reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008


Ja kupuję w carrefourze:) Hurra jestem oszczędna, choć mąż mówi że nie:)

Witajcie,
ja swoich pączków się zrzekam!:-D:-p
Postanowiłam być szczupła!

Baby dlaczego wy tak daleko ode mnie mieszkacie?

Ty masz blisko do Wrocławia? Jakbym tam na weekend przyjechała to nie miałabyś problemu spotkać się we Wrocławiu?

:tak::tak::tak::tak::tak:


Ja też śmietany wczoraj nie miałam, ale za to po mojej dietce zostało mi sporo jogurtów naturalnych i taki dałam, może ze smietaną faworki byłyby lepsze, ale takie oszukane też są super;-)

Oooooo!!!!! Mi tez śmietany brakuje ale mam jogurty. Bliźniaczku podaj mi proszę przepis na faworki!!!! Nigdy nie robiłam, ale mogę spróbować:)
 
reklama
Cześć ja dopiero wstałam :tak::tak: a Alan jeszcze tnie komara :szok::tak::tak::-D:-D:-D

Ollcia, ja za zoooo w Chorzowie jestem ZA :-D:-D pierwszy i ostatni raz tam byłam z G jakos w 2 może 3 mc ciąży :tak::-D:-D, i było extra :-), także już nie mogę się doczekać naszego mini spotkanka bb :tak::tak:
 
Cześć ja dopiero wstałam :tak::tak: a Alan jeszcze tnie komara :szok::tak::tak::-D:-D:-D

Ollcia, ja za zoooo w Chorzowie jestem ZA :-D:-D pierwszy i ostatni raz tam byłam z G jakos w 2 może 3 mc ciąży :tak::-D:-D, i było extra :-), także już nie mogę się doczekać naszego mini spotkanka bb :tak::tak:

Też jestem za!!!! Ale z mężowymi i niemężowymi czy same???? Szczerze wolałabym sama , ale jakby co to moge i z mężowym:)
 
Ja kupuję w carrefourze:) Hurra jestem oszczędna, choć mąż mówi że nie:)
a ja wlasnie nie kupuje, bo myslalm ze tam najdrozej, i caly czas w kauflandzie, ale od jakiegos czasu zauwazylam ze troche u nich podrozalo


ej lasencje, ja tez chce do was na spotkanie, mowcie tylko kiedy, my wsiadamy z mezowym do samochodu i jazda:tak::tak::tak:
tylko majowke mam juz zarezerwowana u blizniaka, jesli ona jeszce mnie chce:-p:-p:-p
 
Ja kupuję w carrefourze:) Hurra jestem oszczędna, choć mąż mówi że nie:)

ja też najczęściej w carrefourze bo mam pod domem carrefour express, ale np pampersy są drogie bo 52zl, a w Kauflandzie 43zl.

Ollcia, ja za zoooo w Chorzowie jestem ZA :-D:-D pierwszy i ostatni raz tam byłam z G jakos w 2 może 3 mc ciąży :tak::-D:-D, i było extra :-), także już nie mogę się doczekać naszego mini spotkanka bb :tak::tak:

to super, zobaczymy się więcej niż raz w tym roku :tak::-D

Też jestem za!!!! Ale z mężowymi i niemężowymi czy same???? Szczerze wolałabym sama , ale jakby co to moge i z mężowym:)

hmm, hmm, ja z moim prawie nierozłączni, ale jak coś to mogę go spławić :sorry::szok::-D

Wydaje mi się, że Ollcia z mężowym, a my bez :-p:-D:-D:-D:-D, mi to zresztą obojętne, tak czy siak napewo bedzie gites :-D:-D:-D

a skąd te wnioski że ja na bank z mężowym? hahah

ej lasencje, ja tez chce do was na spotkanie, mowcie tylko kiedy, my wsiadamy z mezowym do samochodu i jazda:tak::tak::tak:

oj, kochana, to postanowione jak będzie ciepło ( maj na przykład??? ) chorzów zoo, a w sierpniu Cieszyn lub Ustroń :tak: a może byś z rodzinką wybrała się do Ustronia chociaż na weekend tam gdzie my? i byśmy razem odwiedziły Cieszyn ? ale byłoby fajnie :tak: Bartek w końcu poznałby narzeczoną :-D
 
Ollcia "ja z moim prawie nierozłączni" ot ten mój "skromny" wniosek :-D:-D:-D:-D, a tak serio, to pomyślałam, że jak razem z mężem przybędziecie, to i On zaliczy spotkanko baby boomowych mamuś ;-):tak::-) (przy okazji) :-p:-D:-D
 
ja juz sie powoli bede zegnala :-) czekam na wujka tylkojest problem bo maly spi:-D ale jak wujek przyjedzie to zrobi takie oczy:szok::szok::-D bo zabieram ze soba chyba pol domu:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Ollcia "ja z moim prawie nierozłączni" ot ten mój "skromny" wniosek :-D:-D:-D:-D, a tak serio, to pomyślałam, że jak razem z mężem przybędziecie, to i On zaliczy spotkanko baby boomowych mamuś ;-):tak::-) (przy okazji) :-p:-D:-D

:-D:-p
nie, no myślę że jeśli Wy weźmiecie swoich rycerzy to ja również, a jak nie to nie :-p
 
Do góry