reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
no zdziwiła się ;-):-p:-p
a jak wylądowałam w listopadzie w szpitalu to pan z karetki też pytał czy jestem pełnoletnia :blink:
to moja kumpela ma 25....bedac w ciazy szla na tramwaj w Dublinie. i jedna Irska babunia mowi do niej...nie przejmuj sie kochana...takie rzeczy to tutaj normalne...mojej sasiadki corka tez rodzila jak miala 15 lat:szok::-D:-D:-D
 
a nadal sie opalizujesz?
Nie już teraz nie. Skończyłam jak zaszłam w ciążę , wiesz jak bylam opalona to tego widac nie było ale jak opalenizna mi zeszła to się przestraszyłam jak wygląda moja skóra:-(wtedy wszystko wylazło , zmarchy przy oczach , pajaczki na udach mi sie porobiły!!!! ( czego pod żółta opalenizna widac nie było:no:) a najgorsze ze jeden pieprzyk mi się zaczął dziwnie powiększac na nodze:-( teraz juz jest ok a ja wole byc blada ale mieć w miarę zdrowa skórę
 
Darina strasznie dużo płacicie.
Mnie by chyba nie było stać na takie rachunki.
A poza czynszem tak jak pisałam mam wodę ok 40 zł miesięcznie, prąd 150 zł na 2 miesiące i gaz- tu różnie bo mamy ogrzewanie gazowe i piec grzeje też wodę.
A wszystko inne czyli fundusz, śmieci itd już w czynszu.

A mieszkam tak, że do centrum mam ok 10 min, a jak wychodzę z domu to do parku od razu:-D.
Tylko widok z okna mam beznadziejny....
 
Nie już teraz nie. Skończyłam jak zaszłam w ciążę , wiesz jak bylam opalona to tego widac nie było ale jak opalenizna mi zeszła to się przestraszyłam jak wygląda moja skóra:-(wtedy wszystko wylazło , zmarchy przy oczach , pajaczki na udach mi sie porobiły!!!! ( czego pod żółta opalenizna widac nie było:no:) a najgorsze ze jeden pieprzyk mi się zaczął dziwnie powiększac na nodze:-( teraz juz jest ok a ja wole byc blada ale mieć w miarę zdrowa skórę
no to lipa z tym solarium!!!!!!!!!tez lubie byc opalona....ale juz nie pamietam kiedy bylam na solarce...hmmm chyba w maju w zeszlym roku:dry:
 
no to lipa z tym solarium!!!!!!!!!tez lubie byc opalona....ale juz nie pamietam kiedy bylam na solarce...hmmm chyba w maju w zeszlym roku:dry:
Ja tez lubiłam ale wolę na starość móc bez wstrętu spojrzeć w lustro:-D na operacje plastyczne nie jest mnie stać:zawstydzona/y:zresztą opalac można sie latem , na słoneczku i wczesniej wysmarować ciało kremem z filtrem:sorry2:
 
Darina strasznie dużo płacicie.
Mnie by chyba nie było stać na takie rachunki.
A poza czynszem tak jak pisałam mam wodę ok 40 zł miesięcznie, prąd 150 zł na 2 miesiące i gaz- tu różnie bo mamy ogrzewanie gazowe i piec grzeje też wodę.
A wszystko inne czyli fundusz, śmieci itd już w czynszu.

A mieszkam tak, że do centrum mam ok 10 min, a jak wychodzę z domu to do parku od razu:-D.
Tylko widok z okna mam beznadziejny....
Teściowa nas cały czas namawia na przeprowadzkę do Kościana ciągle podsuwa jakieś ogłoszenia i opowiada jak gdzieś w tamtej okolicy jest mieszkanie na sprzedaż ale my jakoś nie jesteśmy przekonani. Marcin miałyby tam problem ze znalezieniem pracy a ja tym bardziej a nie uśmiecha mi się dojerzdzać codziennie do Poznania
 
reklama
Darina rzeczywiście dużo płacicie za ten prąd. U nas są 3 piętra na każdym mnóstwo sprzętów elektrycznych bo każdy ma swoje rzeczy, pralka chodzi kilka razy w tygodniu, telewizory i komputery to już nie wspomnę i płacimy 300 zł na 2 miesiące, czyli tak jakby stówę na każdą rodzinę.

Wybieramy się na spacerek, nie mamy jeszcze własnych sanek, ale pożyczyłam od cioci to trochę pojeździmy. Haha właśnie przyszły nasze, ale Pan kurier ma wyczucie :-D. To zmykamy, później się odezwiemy i może jakieś zdjęcia wkleję jak się uda.
 
Do góry