reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

a mój dzieć jeszcze śpi a mleko już na niego czeka ale szkoda mi go budzić, bo później poszedł spać coś te drzemki mu się dziś poprzestawiały, najwyżej deserku nie dostanie, bo nie chce mu tak jedno po drugim wpychać, a potem znów kaszka na wieczór, no to post dziś ścisły warzywka same na obiad:-Dzero deserku, ale i tak dobrze przybiera, jeden dzień nic mu się nie stanie, co?


jutro sobie nadrobi:tak:

Moja tak ma ze jak jednego dnia zje mniej to na drugi az przesadza:-p
 
reklama
no mnie też czasem taki natręt się trafi:wściekła/y:



skąd ja to znam:tak:

a Tatuś poszedł już do pracy, dzieć spi, a ja pozmywać muszę wszystko i tak mi się nie chce.
Oglądam właśnie na muzycznym programie teledyski i raporty o Jacksonie, rozmawiałam z koleżanką, okazało się ze poimprezowała wczoraj i zwyczajnie zapomniała:tak:a ona do mnie ze wcale by się nie zdziwiła, jakby tak śmierć Jacksona była sfingowana, hmmm...:confused:no w sumie jemu to wszystko przyjść do głowy może, taki zakręcony, ale powód jaki?myślicie, że to możliwe?
ale by były jaja:tak:
kurcze,nie pomyslalam,rzeczywiscie...
ale z drugiej strony,taki walek na masowa skale...jak w scoffieldzie:-D:-D
moim scoffildku kochanym,z prison breaka:-D:-D
Natalkaa dziekujemy...oj jestem dumna, a tatus to juz wogóle i tak jak chcial chlopca to mowi ze nie zamienilby teraz i czuje ze druga tez bedzie cora:tak:

Kaja jak ty sie przyzwyczailas do tego zimna? mi tu np. pasuje. Zimy prawie nie ma, nawet do pl nie latamy zima bo boje sie szoku termicznego:-p:-D

wrrr a ta mucha jeszcze lata:wściekła/y:
Ja pierwszy rok myslalam ze sfiskuje jak zobaczylam minus 35 na termometrze,codziennie jak wychodzilam rano do pracy,to mowilam,ze wracam po poludniu i sie pakujemy:-D:-DAle ekonomia przewazyla...Nie zebym byla jakas pazerna,ale przeciez jak wrocimy to nie pojde do tesciow mieszkac;-):szok:Pomimo,ze to cudowni ludzie...:-D
 
Noooo,wylazic gnooomy z krzaczorow:-D:-D!!!
Czy moze Anoli pozazdroscilyscie i tez pracujecie nad produkcja;-)???
Zlazic z tasmy produkcyjnej i przy kompie zbiorka:sorry2:
Mówisz masz:-D:-DJa niestety tylko przelotem. Małż się zabrał za naprawianie telewizora(masakra miec w domu elektryka a już się cieszyłam że kupimy nowy) więc mu się wtranżoliłam przed komputer.
Ale zmykam smażyc racuszki z jabłkami:tak:
 
To ja się też melduję :)

anoli - to prawda, co napisałaś o przyjaźni, dlatego cenię to sobie bardzo. Najśmieszniejsze, że nigdy nie chodziłyśmy razem do żadnej szkoły ani na studia, ale przez 10 lat mieszkałyśmy w bloku jedna pod drugą. I tak zostało, nawet jak bywały okresy, że przez rok w ogóle sie nie widziałyśmy, to potem i tak było tak, jakby minął tylko jeden dzień :-)Taka pokrewna dusza, jak to mówią.
 
reklama
Kana no to kicha:-(, a chcecie jakies wieksze przyjecie zrobic?
Anoli kochana nie ządnej wiekszej imprezki..ale wiesz stwierdzilismy ,ze jak mam sobie robic "budel" w domu to wole iśc gdzies do knajpy.....no i u nas bedzie 14 osób....wiec nic wielkiego...aj szkoda śłow...

A jeszcze co gorsza ....oczywiscie "głupi zawsze ma szczęscie" wjechałam na kolec od akacji...i......uwaga.....przebiłam opone w wózku.....:szok::wściekła/y: zwariuje dzisiaj.....kurcze gdyby nie to ,ze 13 mi wcale nie złowrogi,to bym pomyślała,ze taki przesadny się własnie trafił....

Teraz tatus z misiek walczą....z jakimiś dentakim, sklejkami itp...nawet nie bardzo wiem co i jak.....:sorry2::dry:

Pytia faktycznie takak przyjżń to tylko pozazdrościc....:tak::tak::tak:
 
Do góry