reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dziewczyny ile płacicie za czynsz?na przyszło nowe naliczenie na 2010r.i wyszło 377 zł....na nasza 2 i Alexa...jak na moje to troche duzo czy jak?:confused::baffled:
My 475zł:-( na 3 osoby:-( więc Pyciol ciesz się ciesz tym czynszem a nie marudź!!!!:sorry2:

Dzien dobry kobitki koffane, My wstalismy przed 9:zawstydzona/y:chyba sie przespałam:-p
idę was ponadrabiać na innych watkach;-)
 
reklama
Witanizacja z bieguna kochane...
Chyba mentalnie zaczynam wracac spowrotem do pracy,bo juz latam jak wsciekly Roman robiac szesc rzeczy na raz...:szok::-D..
A z dobrych wiesci,dzwonili wlasnie z przydzialu przedszkolowego,ze zwolnilo sie jedno miejsce w przedszkolu kolo mojej pracy,tam gdzie tak strasznie trudno sie dostac,gdzie jest 3 dzieci na jedna pania,albo jedna pani na troje dzieci...I mamy je:szok::-D:-D:-D:-D!!!
 
Witanizacja z bieguna kochane...
Chyba mentalnie zaczynam wracac spowrotem do pracy,bo juz latam jak wsciekly Roman robiac szesc rzeczy na raz...:szok::-D..
A z dobrych wiesci,dzwonili wlasnie z przydzialu przedszkolowego,ze zwolnilo sie jedno miejsce w przedszkolu kolo mojej pracy,tam gdzie tak strasznie trudno sie dostac,gdzie jest 3 dzieci na jedna pania,albo jedna pani na troje dzieci...I mamy je:szok::-D:-D:-D:-D!!!
gratulacion polarnice:-D
 
reklama
Do góry