reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Nio tylko wy za ogrzewanie placicie tylko zima a ja przez cale `12 miesiecy,i to jeszcze taka minimalna stawkę że pod koniec okresu grzewczego jak sprawdzają liczniki okazuje sie ze ze zuzyles wiecej za ogrzewanie niz miales w czynszu i musisz doplacic idiotom!!!!!!

latem też płacimy za gaz, bo mamy piec dwufunkcyjny ( grzejniki i woda ), no a wiadomo prysznice, kąpiele plus gotowanie to latem wychodzi tak do 100zł za gaz.

Nio wlasnie teraz osiedla sa fajnie wyposażone we wszystko i centrum jest potrzebne tylko dla rozrywki heheh ale w naszym wieku to jedyną rozrywką sa kapcie kocyk i herbatka:-D:-D:-D

:-D:-D jeszcze może włóczka i jazda z robótkami ręcznymi


no, a w ogóle to Zabrze nie jest takie małe ( chociaż oczywiście do Łodzi nawet nie ma co porównywać ). Ja po prostu mieszkam na osiedlu które należy do centrum. Ale z tych dalszych dzielnic to też bym się nawet nie wypuściła iść na piechotę do centrum ;-)
 
reklama
bo ty Tygrys wszytsko z zazdrosci bierzesz normalnie:-D:-D:-D
daj sobie pochlebic:-D:-D
hehhe :oo::evil::evil:
ostatnio do mojej szwagierki mlodszej o rok od Tygrycha ,przychodzi Pan -roznosiciel ulotek pewnego znanego wyznania, dla świętego spokoju wziela ta ulotke i teraz ja napastuja dzwonia do drzwi itp pewnego dnia dzwonek do drzwi , jej mąż otwiera a tam owy Pan mówi że był tutaj kilka dni temu i pewna pani w wieku ok 35 lat!!!!!!!!!!!!!!! ..........no jak ona to uslyszala:-D:-D:-D a ma 27:-p:-pzałamała sie kobita:-D
 
hehhe :oo::evil::evil:
ostatnio do mojej szwagierki mlodszej o rok od Tygrycha ,przychodzi Pan -roznosiciel ulotek pewnego znanego wyznania, dla świętego spokoju wziela ta ulotke i teraz ja napastuja dzwonia do drzwi itp pewnego dnia dzwonek do drzwi , jej mąż otwiera a tam owy Pan mówi że był tutaj kilka dni temu i pewna pani w wieku ok 35 lat!!!!!!!!!!!!!!! ..........no jak ona to uslyszala:-D:-D:-D a ma 27:-p:-pzałąmała sie kobita:-D

komplemenciarz:-D:-D:-D:-D

nooooooooooooooooo przeciez ja mialam zapędy do zrobienia szalika na drutach:-D:-D:-D ale skapitulowałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D
Tygrys nie tyyylkooo nie to poczekaj chociaz do 30:szok::-D:-D
 
Niestety tak dużo płacimy jak moja mama była w szpitalu to rachunek przyszedł ok 520 zł bo byłam w domu praktycznie sama cały dzień. Ja nie oglądam telewizji i nie świece światła puki jest jasno , mój dziadek który z nami mieszka tak samo on tylko wieczorem włącza telewizor. Jak mama jest w domu to wszędzie palą się światła i gra telewizor cały dzień bo ona nie lubi "ciemności" i ciszy.
 
hehhe :oo::evil::evil:
ostatnio do mojej szwagierki mlodszej o rok od Tygrycha ,przychodzi Pan -roznosiciel ulotek pewnego znanego wyznania, dla świętego spokoju wziela ta ulotke i teraz ja napastuja dzwonia do drzwi itp pewnego dnia dzwonek do drzwi , jej mąż otwiera a tam owy Pan mówi że był tutaj kilka dni temu i pewna pani w wieku ok 35 lat!!!!!!!!!!!!!!! ..........no jak ona to uslyszala:-D:-D:-D a ma 27:-p:-pzałamała sie kobita:-D

niech się koleś cieszy że w zęby nie dostał :-p

ja się nie martwię, bo wszyscy wokół myślą że jestem małolatą, ostatnio w sklepie mnie o dowód poprosili :szok::szok:
 
reklama
Do góry