reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Prosze bardzo:tak:


Pewnie że chcę:-)

Dziekuje!!!! I dziękuje Tygrysie!!!!

A ja dzisiaj jade oglądać szczeniaczka Golden Retrivera (z rodowodem!:-D) bo chcemy z mamą kupić tacie na urodziny:) Mama mi powiedziała ze będę matką chrzestną, zebym się nie uchylała od ewentualnej opieki nad nim;)
Cieszę się bo wiem że się tata ucieszy:)
Nasz poprzedni piesek zdechł dokładnie rok temu:( Opowiadałam wam....na moich rekach bo rodzice wyjechali:(
Także znowu będzie wesoło! Moim rodzice mają ogród wielki przy domu....także będzie tam mu dobrze:)

Czy któraś z was ma doświadczenie z tą rasą??? Wiem że są najlepsze dla dzieci i biorą udział w dogoterapii:)
 
ja też najczęściej w carrefourze bo mam pod domem carrefour express, ale np pampersy są drogie bo 52zl, a w Kauflandzie 43zl.



to super, zobaczymy się więcej niż raz w tym roku :tak::-D



hmm, hmm, ja z moim prawie nierozłączni, ale jak coś to mogę go spławić :sorry::szok::-D



a skąd te wnioski że ja na bank z mężowym? hahah



oj, kochana, to postanowione jak będzie ciepło ( maj na przykład??? ) chorzów zoo, a w sierpniu Cieszyn lub Ustroń :tak: a może byś z rodzinką wybrała się do Ustronia chociaż na weekend tam gdzie my? i byśmy razem odwiedziły Cieszyn ? ale byłoby fajnie :tak: Bartek w końcu poznałby narzeczoną :-D
aaaaaaaa
no to juz wiem kiedy ma byc to spotkanko, wiec zobaczymy co i jak da sie wykombinowac
 
reklama
Do góry