reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hejka mamuśki
Jestem i ja, byliśmy na procesji (ponad 2 godzinki), no i przy okzaji zrobiliśmy spacerek całą rodzinką, niedawno wróciliśmy, zjedliśmy obiadek i popijam kawkę i czytam co u WAs.

Kokusia, udanego grillowania.

Asiulka, widzę że poważna impreza sie u Was szykuje.
A co do tych wykladów przedmałżeńskich, to u nas babka gadała, ze rodza ise dzieci ze spiralami w głowach, a po pigułkach, to już wogóle upośledzone, i ine tego typu bzdety, wiec wpuszczalismy jednym uchem, a drugim wypuszczaliśmy, a by dostać papier, ze odbebnione:eek:.

Tygrysku, współczuję bolesnej @, ja też mam teraz gorzej niż przed porodem:angry:.
Jak tam z praca, wracasz od poniedziałku? I jak mieszkanko, kiedy przeprowadzka?

Pytia, przykro mi ze z wyjazdu nici.

Mopek, mi etz tak żal, ze ze spotkania lipa i też kombinuje co by tu wymyśleć, ale chyba w końcu nic z tego nie będzie, może gdzieś na basen z chłopakami tylko wyskoczymy
 
reklama
Hejka mamuśki
Jestem i ja, byliśmy na procesji (ponad 2 godzinki), no i przy okzaji zrobiliśmy spacerek całą rodzinką, niedawno wróciliśmy, zjedliśmy obiadek i popijam kawkę i czytam co u WAs.

Kokusia, udanego grillowania.

Asiulka, widzę że poważna impreza sie u Was szykuje.
A co do tych wykladów przedmałżeńskich, to u nas babka gadała, ze rodza ise dzieci ze spiralami w głowach, a po pigułkach, to już wogóle upośledzone, i ine tego typu bzdety, wiec wpuszczalismy jednym uchem, a drugim wypuszczaliśmy, a by dostać papier, ze odbebnione:eek:.

Tygrysku, współczuję bolesnej @, ja też mam teraz gorzej niż przed porodem:angry:.
Jak tam z praca, wracasz od poniedziałku? I jak mieszkanko, kiedy przeprowadzka?

Pytia, przykro mi ze z wyjazdu nici.

Mopek, mi etz tak żal, ze ze spotkania lipa i też kombinuje co by tu wymyśleć, ale chyba w końcu nic z tego nie będzie, może gdzieś na basen z chłopakami tylko wyskoczymy
ze spiralami w glowach:szok::szok::szok:???
 
Hejka mamuśki
Jestem i ja, byliśmy na procesji (ponad 2 godzinki), no i przy okzaji zrobiliśmy spacerek całą rodzinką, niedawno wróciliśmy, zjedliśmy obiadek i popijam kawkę i czytam co u WAs.

Kokusia, udanego grillowania.

Asiulka, widzę że poważna impreza sie u Was szykuje.
A co do tych wykladów przedmałżeńskich, to u nas babka gadała, ze rodza ise dzieci ze spiralami w głowach, a po pigułkach, to już wogóle upośledzone, i ine tego typu bzdety, wiec wpuszczalismy jednym uchem, a drugim wypuszczaliśmy, a by dostać papier, ze odbebnione:eek:.

Tygrysku, współczuję bolesnej @, ja też mam teraz gorzej niż przed porodem:angry:.
Jak tam z praca, wracasz od poniedziałku? I jak mieszkanko, kiedy przeprowadzka?

Pytia, przykro mi ze z wyjazdu nici.

Mopek, mi etz tak żal, ze ze spotkania lipa i też kombinuje co by tu wymyśleć, ale chyba w końcu nic z tego nie będzie, może gdzieś na basen z chłopakami tylko wyskoczymy
jakiego spotkania Blizniaczku??
 
