reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Bliźniaki Madzia dostala super prezenty :-). A zdjęcie tego ekstra stołu mogłabys wrzucic :tak:.

A ja juz jestem wykonczona, mały albo się czegos przestraszył albo juz nie wiem ... nawet nie próbuje go połozyc, bo jest taki krzyk ze aż się tai. Dzisaj go nosiłam na zmiane z moim a jutro to ja nie wiem co ... :-(
 
reklama
Witam!!
Nadrobiłam ze 2 dni ufff....
Monia - pozbądź się tego barana!!! Bądź twarda!! Trzymam kciuki.
Pytia - jak tam Hania?? - pisz!!
My nie dawno wróciliśmy z Opoczna - byliśmyodwiedzić rodzinkę. No i mąż zawiózł jeszcze brata do W-wy - bo jest marynarzem i leci jutro Peru do ameryki a stamtąd w rejs!!
Lecę na wątek opieki...
Miłego wieczorka!!
 
kurcze agacia to naprawdę masz nie za fajnie a może kupisz chuste bądź nosidełko??
Będziesz wtedy mogła coś zrobić chociaż:-)


bliźniaki wrzuć zdjęcia a prezenty superowe:happy:
 
no chyba zaraz nie wytrzyma ja mo mowie ze musze wyjsc i zeby jutro z dzieckiem zostal a tem mowi ze nie wiec mu ze mi mama przyjedzie pomoc a ten odrazu za tel do prawnika a prawnik ze moja mama moze przebywac w mieszkaniu o 6-22 no szlak mnie trafi i wszedzie bede musiala dziecko ze soba ciagnac po autobusach:-:)-:)-(
 
My nie dawno wróciliśmy z Opoczna - byliśmyodwiedzić rodzinkę. No i mąż zawiózł jeszcze brata do W-wy - bo jest marynarzem i leci jutro Peru do ameryki a stamtąd w rejs!!
Wow!!:szok: Taki to pożyje :-D:-D
A tak swoją drogą, to ostatnio niebezpieczne, bo tyle o piratach porywających statki piszą ostatnio:confused:
 
kurcze agacia to naprawdę masz nie za fajnie a może kupisz chuste bądź nosidełko??
Będziesz wtedy mogła coś zrobić chociaż:-)
Jutro idę do pediatry, może małemu cos jest :-(, kupke zrobił, brzuszek miekki ... achhhh .... juz nie wiem. Teraz spi, zasnął o 21:30, wiec mam nadzieję ze nocke przezyje :-(.
 
Jutro idę do pediatry, może małemu cos jest :-(, kupke zrobił, brzuszek miekki ... achhhh .... juz nie wiem. Teraz spi, zasnął o 21:30, wiec mam nadzieję ze nocke przezyje :-(.
Agacia nie martw się na zapas tylko obserwuj:tak:
Może po prostu miał gorszy dzień, ja tak miałam w piątek Mariusz z pracy wrócił a ja cała zaryczana bo mała płakała a ja nie wiedziałam co jej jest tak jakby ja coś bolało ale nie brzuch a w sobote i dzisiaj humorek ma rewelacyjny i chora na pewno nie jest:tak:
 
no chyba zaraz nie wytrzyma ja mo mowie ze musze wyjsc i zeby jutro z dzieckiem zostal a tem mowi ze nie wiec mu ze mi mama przyjedzie pomoc a ten odrazu za tel do prawnika a prawnik ze moja mama moze przebywac w mieszkaniu o 6-22 no szlak mnie trafi i wszedzie bede musiala dziecko ze soba ciagnac po autobusach:-:)-:)-(

oh Boże co za kretyn !
widac jak kocha malutką :-(

Jutro idę do pediatry, może małemu cos jest :-(, kupke zrobił, brzuszek miekki ... achhhh .... juz nie wiem. Teraz spi, zasnął o 21:30, wiec mam nadzieję ze nocke przezyje :-(.

No to zobaczymy co powie pediatra oby nic złego tylko ząbki;-)


A Nasza Niunia już po kapieli i weszła w nowiuteńkie śliczne ubranko , które kiedyś było wielkie a teraz jest w sam raz:tak:;-)
 
reklama
Do góry