reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

jeśli masz aż tyle wliczone to wcale nie jest tak dużo, ja mam 400zł i w tym woda, fundusz remontowy, eksploatacja śmieci, ale ogrzewanie mamy gazowe i np teraz w zimę płacimy ok 320zł na miesiąc,więc ogrzewanie plus czynsz wychodzi ponad 700zł. A mieszkanie też mamy własnościowe.
Nio tylko wy za ogrzewanie placicie tylko zima a ja przez cale `12 miesiecy,i to jeszcze taka minimalna stawkę że pod koniec okresu grzewczego jak sprawdzają liczniki okazuje sie ze ze zuzyles wiecej za ogrzewanie niz miales w czynszu i musisz doplacic idiotom!!!!!!
 
reklama
Dokładnie w dzisiejszych czasach mieszkanie poza miastem czy tez daleko od centrum nie stwarza juz zadnych problemów;-) Ja mieszkam na obrzeżach i co dziwne wydawac by sie mogło że jak daleko od centrum to tańsze mieszkania a tu dupa bo jest to chyba jedna z droższych dzielnic jak nie najdroższych w miescie ( calkiem nowe osiedle ciągle rozbudowywane-najstarcze bloki sa z lat 90 a i ciagle buduja nowe) . Ale cieszę się że nie mieskam w centrum gdyż jak chce na zakupy to jade a jak chce cisze i spokoj to mam blisko lasy;-) tylko parku mi tutaj brakuje z ławeczkami ale moze ktos wpadnie na ten pomysl aby stworzyc cos takiego

a ja mam centrum z jakies 3km...na osiedlu mam praktycznie wszytsko;tesco,przychodnie,sklepyitp itd.niedaleko jest boisko lasy i parki.fakt faktem ze nieopodal jest autostrada ale jest zupelnie nieslyszalna:tak:ekrany robia swoje....:tak::tak:a i jest szkola do ktorej najprawdopodobniej bedzie uczeszczal; Alex.i plac zabaw widzialny z balkonu:tak::tak:i gorka na ktorej teraz jest zjezdzalnia tuz pod klatka:-D:-D:-D:-D:-DAlexowi w to gra:-D:-D
 
Hej witam się i ja!
Jak tak czytam ile płacicie czynszu to wam normalnie zazdroszczę. My czynszu płacimy 896 zł w tym woda zimna tylko, śmieci i centralne. Osobno płacimy gaz to ok 180-200 zł na 2 miesiące i prąd ok 700-800 zł na 2 miesiące. Dziwne dlaczego my mamy takie wysokie opłaty:confused:.

Gabi się właśnie obudziła ze swojej drzemki bo my już od samego rana byliśmy u lekarza z wynikami krwi, na razie wszystko w normie a mała waży równiutko 10 kg. Podobno bardzo słabo przybiera na wadze w 2 miesiące 300 g
 
Nio tylko wy za ogrzewanie placicie tylko zima a ja przez cale `12 miesiecy,i to jeszcze taka minimalna stawkę że pod koniec okresu grzewczego jak sprawdzają liczniki okazuje sie ze ze zuzyles wiecej za ogrzewanie niz miales w czynszu i musisz doplacic idiotom!!!!!!
a my mamy o tyle ciepe mieszkanie ze nie zuzyjemy tyle ile mamy w czynszu:tak:zawsze potem jest tak ze nie placimy czynszu...przynajmnij tak bylo jak mieszkal tu jeszcze tata Dawida....mial sporo do zwrotu:tak::tak:np teraz grzejniki mam pozakrecane.jedynie w sypialni mam na 1:zawstydzona/y::zawstydzona/y:i jest 20-21 w domku:blink:
 
a ja mam centrum z jakies 3km...na osiedlu mam praktycznie wszytsko;tesco,przychodnie,sklepyitp itd.niedaleko jest boisko lasy i parki.fakt faktem ze nieopodal jest autostrada ale jest zupelnie nieslyszalna:tak:ekrany robia swoje....:tak::tak:a i jest szkola do ktorej najprawdopodobniej bedzie uczeszczal; Alex.i plac zabaw widzialny z balkonu:tak::tak:i gorka na ktorej teraz jest zjezdzalnia tuz pod klatka:-D:-D:-D:-D:-DAlexowi w to gra:-D:-D
Nio wlasnie teraz osiedla sa fajnie wyposażone we wszystko i centrum jest potrzebne tylko dla rozrywki heheh ale w naszym wieku to jedyną rozrywką sa kapcie kocyk i herbatka:-D:-D:-D
Fifi jak dostanie sie do przedszola bedzie je mial 2 bloki dalej szkola jest z 5 blokow dalej , przychodnie mam prawie pod blokiem , blisko ryneczke , sklepiki i wcale nie tesknie za centrum a mieszkalam kiedys przy samej piotrkowskiej mysle ze teraz chyba bym juz tak nie chciala. Ale wiadomo kazdy ma inne oczekiwania i spojrzenie na swiat , wazne ze mi pasuje tak jak jest:tak:
 
