reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Tygrysku zaraz Ci napiszę na kulinarnym:tak: Ale powiem Ci,że ja raz trafiłam na nie dobre mięso mielone i od tamtej pory to mięso mi normalnie śmierdzi:baffled: I w kotletach i w spagetti,i w gołąbkach:zawstydzona/y: Chyba mam jakiś uraz:sorry:

Kanusia,Asiulka dziękuję Wam bardzo za komplementy:zawstydzona/y: Asiulka ty to faktycznie masz ciężko z takim malutkim rozmiarem i dużym biustem;-) Miałam dokładnie to samo przed ciążą,a teraz mam biust tak samo jak Ty 70E tyle,że reszta to rozmiar 40:-p

Tygrysie przepis już jest.


70E to brzmi jak bajka- moje marzenie:zawstydzona/y::-p:zawstydzona/y:


Pytia czyli dzien nie stracony bo chociaz piknik pogoda wam dala zrobic. My czesto zabieramy kocyk i rozbijamy sie w parku:-)

kaja chetnie bym skorzystala, ale lece dopiero w sierpniu:-)


A ja dzis leniu****e. Hania calkowicie sprzedana tacie:tak: Wlasnie sa na drugim juz dzis spacerku:tak: A ja troche pranko, sprzatanko, kawusia i dzien jakos mija:tak:
 
reklama
Anoli to faktycznie leniu****esz-pranko,sprzątanko:-D
A taki rozmiar to wcale nie fajny,bo jak jest mało pod biustem to zazwyczaj miseczka jest tylko A albo B i nie można dostać takiego stanika:sorry:
 
witam my dzis prawie caly dzien na spacerku potem na serniczka zimnego do tesciowej;-)

dzisiaj mnie czeka chyba nieprzespana noc bo u malego w pokoju pojawil sie grzyb:wściekła/y::wściekła/y: i musimy go zlikidowac jakims smierdzacym srodkiem i przeniolam sie do pokoju obok tylko ile razy juz probowalam w nim z malym spac konczylo sie przenosinami spowrotem do drugiego pokoju bo maly jakos niechce w nim spac:sorry:
 
przenisłam sie z malym na gore i narazie spi takze chyba jednak sie wyspie;-)


mnie akurat brachol wku....:wściekła/y: normalnie momentami mam go dosc:angry:

teraz sobie siedze z kubkiem goracej herbatki i sie odstresowuje:-D
 
Tygrysku zaraz Ci napiszę na kulinarnym:tak: Ale powiem Ci,że ja raz trafiłam na nie dobre mięso mielone i od tamtej pory to mięso mi normalnie śmierdzi:baffled: I w kotletach i w spagetti,i w gołąbkach:zawstydzona/y: Chyba mam jakiś uraz:sorry:
Tygrysie przepis już jet.

dziekowac dziekowac :tak::tak::tak: ja mam uraz jesli chodzi o miesko mielone w spagetti:eek::eek::eek: nie moge przelknas makaronu jesli w sosie jest mieso mielone:eek::eek: ale inne potrawy z mieska uwielbiam:-D a golabki to juz poprostu kocham i napewno w przyszlym tygodniu wypróbuję !!!! juz zapowiedzialam mezowemu ze robie a on popatrzyl na mnie z politowaniem:wściekła/y: chyba nie wierzy w moje zdolnosci :wściekła/y::wściekła/y:

Cześć dziewczynki :)
Prawda, prawda :tak: Jaak tylko wrócę z Kielc, to się spotkamy.

:-):-):-):-)tak tak tak tak:-):-):-):-):-):-)

My z edee jesteśmy z jednego miasta i czasem spotykamy się na ploty :-)

A propos okresowych złości, znacie ten kawał: "Dlaczego kobieta, która ma okres gotuje obiad w 6 garnkach?" "BO TAK!!!:wściekła/y::angry::wściekła/y:" ;-)
.

o tak to jest dobre okreslenie do mojego niedawnego samopoczucia:sorry::sorry: teraz troche ze mnie zeszlo :sorry::sorry:

a serniczek na zimno juz dobryu kto ma ochotę????:-p:-p:-p:-p
 
tygrysku skusila bym sie na kawaleczek ale juz dzis jadlam a pozatym nienawidze galaretki i zawsze ja mezowi oddaje a nie ma go akurat takze zostawie dla innych dziewczyn;-)
 
oki to w takim razie zjem sobie z checia:-D

musialam zadzwonic do mojego zeby wracal i kupil mi podrodze piree ziemniaczane bo zglodnialam a ostatnio tylko to jem tak mnie nachodzi czasem na cos :sorry::-D
 
reklama
Uuuu, a wy tu o takich pysznościach! A za mną łazi coś dobrego, a sama nie wiem co...
Normalne, jak ja mam czas na bb, to wy nic nie piszecie :-D
 
Do góry