reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witajcie, ale mi smaka na te pączusie narobiłyscie...ja czekam na mezowego i jego dostawe, bo u nas dzisiaj masakra na dworze, sypie i wieje....:szok::szok::szok::szok:

Ja dzisiaj ide do gina po recepte i cholercia tak mi sie nie chce w ta pogode ruszac:eek::eek::eek:

Tygrysku z gołąbków z chęcia skorzystam:tak::tak::tak:
 
Tygrysku z gołąbków z chęcia skorzystam:tak::tak::tak:
Madziu u nas to samo sypie i wieje!:szok: a Fifi juz o 11 padł i śpi:szok:
Co do gałabków to kochana czekam na Ciebie!!!! odbiór osobisty nie ma na wynos hhehehe muszę cię przeciez jakos do tej Łodzi ściągnąc hehhe:-D:-D:-D
a i po drodze kup mi kochana smietane to faworki zrobimy:-D:-D gdyz tylko tego mi brakuje ze skladnikow buuuuuuuuuuuuuuuuu:-:)-(
 
Madziu u nas to samo sypie i wieje!:szok: a Fifi juz o 11 padł i śpi:szok:
Co do gałabków to kochana czekam na Ciebie!!!! odbiór osobisty nie ma na wynos hhehehe muszę cię przeciez jakos do tej Łodzi ściągnąc hehhe:-D:-D:-D
a i po drodze kup mi kochana smietane to faworki zrobimy:-D:-D gdyz tylko tego mi brakuje ze skladnikow buuuuuuuuuuuuuuuuu:-:)-(

Ok Łódź mam zamiar w tym roku odwiedzić wiec nie wymigasz sie ze spotkania ze mna....ale wybacz chyba nie dzisiaj nie chce mi sie samochodu odsniezac:-D:-D:-D:-D

a gołąbki zamroź:tak::tak::tak::tak:

i smietana specjalnie dla Ciebie
 

Załączniki

  • smietana.jpg
    smietana.jpg
    3 KB · Wyświetleń: 35
Ok Łódź mam zamiar w tym roku odwiedzić wiec nie wymigasz sie ze spotkania ze mna....ale wybacz chyba nie dzisiaj nie chce mi sie samochodu odsniezac:-D:-D:-D:-D

a gołąbki zamroź:tak::tak::tak::tak:

i smietana specjalnie dla Ciebie
no dobra wybaczam ci ale wyjątkowo ze względu na pogodę !!:-p;-)
cholibka tej śmietany nie potrafię wyciągnąć z monitora:eek::sorry:
 
No bliźniaki nareszcie jesteś.
A kokusia gdzie?
:tak::tak::tak::tak::tak:

a i po drodze kup mi kochana smietane to faworki zrobimy:-D:-D gdyz tylko tego mi brakuje ze skladnikow buuuuuuuuuuuuuuuuu:-:)-(
Ja też śmietany wczoraj nie miałam, ale za to po mojej dietce zostało mi sporo jogurtów naturalnych i taki dałam, może ze smietaną faworki byłyby lepsze, ale takie oszukane też są super;-)
 
reklama
Do góry