reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agacia wczoraj dostalam miniaturki ramek i bylam w szoku, malo oczopląsu nie dostalam:szok::nerd::szok:
Ciezko bylo mi wybrac wszystkie sliczne:tak:

A moja hania cos dzis nie chce usnac w łózeczku, ale jeszcze troche ja przytrzymam....caly czas ogladam tvn24 straszne jak ludzi pozalewało...masakra jakas:szok:
 
reklama
...........ja tu piszu piszu a córcia padla:tak:
a to jej nowa fryzurka:tak:
 

Załączniki

  • STP64718.jpg
    STP64718.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 22
Do mnie dzisiaj teściówka przyjeżdża :-D i będziemy plotkować;-)
Zapominajko miłych ploteczek

a my nadal uwiezieni w odmu maly ma kaszelek i katarek... czopki do niedzieli ma brac i zobaczymy co poznej:tak:
Zdróweczka dla Alusia

Nie narzekaj, moja kumpela mówi, że ten jej daje jej kwiatka nawet często, ale do polizania:-p:-D:zawstydzona/y:, innych nie dostaje
Zbereznica:-D

Dzisiaj piatek ???????????!!!!!:szok::szok::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::oo::oo::oo::oo::oo::oo::oo: Bylam pewna, ze sroda, stracilam poczucie czasu:confused::confused:
Ja też dzisiaj siedziałam i nie mogłam skojarzyc jaki jest dzień. I pytałam się córki która jeszcze nie bardzo się na tym zna.

a to pierwsze zdanie Kokusiu przed życzeniami...to właśnie pierwszy z objawów uzależnienia od bb:-D:-D:-D


oj Ty bidulka jesteś, teraz znów telewizor, jak się wali to wszystko naraz
No to skoro tak mówisz to pewnie się znasz:-D a więc ogłaszam wszem i wobec że zdiagnozowano u mnie uzależnienie:-D . A z tym telewizorem to wcale mi nie szkoda. Przynajmniej będzie okazja do kupienia nowego a do tego czsu oczka nam trochę odpoczną. Całe szczęście radio mi działa więc i tak coś od rana brzęczy.

Hej

U nas brzyyydko na dworze.

Mały miał wczoraj goraczke a dzisiaj stan podgorączkowy.

Cyprysiowa jak bedzie miała czas to się do nas odezwie. Ostatnio brak jej czasu na wszystko ;-). Pamieta o nas ! -- i to najważniejsze :-D.
U nas się właśnie przejaśnia:tak:Pozdrów od nas Cyprysiową no i zdrówka dla Mateuszka

Witajcie Mamuski, mu juz po dwóch spacerkach, zakupach na targu, w realu też byłysmy i na poczcie, wiec od rana nie leniu****emy:tak::tak::tak::tak:
Nocka super chociaz bez mojego Miska...burza dzieś mruczała i błyskało się na szczęście nie doszła do nas:-):-):-):-)

Ja wczoraj troche za długo posiedziałam przy kompie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:rameczek szukałam i dzisiaj trochę spac mi sie chce...:-p:-p:-p

U nas upał i parnota, nie wiem czy to jakiejs burzy nie przyniesie:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Oooooo widzę że dzisiaj Madzienka z motorkiem w pewnej części ciała pomyka:-D
 
...........ja tu piszu piszu a córcia padla:tak:
a to jej nowa fryzurka:tak:

Jejku ale śliczniutko. Od razu widac że dziewczynka a nie to co u nas łysa glaca
i znowuż tatuś zostawił dziecko w samochodzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, tym razem w Daniii, dziecko zmarło:-:)-:)-(
:szok: gdzie Ci ludzie mają rozumy? Żeby dziecko w samochodzie? Napewno nie siedziało tam pięciu minut. Zabiłabym takiego tatusia.:wściekła/y::wściekła/y:
 
Jejku ale śliczniutko. Od razu widac że dziewczynka a nie to co u nas łysa glaca

:szok: gdzie Ci ludzie mają rozumy? Żeby dziecko w samochodzie? Napewno nie siedziało tam pięciu minut. Zabiłabym takiego tatusia.:wściekła/y::wściekła/y:
on zapomniał o dziecku:szok::szok:, zona w południe zadzwoniła ze przyszła do przedszkola a córki niema, a on wtedy przypomniał sobie ze dziecko w samochodzie i polecal na parking a dziecko już nie żyło, brak słów.................
'
 
reklama
Do góry