No jeśli chodzi o lokalizację to wydaje mi się że my mieszkamy w idealnym miejscu, do samego centrum blisko, bo na nogach spacerkiem 20-30min, autem chwilka. Blisko mam park i las, przychodnię i sklepy, właściwie to wszędzie mam blisko z tych potrzebnych do życia rzeczy, A osiedle jest tak jakby z boku, więc jest bardzo spokojnie, place zabaw, dzieci , zieleń :tak:
no i mamy kilka innych miast w zasięgu 20 min jazdy samochodem :-p
 
Hej witam się i ja!
Jak tak czytam ile płacicie czynszu to wam normalnie zazdroszczę. My czynszu płacimy 896 zł w tym woda zimna tylko, śmieci i centralne. Osobno płacimy gaz to ok 180-200 zł na 2 miesiące i prąd ok 700-800 zł na 2 miesiące. Dziwne dlaczego my mamy takie wysokie opłaty:confused:.

Gabi się właśnie obudziła ze swojej drzemki bo my już od samego rana byliśmy u lekarza z wynikami krwi, na razie wszystko w normie a mała waży równiutko 10 kg. Podobno bardzo słabo przybiera na wadze w 2 miesiące 300 g

o rany to ja uz wiecej nie narzekam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Nio wlasnie teraz osiedla sa fajnie wyposażone we wszystko i centrum jest potrzebne tylko dla rozrywki heheh ale w naszym wieku to jedyną rozrywką sa kapcie kocyk i herbatka:-D:-D:-D
Fifi jak dostanie sie do przedszola bedzie je mial 2 bloki dalej szkola jest z 5 blokow dalej , przychodnie mam prawie pod blokiem , blisko ryneczke , sklepiki i wcale nie tesknie za centrum a mieszkalam kiedys przy samej piotrkowskiej mysle ze teraz chyba bym juz tak nie chciala. Ale wiadomo kazdy ma inne oczekiwania i spojrzenie na swiat , wazne ze mi pasuje tak jak jest:tak:

hihihi brawa dla tej pani:-D:-D:-Dja w centrum za zadne skarby bym nie chciala:no::no:mi tez tak dobrze jak jest:-):-)pomimo mojego młodego wieku naturalnie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej witam się i ja!
Jak tak czytam ile płacicie czynszu to wam normalnie zazdroszczę. My czynszu płacimy 896 zł w tym woda zimna tylko, śmieci i centralne. Osobno płacimy gaz to ok 180-200 zł na 2 miesiące i prąd ok 700-800 zł na 2 miesiące. Dziwne dlaczego my mamy takie wysokie opłaty:confused:.

Gabi się właśnie obudziła ze swojej drzemki bo my już od samego rana byliśmy u lekarza z wynikami krwi, na razie wszystko w normie a mała waży równiutko 10 kg. Podobno bardzo słabo przybiera na wadze w 2 miesiące 300 g

jezusiczku 800zl za prąd!!!!!!!!:szok:

No jeśli chodzi o lokalizację to wydaje mi się że my mieszkamy w idealnym miejscu, do samego centrum blisko, bo na nogach spacerkiem 20-30min, autem chwilka. Blisko mam park i las, przychodnię i sklepy, właściwie to wszędzie mam blisko z tych potrzebnych do życia rzeczy, A osiedle jest tak jakby z boku, więc jest bardzo spokojnie, place zabaw, dzieci , zieleń :tak:
no i mamy kilka innych miast w zasięgu 20 min jazdy samochodem :-p
no ja do centrum na piechote to ma ho ho ho nie odwazylabym sie isc nawet:-D:-D ale to chyba zalezy od wielkosci miasta , im wieksze miasto tym wieksze odleglosci niestety
 
reklama
Do góry