reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam mamusinki!!!

A mnie jakieś choróbsko bierze. :crazy:

U nas Jasiek w dzień śpi po 30 minut i się budzi gotowy do zabawy. Więc jak zasypia to ekspresem robię to co mam do zrobienia w domu. :-)
W nocy - co 2 godziny jedzonko. Czekam na moment kiedy zacznie przesypiać przynajmniej 4 godzinki :-)

Wiadomo co z Dagullą i Kacperkiem?

U mnie waga stanęła na 56kg i nie chce się ruszyć. Chociaż szczerze mówiąc pochłanianie przeze mnie w ilościach hurtowych wafelków śmietankowych nie pomaga chudnąć :-D

Moja tygodniowa siostrzenica Adusia je i śpi. Jakby dziecka nie było :-) Jasiek nadrabia za dwoje.

Musia główka do góry. Może Twój meżuś ma blokadę po tym jak urodziłas? To dopiero dwa miesiące. Dajcie sobie czas i dużo rozmawiajcie. Wierzę, że będzie dobrze :-)
 
reklama
Nie, przez to ze to drugie dziecko
Bałam sie strasznie bo czytałam że dzieciaczki ciezko znoszą taki poród ale za cesarke albo cash 1000 zł albo cie maja w d...:wściekła/y:
Myslałam nawet zeby zapłacić ale lekarze ( 2 ) którzy mi proponowali to na moje pytania o znieczulenie (bo strasznie sie bałam wkłucia w kregosłup) to mówili ze im wszystko jedno a ja wiem ze ogólne znieczulenie to wcale nie zabawa tylko ostateczność i poszłam w koncu do innego szpitala i tam na szzcescie pod dobra opieka urodziłam siłąmi natury , kiedys chciałam opisać poród na wątku porodowym ale jak dałam zatwierdź to mi wszystko zeżarło :crazy:
Mała dostała 10 pkt a to najważniejsze a ja jakos doszłam do siebie wcale tak żle nie było;-)


Jeju bidulko jestem pełna podziwu dla Ciebie:zawstydzona/y: Ja też miałam ułożenie miednicowe ale lekarz odrazu mówił że oni robią tylko cesarskie przy takim ułożeniu nawet jeśli już rodziłaś wcześniej no chyba że mama chce rodzić naturalnie ale to jest zbyt wielki ból itp:-:)-( a ja też bardzo się bałam wbicia w kręgosłup cała się trzęsłam z nerwów a nawet nie poczułam kiedy mi zrobili znieczulenie:tak: buziaki wielkie dla Ciebie i bobaska:tak:
 
Witam mamusinki!!!

A mnie jakieś choróbsko bierze. :crazy:

U nas Jasiek w dzień śpi po 30 minut i się budzi gotowy do zabawy. Więc jak zasypia to ekspresem robię to co mam do zrobienia w domu. :-)
W nocy - co 2 godziny jedzonko. Czekam na moment kiedy zacznie przesypiać przynajmniej 4 godzinki :-)

Wiadomo co z Dagullą i Kacperkiem?

U mnie waga stanęła na 56kg i nie chce się ruszyć. Chociaż szczerze mówiąc pochłanianie przeze mnie w ilościach hurtowych wafelków śmietankowych nie pomaga chudnąć :-D

Moja tygodniowa siostrzenica Adusia je i śpi. Jakby dziecka nie było :-) Jasiek nadrabia za dwoje.

Musia główka do góry. Może Twój meżuś ma blokadę po tym jak urodziłas? To dopiero dwa miesiące. Dajcie sobie czas i dużo rozmawiajcie. Wierzę, że będzie dobrze :-)

Myszkqa u mnie też waga stanęła na 56 kg:crazy::crazy::crazy: i dupa nie chce zejść w dół, ale to chyba przez to że ja kocham mięsko jeść takie smażone mniami:sorry2: i jak nie zjem takiego obiadku to głodna i wkur......a chodzę bo na głodzie wtedy jestem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a zostało mi 4 kg do wagi z przed ciąży:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Witam mamuski:))))

No u nas nocka taka sobie....Malutka zasnęła okolo 1 obudziła się o 4:40 na jedzonko...ale śłuchajcie wczesniej jadła o 21:30 i do tej 4:40 tylko przez zaśnieciem herbatke wypiła i nie było dziecka.... jestem pełna podziu,ze tyle wytrzymała bez mleczucia...ale zanim ja ululalismy to hoho....hahaha po 8 sie obudziła na dobre pogaworzyła, smiała sie i teraz troszke marudzi,bo juz sie oczka kleja....

A co do wagi to ja waze 54 czyli tyle co wtedy kiedy lekarz pierwszy raz mnie wazył jak stwierdził,ze jestem w ciazy...hahahah ale chciałabym tak do 50 zjechac:)

A poza tym w Tczewie zima na całego....pruszy od wczoraj wieczorkiem....ładniutko bialutko się zrobił,az miło patrzec:)))):-):-):-)
Musze Was troszke nadrobic.....
 
Ja mam z unia kontakt telefoniczny i przez nasza klase....pisałam do niej na naszej klasie dlaczego w ogole jej nie widac na, ale poki co mi nie odpisała...zaraz do niej wyśle smska....jak co to napisze:)
 
czesc mamuski

Madzienka 11 stopni :szok:, ja tez tak chce :-(, u nas snieg pruszy i -3 jest :-(.
To fajnie ze mała juz tak ładnie przesypia nocke :tak:.
Mój mały zjadł wczoraj o 21:30 pokimał, obudził się a własciwie ja go obudziłam zmiana pieluszki, zjadł i obudził się o 6:00, i zjadł i znowu kima do 9:00 i potem do 11:00. Teraz spi wiec lece prasowac.

A co Z Dagullą i Kacperkiem?

A o Duni tez ostatnio myslalam.
 
Ja mam z unia kontakt telefoniczny i przez nasza klase....pisałam do niej na naszej klasie dlaczego w ogole jej nie widac na, ale poki co mi nie odpisała...zaraz do niej wyśle smska....jak co to napisze:)

kana pozdrow ja od nas i niech sie odezwie i wstawi jakies foteczki swojego szkraba...
 
reklama
Pozdrowiłam pozdrowiłam....bardo dziekujei równeiż pozdrawiam:))) Pisałam i,ze nas podczytuje na Bb,głownie opieke nad maluszkami, nadrabia wszystko,ale nie bardzo ma czasik pisac...bo zawsze jak juz sie dosiadzie to malutki wzywa....Ale obiecuje,ze wkrótce sie odezwie:)))
Ja również czekam z niecierpliwoscia:)
 
Do góry