reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kana no to kicha:-(, a chcecie jakies wieksze przyjecie zrobic?

Myszqa relaksuj sie kochana za nas wszystkie i wracaj predko:tak:


Ale mnie dzis mucha wytraca z równowagi....tak tak mucha:angry:Tutaj prawie nie ma much, ale oczywiscie jedna musiala sie zaplatac i lata od rana po calym mieszkaniu, nie moge jej zabic wrrrr:wściekła/y: Jaka upierdliwa pinda:wściekła/y:
Ha ha ja przed chwila miałam akcje osa tez mi wleciała do mieszkania ale wtedy to mi wcale do smiechu nie było, mała do wozka, do kuchni, zamknełam dzrwi i polowanie było, ja sie tam nie boje strasznie, ale co by było jakby mała dziabneła, a u nas taka pogoda jak przed burza wiec owady wtedy agresywne, no i teraz siedze przy zamnknietym oknie:no::wściekła/y: kiedys szerszen mi sie o mały włos nie wdarł przez okno i teraz po tej osie to sie boje bo on chyba własnie do tych os przylatuje musza miec gdzies gniazdo
 
reklama
a z przyjaznia to tak własnie jest a najgorszy jest brak czasu i zabieganie bo potem coraz mniej wspolnych tematów i jakos wszystko psuc sie zaczyna
ja tez mam taka kumpele od serca od pierwszej klasy podstawówki ale daleko mieszkamy i juz nie jest tak jak kiedys.......
cieszyłam sie ze na chrzciny Patki przyjdzie (jest Tomka chrzestna) ale tez nie da rady bo jakis przewrot w pracy, zelazny rygor i jej niedzielnego dyzuru nie odpuszcza:-:)-:)-(
 
Co się dzieje z Kają???:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Byla dupsko podgrzac na polu,bo jak wroci polroczna zima....:-D:-D

Mam dziś tyle pracy przed wyjazdem a mój dzieć nie chce współpracować. Od 11 nie spał dopiero teraz padł. :dry:

Duuuuuuuuuużo zdrówka dla świętujących dziś maluszków Hani Oliwki Bianki i Szymona !!!!!!
To my dzisiaj tak dla odmiany Myszku wykorzystamy:-D:-DWszystkiego najlepszego nasze dzieciaczki kochane!!
 
Kana no to kicha:-(, a chcecie jakies wieksze przyjecie zrobic?

Myszqa relaksuj sie kochana za nas wszystkie i wracaj predko:tak:


Ale mnie dzis mucha wytraca z równowagi....tak tak mucha:angry:Tutaj prawie nie ma much, ale oczywiscie jedna musiala sie zaplatac i lata od rana po calym mieszkaniu, nie moge jej zabic wrrrr:wściekła/y: Jaka upierdliwa pinda:wściekła/y:

no mnie też czasem taki natręt się trafi:wściekła/y:

a z przyjaznia to tak własnie jest a najgorszy jest brak czasu i zabieganie bo potem coraz mniej wspolnych tematów i jakos wszystko psuc sie zaczyna
ja tez mam taka kumpele od serca od pierwszej klasy podstawówki ale daleko mieszkamy i juz nie jest tak jak kiedys.......
cieszyłam sie ze na chrzciny Patki przyjdzie (jest Tomka chrzestna) ale tez nie da rady bo jakis przewrot w pracy, zelazny rygor i jej niedzielnego dyzuru nie odpuszcza:-:)-:)-(

skąd ja to znam:tak:

a Tatuś poszedł już do pracy, dzieć spi, a ja pozmywać muszę wszystko i tak mi się nie chce.
Oglądam właśnie na muzycznym programie teledyski i raporty o Jacksonie, rozmawiałam z koleżanką, okazało się ze poimprezowała wczoraj i zwyczajnie zapomniała:tak:a ona do mnie ze wcale by się nie zdziwiła, jakby tak śmierć Jacksona była sfingowana, hmmm...:confused:no w sumie jemu to wszystko przyjść do głowy może, taki zakręcony, ale powód jaki?myślicie, że to możliwe?
ale by były jaja:tak:
 
...........ja tu piszu piszu a córcia padla:tak:
a to jej nowa fryzurka:tak:
Cudne wloski, chyba nigdy nie widzialam bobasa w tym wieku z taka cudna fryzurkaaaa;-)Wogole Hania przepiekna, masz powod do dumy !!

i znowuż tatuś zostawił dziecko w samochodzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, tym razem w Daniii, dziecko zmarło:-:)-:)-(
Boze to straszne, nie potrafie sobie wyobrazic co czuja rodzice, nie miesci mi sie to w glowie :-:)-:)-(

ja zbereźnica, ależ skąd:zawstydzona/y:, to moja koleżanka chyba:confused:
No to nieźle Cie zakreciło, dobrze ze Natalki nie pytałaś:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Byla dupsko podgrzac na polu,bo jak wroci polroczna zima....:-D:-D


To my dzisiaj tak dla odmiany Myszku wykorzystamy:-D:-DWszystkiego najlepszego nasze dzieciaczki kochane!!
Witamy kierowniczke zamieszania:-p
A my dzis mamy leniwy dzionek, nie sprzqtam, nie gotuje i wogole nic nie robie bo mi si nie chce, wrocilismy z kawki od kolezanki i spadam ogladac przyjaciol, musze korzystac, bo jak stary wroci z pracy tobedzie dym, ze nic nie zrobione:-D:-D:-Djuz drze ze strachu :-)
 
a mój dzieć jeszcze śpi a mleko już na niego czeka ale szkoda mi go budzić, bo później poszedł spać coś te drzemki mu się dziś poprzestawiały, najwyżej deserku nie dostanie, bo nie chce mu tak jedno po drugim wpychać, a potem znów kaszka na wieczór, no to post dziś ścisły warzywka same na obiad:-Dzero deserku, ale i tak dobrze przybiera, jeden dzień nic mu się nie stanie, co?
 
reklama
Natalkaa dziekujemy...oj jestem dumna, a tatus to juz wogóle i tak jak chcial chlopca to mowi ze nie zamienilby teraz i czuje ze druga tez bedzie cora:tak:

Kaja jak ty sie przyzwyczailas do tego zimna? mi tu np. pasuje. Zimy prawie nie ma, nawet do pl nie latamy zima bo boje sie szoku termicznego:-p:-D

wrrr a ta mucha jeszcze lata:wściekła/y:
 
Do góry