:-D no to teraz sie obrazil:-D
no bo Ty taka wyrodna matka;-) dziecku najlepsza zabawę popsułaś:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry