reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Blizniaczku,nie chcesz sie ze mna do kolobrzegu bujnac:-D:-D:-D?
Mogę Cie tam odwiedzić:-), ale wczasować sie w Kołobrzegu to nie bardzo, jkbyś jechałą w góry to chętnie:-)

ano fajnie tylko jak moja psychika to wytrzyma hehhe:-D:-D

a babka to kurcze jakas debilka chyba , cale szczescie mamy z mezem tylko slub cywilny wiec nauki przedmalzenskie nas ominely ale w planach jest w niedalekiej przyszlosci koscielny i najbardziej te nauki mnie chyba beda stresowaly:eek::eek:
Takimi nawiedzonymi babami nie ma sie co przejmować, wpuścić jednym uchem, wypuścić drugim i spoko, nie ma sie czym stresować.
Miłego szykowania ciasta:-)
 
juz jestem :zawstydzona/y: biszkopty, proszek z mlekiem i serkiem wymieszlam , rozlozylam do foremki tylko czekam az galaretka wystygnie zeby zalac i finito za 3 godzinki jak masa zgestnirje zapraszam na ciasto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-p:-p:-p:-p
 
Cześć dziewczyny:-)
Ja dzisiaj umieram...Fabian w nocy co chwilę się budził,wstaliśmy o 8:00 i zaczęłam kończyć sprzątanie:-p Zrobiłam gołąbki,nastawiłam pranie,zebrałam już suche,powiesiłam nowe,poskładałam ubranka Fabiana...Pościerałam kurze...Mam zamiar sprzątnąć łazienkę,ale ta mała gadzinka mi nie daje.Szaleje dzisiaj jak nie wiem co:-D Napisałam na opiece czego się nauczył...Przedchwilą padł i zasnął,bo wydzierał się przez godzinę i rechotał na całego.Mam z nim nie zły ubaw,ale łeb mi już pęka...
Korzystam zaraz z tego,ze śpi i idę sprzątać:sorry:
I jeszcze mam cholerną alergię:baffled: Normalnie ledwo żyję:zawstydzona/y:
 
Cześć dziewczyny:-)
Ja dzisiaj umieram...Fabian w nocy co chwilę się budził,wstaliśmy o 8:00 i zaczęłam kończyć sprzątanie:-p Zrobiłam gołąbki,nastawiłam pranie,zebrałam już suche,powiesiłam nowe,poskładałam ubranka Fabiana...Pościerałam kurze...Mam zamiar sprzątnąć łazienkę,ale ta mała gadzinka mi nie daje.Szaleje dzisiaj jak nie wiem co:-D Napisałam na opiece czego się nauczył...Przedchwilą padł i zasnął,bo wydzierał się przez godzinę i rechotał na całego.Mam z nim nie zły ubaw,ale łeb mi już pęka...
Korzystam zaraz z tego,ze śpi i idę sprzątać:sorry:
I jeszcze mam cholerną alergię:baffled: Normalnie ledwo żyję:zawstydzona/y:

Aniu i inne dziewczeta!!!:-):-) bardzo prosze o przepis na pyszne golabki , uwielbiam je jesc ale jeszcze nigdy nie robilam a bardzo bym chciala tylko nie wiem jak:eek::eek: a i przepis musi byc bardzooooooooooooooooooo szczegulowy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:krok po kroku:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Jestem... normalnie zaraz mi głowa odpadnie... tak mnie boli.

Ania wazny dzien zbliża sie wielkimi krokami.

Tygdysek ja juz pisałam kiedys, że przed porodem to miałam @ bezbolesne, a teraz szkda gdac, czuję sie jakbym miała rodzic.

No a ja się torchę wyspałam. Połozyłam się o 11:00 a obudziłam o 14:00 :zawstydzona/y:
 
Tygrysku zaraz Ci napiszę na kulinarnym:tak: Ale powiem Ci,że ja raz trafiłam na nie dobre mięso mielone i od tamtej pory to mięso mi normalnie śmierdzi:baffled: I w kotletach i w spagetti,i w gołąbkach:zawstydzona/y: Chyba mam jakiś uraz:sorry:

Kanusia,Asiulka dziękuję Wam bardzo za komplementy:zawstydzona/y: Asiulka ty to faktycznie masz ciężko z takim malutkim rozmiarem i dużym biustem;-) Miałam dokładnie to samo przed ciążą,a teraz mam biust tak samo jak Ty 70E tyle,że reszta to rozmiar 40:-p

Tygrysie przepis już jest.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki :)

a reszta sie opitala :eek: tzn my z xpatrysi a sie umawiamy juz od kilku miesiecy ale mam nadzieje ze juz niebawem sie spotkamy:tak: prawda patrysiu!!!!!!!!:-p:-p


aha a na dlugo przylatujecie?????? oooooooooo i mam nadzieje ze jak tutakj przyjedziesz to bedziesz dostepna na bb:tak::tak:

Prawda, prawda :tak: Jaak tylko wrócę z Kielc, to się spotkamy.

A u nas właśnie się zbiera na burze... Mój Mały smacznie sobie śpi razem z dziadkiem i nawet mu straaaaaaszliwe chrapanie nie przeszkadza :eek:
 
a ja tak sobie myslalam ostnio ktore z mamus sie juz poznaly osobiscie/???
wiem napewno ze mamuska z kokusia i mamuska z madzinka....a reszta????

My z edee jesteśmy z jednego miasta i czasem spotykamy się na ploty :-)

oj to i tak sie bedzie dzialo;-);-);-)
jeju normalnie miejsca sobie nie moge dzis znalezc tak mnie wszystko denerwuje zlosci :-:)-:)-(

A propos okresowych złości, znacie ten kawał: "Dlaczego kobieta, która ma okres gotuje obiad w 6 garnkach?" "BO TAK!!!:wściekła/y::angry::wściekła/y:" ;-)

U nas jedna burza już była, potem się znowu zrobiło gorąco, więc zaliczyłam z dzieciakami dwugodzinny spacerek z piknikiem na kocyku w parku. A teraz zlądowałam w domku i widzę, że chyba za chwilę kolejna burza będzie. Zwariowana ta pogoda ostatnio.

A co do spirali w głowie dziecka, ja kiedyś widziałam nawet takie zdjęcia. W latach 70 były rzeczywiście takie przypadki, że to się zdarzało, ale teraz przy nowoczesnych spiralach to chyba już nie. Poza tym to brzmi dramatycznie, a w rzeczywistości to były zdrowe dzieci, resztki spirali tkwiły lekko pod skórą i usuwano je zaraz po porodzie.
 
reklama
ja tak przebieralam tego pampersa ze razem z moim synkiem sobie ucielismy drzemke do 17 :-D:-D:-D dzis spal od 13 do 17 z 10 min przerwa teraz gada do firanki :-D:-D a mama pije kawke co by sie obudzila.
Ale widze ze mala jest produkcja i nie ma co nadrabiac na bb :eek:
 
Do góry