reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Manfred - Maniek :-D tak jak w Epoce Lodowcowej :-)

Jasia ulubione słowo to : nie - akcetnowane na wieeele sposobów. Pokazuje w ksiązeczkach kotka, krówkę i pieska. Umie pokazać oczki, uszki, buzia,nosek, nóżki.
Jak widzi jakiegoś ptaszka to robi piiiiiiiiii. Jak mówie do niego-kocham - Jaś odpowiada koka :-)
Na jedzenie robi am am czasami coś co chyba ma być "mniam" ale wychodzi mniii.
Jak chce pić to mówi coś co brzmi bardziej jak "cycek" a nie "picie". Mam straszny ubaw czasem przy ludziach jak Jaś mówi "cycek" :-D
I wogóle jest kumaty jak małpka wszystko powtarza.
A moja siostrzenica daje swoim lalą pić i przykrywa je pieluszkom :-) - babcia moja ją tego nauczyła. I swoje pieluszki zanosi do kosza - tzn. raczkuje z pieluchą do kosza bo jeszcze nie chodzi :tak:

A ja sobie chudnę - i brzuszek mi spada i mam power jak nigdy. Normalnie dziś piałam z zachwytu w łazience jak rano waga pokazała - 56,3 :-D
 
Wpadłam Wam zyczyc dobrej nocki.

Widzę, że Wasze dzieci juz potrafią mówić niektóre słowa, Mati to tak nie bardzo.

Na kurkę mówi koko, na ptaszka pipi, na kotka miał. Pokazuje gdzie ma brzuszek, nóżkę, rączkę, ucho, nosek, oczko, ząbki, włoski.

Przyniesie kazdą zabawke o jaką poproszę. Pokazuje gdzie ma buciki.
Jak mu spiewam piosenke o krasnoludkach, to robi chop i pokazuje butki, tak jak jest w piosence.

Ogolnie to rozumie bardzo duzo aż mnie czasami zadziwia.
Mówię do niego idziemy zmienic pieluszke to daje mi rączke i prowadzi do sypialni :-D
Nauczył się dmuchac w trąbkę :zawstydzona/y: i mam niezły hałas w domu :sorry:.
Oczywiście powie am, da cześć, zrobi papa, , da piatkę. żółwika :-D, noski eskimoski robi, barum barum trik ( z taką siłą ze mnie aż boli). Aja sobie robi :-D. Psi psi robi na perfum, pronto :-D.
I jak poproszę to da mi buzi i przytuli. Czasami da sam buzi ale jak coś chce :-D

Duzo umie, ale nie mówi tak ładnie jak Wasze dzieciaczki .
 
Mam do Wrocławia ok 170 km... 2h jazdy autem...

Uuuuu to prawie tyle co ja;) Masakra, myslałam ze to bliżej:) A powiedz mi macie tam dworzec kolejowy?:) Bo jak Zuzka zacznie coś łazić i zrobi się cieplej to ja chętnie wpadnę na kawkę pod warunkiem że macie tam jakieś hotele;) bo nie chce mi sie tylko na chwilę przyjeżdżać taki kawał:)
Jeśli oczywiście miałabyś ochotę na spotkanie;)

A w wakacje będę prawdopodobnie w Dąbkach:) Jak ktoś ma blisko to proszę mi się tu zgłosić:)

Wpadłam Wam zyczyc dobrej nocki.

Widzę, że Wasze dzieci juz potrafią mówić niektóre słowa, Mati to tak nie bardzo.

Na kurkę mówi koko, na ptaszka pipi, na kotka miał. Pokazuje gdzie ma brzuszek, nóżkę, rączkę, ucho, nosek, oczko, ząbki, włoski.

Przyniesie kazdą zabawke o jaką poproszę. Pokazuje gdzie ma buciki.
Jak mu spiewam piosenke o krasnoludkach, to robi chop i pokazuje butki, tak jak jest w piosence.

Ogolnie to rozumie bardzo duzo aż mnie czasami zadziwia.
Mówię do niego idziemy zmienic pieluszke to daje mi rączke i prowadzi do sypialni :-D
Nauczył się dmuchac w trąbkę :zawstydzona/y: i mam niezły hałas w domu :sorry:.
Oczywiście powie am, da cześć, zrobi papa, , da piatkę. żółwika :-D, noski eskimoski robi, barum barum trik ( z taką siłą ze mnie aż boli). Aja sobie robi :-D. Psi psi robi na perfum, pronto :-D.
I jak poproszę to da mi buzi i przytuli. Czasami da sam buzi ale jak coś chce :-D

Duzo umie, ale nie mówi tak ładnie jak Wasze dzieciaczki .

Barum barum trik to to samo co baran baran buc ?:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wpadłam Wam zyczyc dobrej nocki.

Widzę, że Wasze dzieci juz potrafią mówić niektóre słowa, Mati to tak nie bardzo.

nie mówi tak ładnie jak Wasze dzieciaczki .
u nas to samo
wszsytko pokazuje ale mówić to już gorzej
chyba będzie z tych co późno zacznynają mówić
 
Do góry