Tygrysku, współczuję bolesnej @, ja też mam teraz gorzej niż przed porodem:angry:.
Jak tam z praca, wracasz od poniedziałku? I jak mieszkanko, kiedy przeprowadzka?
kurcze ale ja juz mialam tak fajnie gdyz prawie mnie brzuiuo przez te pol roku nie bolal tylko teraz od 2 dni powrocilo cholerstwo:-:)-(
co do pracki to jeszcze przez wakacje posiedze z Filipkiem w domku i sie ponudze hehehe
a co do mieszkanka to wszystko na dobrej drodze i jak nam sie uda to z koncem czerwca lub poczatkiem lipca sie przeprowadzamy brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ciesze sie ze tak szybko tylko jak juz wspominalam przeraza mnie tej bajzer przy pakowaniu rozpakowywaniu echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

atymi spiralami w glowach to mnie rozbroilas:baffled::baffled: skad te panie biora takie informacje???????????:baffled::baffled:
 
a ja wlasnie dostalam maila od pani danusi z kolobrzegu czy wybieramy sie w tym roku,bo ma jeszcze terminy wolne na przelomie czerwca i lipca..............................i mi sie zacklilo za kolobrzegiem..
Ktora chce jechac ze mna do kolobrzegu na pare dni na poczatku lipca:sorry:??
 
Kajus, chodziło mi o spotkanie grudniówek, które miało byc w ten wekend,a nie wypaliło:no:

kurcze ale ja juz mialam tak fajnie gdyz prawie mnie brzuiuo przez te pol roku nie bolal tylko teraz od 2 dni powrocilo cholerstwo:-:)-(
co do pracki to jeszcze przez wakacje posiedze z Filipkiem w domku i sie ponudze hehehe
a co do mieszkanka to wszystko na dobrej drodze i jak nam sie uda to z koncem czerwca lub poczatkiem lipca sie przeprowadzamy brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ciesze sie ze tak szybko tylko jak juz wspominalam przeraza mnie tej bajzer przy pakowaniu rozpakowywaniu echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

atymi spiralami w glowach to mnie rozbroilas:baffled::baffled: skad te panie biora takie informacje???????????:baffled::baffled:
No to fajnie masz, że jeszcze trochę nacieszysz sie synciem.
A z przeprowadzką dasz sobie radę, spokojna główka.
Pomysły to babka akurat miała niezłe, ona była szefową apteki i u niej w aptece nie można było kupić ani pigułek anty ani gumek, kompletnie nic. Kiedyś stałam w kolejce z jakąś receptą i przede mną stał młody łepek, mówi tak po cichutku, poproszę prezerwatywy, a ona na całą aptekę, ze u niej sie takich rzeczy nie sprzedaje, chłopaka cały czerwony i poszedł stamtąd jak najszybciej:szok:
Najlepsze jest to ze to nie jej prywatna apteka, tylko cefarmu
 
Kaja, jak sie będziesz wybierała do tego Kołobrzegu, to koniecznie daj znać, umóimy sie na jakieś piwko albo wpadniecie do mnie na grillka, to tylko 25 km.

Wczoraj wykończyliśmy ciasto które robił mój Amo (ten z Twojego skrótu Kaju), i zacgciało mi sie piec, właśnie wyłączyłam piekarnik, cikawe czy wyszło, nie robiłam go już z 5 lat:szok:
 
reklama
Kajus, chodziło mi o spotkanie grudniówek, które miało byc w ten wekend,a nie wypaliło:no:


No to fajnie masz, że jeszcze trochę nacieszysz sie synciem.
A z przeprowadzką dasz sobie radę, spokojna główka.
Pomysły to babka akurat miała niezłe, ona była szefową apteki i u niej w aptece nie można było kupić ani pigułek anty ani gumek, kompletnie nic. Kiedyś stałam w kolejce z jakąś receptą i przede mną stał młody łepek, mówi tak po cichutku, poproszę prezerwatywy, a ona na całą aptekę, ze u niej sie takich rzeczy nie sprzedaje, chłopaka cały czerwony i poszedł stamtąd jak najszybciej:szok:
Najlepsze jest to ze to nie jej prywatna apteka, tylko cefarmu

ano fajnie tylko jak moja psychika to wytrzyma hehhe:-D:-D

a babka to kurcze jakas debilka chyba , cale szczescie mamy z mezem tylko slub cywilny wiec nauki przedmalzenskie nas ominely ale w planach jest w niedalekiej przyszlosci koscielny i najbardziej te nauki mnie chyba beda stresowaly:eek::eek:
 
Do góry