reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ojej wszystkiego pewnie nie nadrobię....

YOKa co za gips? :szok: az idę doczytać

w ogóle to witam! laski dawno mnie tu nie było - bardzo dawno i sie stęskniłam za forum - choć po co niektóre mogę śledzić na nk tzn. dzieciaczki :-D



mam jeszcze prośbę moja sis bawi sie w jakieś ogródki - i prosze w jej imieniu o głosy do końca miesiąca
głosuje się codziennie -tzn. raz na dobę (trzeba zaznaczyć wszystkie gwiazdki) bedę wdzięczna

Pokazowy ogród gracza: Felixowo
 
reklama
YOKA ściskam mocno - doczytałam mam nadzieję,że szybko skorygujecie tą wadę - już się przestraszyłam że to jakieś złamanie -
pozdrawiam mamuśki
 
Witam
u nas zapalenie uszu buuu, corcia poprzednia noc budzila sie co chwilke, jeszcze tak nigdy nie plakala, dostala antybiotyk na 10 dni i za dwa tygodnie do kontroli.

Kigna bardzo mi przykro
[*] przytulam Cie mocno
 
Za to dostałam dzisiaj wenę na robienie faworków i całusków, niestety dopiero o 19 mnie naszło, ale ogromna porcja kalorii gotowa.

lo matko ja mialam dzis robic faworki ale skaldnikow wszystkich nie mam , a Fifi coś niewyraźny więc na dwor nie wychodzę :-(i zostałam w tłusty czwartek bez pączka i faworka:-:)szok:

Madziu kochana naprodukowałam tyle ze przez 2 dni będziemy z mężem chyba tylko na gołąbkach :-D:-D

witam czwartkowo jako pierwsza:szok::-)
 
lo matko ja mialam dzis robic faworki ale skaldnikow wszystkich nie mam , a Fifi coś niewyraźny więc na dwor nie wychodzę :-(i zostałam w tłusty czwartek bez pączka i faworka:-:)szok:

Madziu kochana naprodukowałam tyle ze przez 2 dni będziemy z mężem chyba tylko na gołąbkach :-D:-D

witam czwartkowo jako pierwsza:szok::-)

Nie martw się, ja też jestem bez żadnych słodkości w tłusty czwartek:-(

Dzień dobry!
Idę młodej zrobić śniadanko i niedługo wracam:)
 
witam:tak:
ja mam za duzo paczkow takze podziele sie z wami:tak:

prosze czestujcie sie;-)
 

Załączniki

  • pączki.jpeg
    pączki.jpeg
    38,1 KB · Wyświetleń: 15
lo matko ja mialam dzis robic faworki ale skaldnikow wszystkich nie mam , a Fifi coś niewyraźny więc na dwor nie wychodzę :-(i zostałam w tłusty czwartek bez pączka i faworka:-:)szok:

Madziu kochana naprodukowałam tyle ze przez 2 dni będziemy z mężem chyba tylko na gołąbkach :-D:-D
To ja chętnie pomogę z tymi gołąbkami:-D, a w zamian mogę poczęstowac bigosikiem, bo wczoraj robiłam.
u mnie też było krucho ze wczoraj ze składnikami i nie było jak wyjś, ale mam dobrą sąsiadke i mnie poratowała mąką, a sodkę zastąpiłam proszkiem do pieczenia i wszystko wyszło super. Teraz czekam na pączki swojskie, bo wujas ma przywieźc.


Witam
u nas zapalenie uszu buuu, corcia poprzednia noc budzila sie co chwilke, jeszcze tak nigdy nie plakala, dostala antybiotyk na 10 dni i za dwa tygodnie do kontroli.
Zdrówka dla Victorci, pewnie bardzo ja boli, trzymam kciuki, żeby szybciutko antybiotyk zadziałał
 
ale musze wam powiedziec ze wczoraj maz kupil sobi paczki i mialy strasznie duzo nadzienia ja dzis kupilam te same a nadzienia zaledwie 1/3 tego co wczoraj:wściekła/y: ale i tak sa pyszne:-D
 
reklama
Do góry