reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witamy się pięknie i dziękujemy za życzonka :-)

witajcie
dzisiejsza nocka była straszna... Nuśka budziła sie co godzine zeby pociumkać sobie cycucha:szok:

Witam w klubie, u nas tak od półtorej tygodnia...:baffled:

...........ja tu piszu piszu a córcia padla:tak:
a to jej nowa fryzurka:tak:

anoli, Twoja Hania jest BOSKA, włoski ma cudowne. A na tym zdjęciu z kucykami to wygląda jak przedszkolak :tak:

A my dziś znowu w biegu. Dopołudna odwiedziłam z Hanią moją najlepszą przyjaciółkę, z którą się przyjaźnimy już 26 lat. Kończy dzisiaj trzydziestkę :-)
A teraz czekamy na chrzestną Haneczki, bo ma nas odwiedzić.
Zatem do później mamuśki
 
reklama
Anoli te włoski są śliczne, piękne, cudne, no brak słow :tak::tak::tak:

moja mała plujka ma sieste poobiednią ale zamist spac kreci sie bawi i robi prrrrrrrrrrrrze śliny

litosciwe z postami dzis nawet jestescie:tak:

Agaciu zdrowka dla Matiego
 
ponawiam pytanie co z Misiówką i Yoką????
Tez jestem ciekawa...:(
Nie narzekaj, moja kumpela mówi, że ten jej daje jej kwiatka nawet często, ale do polizania:-p:-D:zawstydzona/y:, innych nie dostaje


Miłego plotkowania kochana
Blixniaki kochana nie znałam Cię od takiej zberexnej strony:p hahaha
Hej

U nas brzyyydko na dworze.

Mały miał wczoraj goraczke a dzisiaj stan podgorączkowy.

Cyprysiowa jak bedzie miała czas to się do nas odezwie. Ostatnio brak jej czasu na wszystko ;-). Pamieta o nas ! -- i to najważniejsze :-D.
Oj to najważneijsze,że pamięta:) buziaczki dla niej.....:)
Witajcie Mamuski, mu juz po dwóch spacerkach, zakupach na targu, w realu też byłysmy i na poczcie, wiec od rana nie leniu****emy:tak::tak::tak::tak:
Nocka super chociaz bez mojego Miska...burza dzieś mruczała i błyskało się na szczęście nie doszła do nas:-):-):-):-)

Ja wczoraj troche za długo posiedziałam przy kompie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:rameczek szukałam i dzisiaj trochę spac mi sie chce...:-p:-p:-p

U nas upał i parnota, nie wiem czy to jakiejs burzy nie przyniesie:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Nadrobie to co nakilkałuście i jeszcze odezwę się....

Ale widzę że jak przodowniczki forum(czyt. Kaja, Kana, Mamusia, Kokusia, Cukiereczek, Agacia ....) nie odzywają się to produkcja marna!!!!!!:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:

Aaaaa i najważniejsze wszystkiego najlepszego z okazji 7 miesiąca dla Haneczki i Oliweczki i 6 miesiąca dla Bianeczki i Szymonka
12590656.gif
12590656.gif
12590656.gif
12590656.gif
Jestem jestem...podczytuje tylko jakos nie mam weny na pisanie niestety...to hcyba ta pogoda:( buuuuu nie ładna...
Agacia wczoraj dostalam miniaturki ramek i bylam w szoku, malo oczopląsu nie dostalam:szok::nerd::szok:
Ciezko bylo mi wybrac wszystkie sliczne:tak:

A moja hania cos dzis nie chce usnac w łózeczku, ale jeszcze troche ja przytrzymam....caly czas ogladam tvn24 straszne jak ludzi pozalewało...masakra jakas:szok:
Anoli nasza tez dziisaj jakos nie bardzo ranodo spanie była... nromalnie okolo 9 szła lulku na 40 min do godzinki dzisiaj nic....pdał dopiero przed 12 i spała 2,5 godziny :szok::szok::szok: nie wierzyłam....

No a u nas tak se....tatus własnie karmi malutka obiadkiem....wymiekłam po 3 z rzedu wypluciu...

W ogóle zxwała jak nic,bo mają u misia w pracy wysyłas na 2 tyg urlopy bezpatne....i nasze chrzciny znowu sie przesuna..bo kase która odłozyklismy bedzie trzeba wykorzystać...szlak mnie trafi...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Anoli te włoski są śliczne, piękne, cudne, no brak słow :tak::tak::tak:

moja mała plujka ma sieste poobiednią ale zamist spac kreci sie bawi i robi prrrrrrrrrrrrze śliny

litosciwe z postami dzis nawet jestescie:tak:

Agaciu zdrowka dla Matiego

Witamy się pięknie i dziękujemy za życzonka :-)



Witam w klubie, u nas tak od półtorej tygodnia...:baffled:



anoli, Twoja Hania jest BOSKA, włoski ma cudowne. A na tym zdjęciu z kucykami to wygląda jak przedszkolak :tak:

A my dziś znowu w biegu. Dopołudna odwiedziłam z Hanią moją najlepszą przyjaciółkę, z którą się przyjaźnimy już 26 lat. Kończy dzisiaj trzydziestkę :-)
A teraz czekamy na chrzestną Haneczki, bo ma nas odwiedzić.
Zatem do później mamuśki


Dziekujemy:tak::tak::tak:


Pytia pogratulowac takiej przyjazni...26 lat kupe czasu. Dzis ciezko jest zyc z kims w przyjazni, wszystko przez pyche, zazrosc, zabieganie....zazdroszcze:tak:
 
my po zakupkach, i po zupce, w mig zjedzona:-Di dobrze ze folie wzięłam, bo lunęło jak wracaliśmy
...........ja tu piszu piszu a córcia padla:tak:
a to jej nowa fryzurka:tak:

cudne kucyczki, my takich mieć nie będziemy:-Dale Wikuś na pewno za takimi będzie sie uganiał:-D:-D:-D

i znowuż tatuś zostawił dziecko w samochodzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, tym razem w Daniii, dziecko zmarło:-:)-:)-(

dla mnie to debil jakis chory:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dziewczyny, na niedzielę zaprosiłam na kolację moich rodziców i mamę mężowego ( pewnie będzie niezbyt ciekawa atmosfera, bo się niezbyt lubią :dry:) i mam zamiar wykorzystać na tą okazję tylko i wyłącznie propozycje z naszego wątku kulinarnego :tak::tak:

udanej kolacyjki, ja te zchyba musze przejrzeć na ten wątek, bo nawet go dobrze ni eprzeczytałam, a ostatnio pomysłów na obiad mi brakuje

a teraz idę dla małża podgrzać bo zaraz wraca
 
Mam dziś tyle pracy przed wyjazdem a mój dzieć nie chce współpracować. Od 11 nie spał dopiero teraz padł. :dry:

Duuuuuuuuuużo zdrówka dla świętujących dziś maluszków Hani Oliwki Bianki i Szymona !!!!!!
 
reklama
Kana no to kicha:-(, a chcecie jakies wieksze przyjecie zrobic?

Myszqa relaksuj sie kochana za nas wszystkie i wracaj predko:tak:


Ale mnie dzis mucha wytraca z równowagi....tak tak mucha:angry:Tutaj prawie nie ma much, ale oczywiscie jedna musiala sie zaplatac i lata od rana po calym mieszkaniu, nie moge jej zabic wrrrr:wściekła/y: Jaka upierdliwa pinda:wściekła/y:
 
Do góry