reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

jeju znow pustki my bylismy juz na spacerku niby pogoda ok ale cos z cisnieniem sie dzieje gdyz nie mam sily nawet na klawiaturze pisac:eek: mialam zrobic sernika na zimnoale nawet za to mi sie nie chce zabrac tylko spac bym poszla :baffled::baffled: jakiegos kopa w tylek potrzebuje na rozruch:eek::eek:
landyneczko kiedy przyjezdzasz do polandii???? i na ile????

aaaaaaaaaaaaa i cos mnie brzusio pobolewa dziwnie jak na okres od wczoraj ale to jeszcze troche do okresu:eek::eek::eek: ogolnie czuje sie do du...........y

tygrysku jak zrobie dokumenty :zawstydzona/y: w przyszlym tygodniu mamy szczepienie malego i robienie dokumentow wiec zobaczymy czy sie uda bez paszportu...
 
reklama
a ja tak sobie myslalam ostnio ktore z mamus sie juz poznaly osobiscie/???
wiem napewno ze mamuska z kokusia i mamuska z madzinka....a reszta????
a reszta sie opitala :eek: tzn my z xpatrysi a sie umawiamy juz od kilku miesiecy ale mam nadzieje ze juz niebawem sie spotkamy:tak: prawda patrysiu!!!!!!!!:-p:-p
tygrysku jak zrobie dokumenty :zawstydzona/y: w przyszlym tygodniu mamy szczepienie malego i robienie dokumentow wiec zobaczymy czy sie uda bez paszportu...

aha a na dlugo przylatujecie?????? oooooooooo i mam nadzieje ze jak tutakj przyjedziesz to bedziesz dostepna na bb:tak::tak:
 
o i dostalam okres:eek::eek::eek::eek: a jeszcze sie chwalilam niedawno ze mnie nic nie boli po porodzie jak mam okres i chyba sie przechwalilam bo mnie teraz tak napitala brzusio:-:)-( musialam nospe lyknac:-:)-(
 
a reszta sie opitala :eek: tzn my z xpatrysi a sie umawiamy juz od kilku miesiecy ale mam nadzieje ze juz niebawem sie spotkamy:tak: prawda patrysiu!!!!!!!!:-p:-p


aha a na dlugo przylatujecie?????? oooooooooo i mam nadzieje ze jak tutakj przyjedziesz to bedziesz dostepna na bb:tak::tak:

bede bede mam internet w domku w polsce a chcialabym conajmniej na dwa miesiace zobaczymy czy sie uda :-p
 
reklama
Do góry