reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

i znowuż tatuś zostawił dziecko w samochodzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, tym razem w Daniii, dziecko zmarło:-:)-:)-(

Ja nie wiem o czym to trzeba myslec zeby zapomniec ze ma sie ze soba dziecko:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Co za.... Matko chyba nie ma słów zeby go nazwac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dziekujemy za komplementy. Waszym dziewuszką tez włoski urosną:tak: Ja sie bardzo ciesze bo w koncu naucze sie dobieranego robic. Zawsze mi sie podobał a nie mialam na kim sie nauczyc:-), ale do tego jeszcze troche poczekamy:-p
 
reklama
Ja wczoraj troche za długo posiedziałam przy kompie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:rameczek szukałam i dzisiaj trochę spac mi sie chce...:-p:-p:-p
i znalazłaś coś ciekawgo? Tak pytam bo sama też bym cusik chciała znaleźć.

on zapomniał o dziecku:szok::szok:, zona w południe zadzwoniła ze przyszła do przedszkola a córki niema, a on wtedy przypomniał sobie ze dziecko w samochodzie i polecal na parking a dziecko już nie żyło, brak słów.................
'
:szok::szok::szok::szok::szok:
 
Dziewczyny, na niedzielę zaprosiłam na kolację moich rodziców i mamę mężowego ( pewnie będzie niezbyt ciekawa atmosfera, bo się niezbyt lubią :dry:) i mam zamiar wykorzystać na tą okazję tylko i wyłącznie propozycje z naszego wątku kulinarnego :tak::tak:
 
Ollcia no to miejmy nadzieje ze tak im bedzie smakowalo ze zapomna o tym ze nieprzepadaja za sobą. Za to beda przepadac za twoja kuchnią:tak:

Nasi tez raczej na dystans, dwa inne swiaty:sorry2:, ale rzadko sie spotykaja wiec jest oki:tak:
 
...........ja tu piszu piszu a córcia padla:tak:
a to jej nowa fryzurka:tak:
Ślicznie jak zawsze:-)

i znowuż tatuś zostawił dziecko w samochodzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, tym razem w Daniii, dziecko zmarło:-:)-:)-(
co za idiota :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Zbereznica:-D

Ja też dzisiaj siedziałam i nie mogłam skojarzyc jaki jest dzień. I pytałam się córki która jeszcze nie bardzo się na tym zna.
ja zbereźnica, ależ skąd:zawstydzona/y:, to moja koleżanka chyba:confused:
No to nieźle Cie zakreciło, dobrze ze Natalki nie pytałaś:-D
 
a robiłaś sobie morfologie?, bo możesz mieć za niska hemoglobinę i prze to tak często chorujesz

Po ciąży robiłam i rzeczywiście miałam niską, więc łykałam żelazo. Potem się poprawiła.

O jaka patriotka regionalna się znalazła;-). Kansas dla mnie to tylko kałuża na grila, tam chyba nic więcej nie ma:sorry2::-D

O wypraszam sobie....:angry: Jeszcze mój blok stoi:-D:-D:-D

Hej

U nas brzyyydko na dworze.

Mały miał wczoraj goraczke a dzisiaj stan podgorączkowy.

Cyprysiowa jak bedzie miała czas to się do nas odezwie. Ostatnio brak jej czasu na wszystko ;-). Pamieta o nas ! -- i to najważniejsze :-D.

Ojejku, biedny Mati-może ta gorączka to przez ząbki :confused:

anoli-Hania śliczniutka:tak:
 
reklama
Co się dzieje z Kają???:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
No właśnie:confused:wczoraj też jej chyba nie widziałam.

Dziewczyny, na niedzielę zaprosiłam na kolację moich rodziców i mamę mężowego ( pewnie będzie niezbyt ciekawa atmosfera, bo się niezbyt lubią :dry:) i mam zamiar wykorzystać na tą okazję tylko i wyłącznie propozycje z naszego wątku kulinarnego :tak::tak:
Trzymam kciuki żeby kolacujka się udała i wszystko co ugotujesz bardzo smakowało.

ja zbereźnica, ależ skąd:zawstydzona/y:, to moja koleżanka chyba:confused:
No to nieźle Cie zakreciło, dobrze ze Natalki nie pytałaś:-D
Ale wiesz że kto z kim przestaje takim się staje?:-D:-D:-D
 
Do góry