reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

hhhe to u nas wszystkie zwierzaki sa kurkami i mówią "ko ko ko" i nazywają sie "kuka" znaczy kurka :sorry:

odebralam wyniki badan Filipka i są ok zelazo tez bardzo dobre , mocz tez wiec jestem spokojna tylko teraz fifi dostal temperatutki i poszedł spac po paracetamolu biedaczek moj taki marudny widac ze cos go chce zlapac:-( powiedzcie mi pisalyscie ze dajecie jakis syropek w takich lekkich infekcjach co to za syropek?? nie mam na mysli Calcium tylko o jakims innym specyfiku pisałyscie ( czy jest on na receptę?)
Ja dawałam stodal i oscilococcinum, a jak ma goraczke to nurofen dla dzieci w syropie.

U nas jest kaka, hauhau, miał, dzidzi na dziecko i jak coś chce to mówi dań zamiast daj :D. W ogóle ostatnio ma fioła na punkcie kotów. Dziadzio ma koc z kotami i ciągle do niego chodzi, żeby je oglądnąć :-).
W ogóle Majka robi takie zamieszanie w domu, że jak wyjedziemy do siebie to chyba będą mieli tu trochę pusto :-(.
Zjadłam 3 pączki, więcej nie zmieściłam.
 
reklama
Moja Zuzka mówi: hau, miauuuu, ckatka (skarpetka), daj, tek (kotek), pokazuje ucho, mówi lala, śpiewa lalalala itp:)

Ja już wrócilam z psiej wyprawy.....w sobotę odbieramy szczeniaczka! Jest śliczny, cudny, ma mądry pyszczek, jest przesympatyczny i od razu go pokochałam:) szkoda że nie dla mnie ten szczeniaczek:) On jest z rodowodem i dali mu imię Manfred:) Masakra....chociaż Manfi można wołać...zresztą jest nie przyzwyczajony do imienia więc można zmienić:)
 
Moja Zuzka mówi: hau, miauuuu, ckatka (skarpetka), daj, tek (kotek), pokazuje ucho, mówi lala, śpiewa lalalala itp:)

Ja już wrócilam z psiej wyprawy.....w sobotę odbieramy szczeniaczka! Jest śliczny, cudny, ma mądry pyszczek, jest przesympatyczny i od razu go pokochałam:) szkoda że nie dla mnie ten szczeniaczek:) On jest z rodowodem i dali mu imię Manfred:) Masakra....chociaż Manfi można wołać...zresztą jest nie przyzwyczajony do imienia więc można zmienić:)
Super.....ja też chciałabym psine,ale niestetyto duży obowiązek i odpowiedzialność......
 
A my mieliśmy pieska, labradora, piękny tylko, że kilka spodni i bluzek i podarł bo tak strasznie skakał, ale ktoś nam go ukradł z ogrodu. Nie wiedziałam, że ludzie posuwają się do kradzieży psów, a on był jeszcze mały, więc nie bał się obcych.
 
hhhe to u nas wszystkie zwierzaki sa kurkami i mówią "ko ko ko" i nazywają sie "kuka" znaczy kurka :sorry:

odebralam wyniki badan Filipka i są ok zelazo tez bardzo dobre , mocz tez wiec jestem spokojna tylko teraz fifi dostal temperatutki i poszedł spac po paracetamolu biedaczek moj taki marudny widac ze cos go chce zlapac:-( powiedzcie mi pisalyscie ze dajecie jakis syropek w takich lekkich infekcjach co to za syropek?? nie mam na mysli Calcium tylko o jakims innym specyfiku pisałyscie ( czy jest on na receptę?)

Tygrysku my ostatnio pisalysmy o clemastinium ale to na katar i jest na recepte:-:)-:)-:)-(
Zdroweczka dla Fifiego!!!

Moja Zuzka mówi: hau, miauuuu, ckatka (skarpetka), daj, tek (kotek), pokazuje ucho, mówi lala, śpiewa lalalala itp:)

Ja już wrócilam z psiej wyprawy.....w sobotę odbieramy szczeniaczka! Jest śliczny, cudny, ma mądry pyszczek, jest przesympatyczny i od razu go pokochałam:) szkoda że nie dla mnie ten szczeniaczek:) On jest z rodowodem i dali mu imię Manfred:) Masakra....chociaż Manfi można wołać...zresztą jest nie przyzwyczajony do imienia więc można zmienić:)

Super, szczeniaki sa slodkie:-p:-p:-p
 
a mi sie podoba Manfred:-)

Kacpra ostatnio ulubione slowa to : daj i to non stop je slysze bo cochwile cos chce no i am oczywiscie:-D pokazuje gdzie ma zabki,nosek,ucho ,oko raczki ,nozki ,pepek ,wloski lubi czesac siebie i innych:-D ogolem duzo potrafi nawet niechce mi sie wymieniac i jest strasznie kumaty az mnie czasem zadziwia ale za to mowic to tak nie specjalnie jeszcze :sorry:ale mamy na wszystko czas;-)
 
Witam.
Ufff, ogarnęłam właśnie domek, bo jutro Jasiu kończy 4 latka :-) W sobotę czeka nas kinderbal i nie wiem, czy wyjdziemy z tego cało :-D:-D:-D

Pączusie wsunęłam dzisiaj trzy i już mi niezbyt dobrze na żołądku :sorry::eek: Łakomstwo nie popłaca...


Ollcia, edee, Agatkas - melduję, że jestem jak najbardziej za wypadem do ZOO, tym bardziej, że Jasio się dopomina. Byliśmy w zeszłym roku w Wesołym Miasteczku w Chorzowie, więc teraz pora na ZOO. A co do mężowych - to chyba zastanowimy się później ;-)

renia - zdróweczka dla malutkiej!
Agatkas - nasi przyjaciele mają Goldena od paru lat, świetny piesek, bardzo spokojny, cierpliwy, prawie w ogóle nie szczeka. Jedyny mankament, że przeokropnie się leni, wszędzie pełno białych kłaków. No ale to już wliczone ryzyko :-D
 
reklama
Do góry