reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

o matko Zapominajka nie ma tam jakiegos mieszkania w okolicy na sprzedaz!!!!!!!!! :szok:

nooooo fest:baffled::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
nigdy w bloku nie mieszkalam i nigdy czynszu nie placilam...no ale czlowiek cale zycie sie uczy:-D:-D:-D:-Da jakie oplaty macie w czynszu?

Zapominajko a dlaczemoz to tak niewiele:szok::szok::-D

Bo ja w małej miejscowości mieszkam, poza tym mieszkanie mam własnościowe. A do czynszu trzeba doliczyć prąd, gaz i wodę.

Mieszkania na sprzedaż są, zależy co cię interesuje;-)
 
reklama
Kajka znalezliscie jakies mieszkanko we Wrocku?
nie.....jak juz cos nam sie widzialo i cena grala,to byl junkers...A ja cos sobie ubzduralam,ze nie chce mieszkac z junkersem,bo jako,iz mielismy w rodzinie przypadek zatrucia gazem,buuu,zgonu:baffled::baffled:to nie chce zadnego junkersa..Albo ceny wywindowane na maksa,albo cos jeszcze...Ale pomalutku bedziemy cos szukac...A ceny tam,mowie Wam...jakies z kosmosu...Myslimy czy moze nie poszukac cos pod,np w Dzierzoniowie,Bielawie,mamy tam mase przyjaciol,wiec tez by bylo gucio...:blink:I taaaaniej:-D
 
Bo ja w małej miejscowości mieszkam, poza tym mieszkanie mam własnościowe. A do czynszu trzeba doliczyć prąd, gaz i wodę.

Mieszkania na sprzedaż są, zależy co cię interesuje;-)
No ja tez mam własnościowe nawet odrębną własność wiec to chyba zalezy od miasta jakie maja stawki w czynszu:baffled:
A co ja mam w to wliczone : wodę zimną i ciepłą , ogrzewanie centralne, fundusz remontowy, eksploatacje mieszkania, wywóz śmieci, i jakies podatki.I poprawka spojrzałam na kartke z nowym czynszem i jest 480zł:(:)-((
 
Ostatnia edycja:
nie.....jak juz cos nam sie widzialo i cena grala,to byl junkers...A ja cos sobie ubzduralam,ze nie chce mieszkac z junkersem,bo jako,iz mielismy w rodzinie przypadek zatrucia gazem,buuu,zgonu:baffled::baffled:to nie chce zadnego junkersa..Albo ceny wywindowane na maksa,albo cos jeszcze...Ale pomalutku bedziemy cos szukac...A ceny tam,mowie Wam...jakies z kosmosu...Myslimy czy moze nie poszukac cos pod,np w Dzierzoniowie,Bielawie,mamy tam mase przyjaciol,wiec tez by bylo gucio...:blink:I taaaaniej:-D
noooo...i tak teraz kazdy ma auto,wiec mozna szukac pod....:tak:ja mam junkers:confused2:
powodzenia w szukaniu...

Moje dziecko nauczylo sie tanczyc jak....hmmmm tancerka na rurce....podskakuje sobie i jedna raczka macha tak jak wlasnie tancerka gora dol..a druga sie trzyma stołu...:eek::eek::-D:-D:-D:-D:-D
 
No ja tez mam własnościowe nawet odrębną własność wiec to chyba zalezy od miasta jakie maja stawki w czynszu:baffled:
A co ja mam w to wliczone : wodę zimną i ciepłą , ogrzewanie centralne, fundusz remontowy, eksploatacje mieszkania, wywóz śmieci, i jakies podatki.I poprawka spojrzałam na kartke z nowym czynszem i jest 480zł:(:)-((
my tez mamy wlasnosciowe....i do czynszu doliczone to samo co u Ciebie tajger:tak:tylko osobno gaz i prad
 
No ja tez mam własnościowe nawet odrębną własność wiec to chyba zalezy od miasta jakie maja stawki w czynszu:baffled:
A co ja mam w to wliczone : wodę zimną i ciepłą , ogrzewanie centralne, fundusz remontowy, eksploatacje mieszkania, wywóz śmieci, i jakies podatki.I poprawka spojrzałam na kartke z nowym czynszem i jest 480zł:(:)-((

jeśli masz aż tyle wliczone to wcale nie jest tak dużo, ja mam 400zł i w tym woda, fundusz remontowy, eksploatacja śmieci, ale ogrzewanie mamy gazowe i np teraz w zimę płacimy ok 320zł na miesiąc,więc ogrzewanie plus czynsz wychodzi ponad 700zł. A mieszkanie też mamy własnościowe.
 
Dokładnie w dzisiejszych czasach mieszkanie poza miastem czy tez daleko od centrum nie stwarza juz zadnych problemów;-) Ja mieszkam na obrzeżach i co dziwne wydawac by sie mogło że jak daleko od centrum to tańsze mieszkania a tu dupa bo jest to chyba jedna z droższych dzielnic jak nie najdroższych w miescie ( calkiem nowe osiedle ciągle rozbudowywane-najstarcze bloki sa z lat 90 a i ciagle buduja nowe) . Ale cieszę się że nie mieskam w centrum gdyż jak chce na zakupy to jade a jak chce cisze i spokoj to mam blisko lasy;-) tylko parku mi tutaj brakuje z ławeczkami ale moze ktos wpadnie na ten pomysl aby stworzyc cos takiego
 
reklama
Do góry