reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

wiecie co...kolezanka z tego samego miasta co ja jestem maial dzis wizyte w szpitalu bo jej termin wypadal....i wiecie....jej dziecko nie zyje.....i nikt nie wie dlaczego....
koszmar.....jak bede cos wiecej wiedziec to dam znac....
 
reklama
KOCHANE MAMUSIE GRUDNIOWE Z OKAZJI NADCHODZACYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA ZYCZE WAM WSZYSTKEGO NAJCUDOWNIEJSZEGO, ABY TE SWIETA UPLYNELY WAM W RODZINNEJ I RADOSNEJ ATMOSFERZE.

Skladam wam kochane zyczenia juz dzis bo nie wiem czy jutro wogule zdaze na kompa zajrzec gdyz ja dopiero teraz zaczelam pichcic i piec:-D:-D ale najwaziejsze ze chyba atmosfera swiateczna i mi sie udzielila:-D schabik w piekarniku sledziki zrobione tera sernica\zka zaczynam robic i tak jestem podekscytowana tymi naszymi pierwszymi swietami w trojeczke ze takiego powera dostalam:-D:-D:-D

PAOLA MOJE SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!! DOCZEKALAS SIE WRESZCIE:tak::tak::tak::tak:

aGATKAS I KANKIYA I INNE MAMUSIE NIEROZPAKOWANE Wam kochane zycze zeby dzieciaczki sie teraz do kona swiat wstrzymaly z wyjsciem na swiat:tak::tak::tak::tak:
 
Paola, Anoli, musia, Kinga-serdeczne gratulacje :-)

aga_irlandia-aż mi ciarki po plecach przeszły... A tak przy okazji-trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoją fasolkę :-)

A ja miałam wczoraj okropny dzień. Mały od 10:30 do północy prawie nie spał (masymalnie pół godziny) i wisiał cały czas przy cycu. Denerwował się strasznie, bo mi piersi nie nadążały z produkcją mleczka. Wieczorem dostał strasznej kolki i darł się kilka godzin. Gdyby nie mój G (cały czas go nosił na rękach i usypiał), to chyba bym zwariowała-a ta kolka była po wędlince wędzonej...Jutro chyba nic nowego nie spróbuję-no może kawałeczek szarlotki, bo to podobno można...
 
Ja również życzę Wam zdrowych, pogodnych i szczęsliwych świąt.

Te moje wczorajsze skurcze, co prawda ciągle są nieregularne, ale się nasilają. Mam nadzieję, że nie wyjdzie tak, że w wigilię wyląduję w szpitalu. Chciałabym wytrzymać chociaż do pierwszego dnia świąt ;-)
 
aga aż mnie zatkało..dosłownie szok :szok:
a u nas noc tragiczna i tak do 7rano mały nie spał,płakał :baffled: wydaje mi sie że to przez to ze wczoraj męzulek posolił odę na kasze a ja głupia czując tą sól mimo wszystko zjadłam kasze :zawstydzona/y: mam nauczke...myślałam że bedę płakac razem z małym..najgorsze co moze być placz mojego skarba a ja nie wiem co począć.ale całe szczęście już jest lepiej i słodko śpi...a dziś pierwsza kąpiel w domku :rofl2:
Blackwizard- wykorzystaj jutrzejszą wieczerzę i nawpieprzaj się ile lezie :p hihi ja bym sobie zjadła pierożka i rybke po grecku i sałatke i napiła się coli i wo gule mmmmmmm a tu dupaa :p zostaje soczek jakbłkowy dla odmiany i wszystko gotowane
 
Ola taki właśnie mam plan hihihi :-D Nie odmówię sobie żadnej potrawy (chyba pierwszy raz w życiu) hihi ;-). Tylko trzymajcie kciuki, żeby mnie nie chwyciło po takiej kolacji albo w trakcie niej, bo mam zamiar zaliczyć jeszcze pasterkę :-D.
A na porodówkę mogę jechać w pierwszy dzień świąt.

Dziewuszki rozpakowane - nie boicie się o Sylwestra i o te hałasy? Ja się trochę boję, że jak malutka się urodzi to najzwyczajniej w świecie będzie się bała tych strzałów.
 
Nio to jeszcze Kankiya, Agatkas, ja...;-) Mało już nas nierozpakowanych:tak:
a i Dorotka!
i Landryneczka:-):-) mam nadzieje, ze zalapiemy sie na grudzien:-D

ANOLI I PAOLA GRATULKI SERDECZNE:-):-):-)

ja wrocilam od Gienia i powiedzial, ze jak chce urodzic w terminie to mam brac jeszcze leki do soboty a jak nie to moge juz odstawic:baffled: no i co ja mam robic? wyjal mi ten cholerny krazek i boje sie teraz chodzic:-D a wogole po tym badaniu czuje sie jakby mnie stado koni przelecialo:-D:rofl2:chyba jeszcze przez swieta wezme leki a pozniej odstawie i niech sie dzieje co chce;-)

Dziewczynki spokojnych i wesolych swiat Wam zycze jakbym nie miala czasu zajrzec;-)
 
Mam pomysł abyśmy się spotkały w realu gdzies w okolicach maja, na wspólny weekendzik z bobaskami i naszymi problemikami (bez mężów bo ich zamęczymy naszymi tematami), mozna wynająć jakiś pensjonacik albo cuś, wszystko do obgadania, co myślicie?
:-):-):-) super, ja tez myslalam o takim spotkanku, ale w okolicach wakacji -nasze kluski beda juz siedzialy;-)i chyba bedzie latwiej:-) musimy pomyslec i jakos sie zgrac wszystkie:tak:
 
reklama
hej mamuncie:-)
Melduje sie razem z brzucholem i w lepszym nastroju:-) kupilam posciel dla Bianeczki na allegro i chyba czarna chmura na razie zniknela, oby;-)
Dzisiaj ide do gienia na zdjecie krazka:szok: no i odtsawiam fenoterol- zobaczymy jaki bedzie skutek obym w wigilie nie wyladowala na porodowce:no::szok:

Wszystkim mamuniom zycze milego dnia i usmiechu na buzkach i oby nie rozpakowane sie rozpakowaly (hmm no moze po swietach:baffled:)a te z Kruszynkami mialy same mile chwile u ich boku:tak:

KANKIYA jak sie czujesz ja dzis bylam na ktg i nic nie wykazalo malemu za dobrze jest w brzuszku...zadnych skorczykow ale ma sie bardzo dobrze... na prod sie narazie nie zapowiada u mnie wiec chyba bede ostatnia grudniowa a moze 1 styczniowa mamusia :-D... wiec swieta spedze w dwupaku... :tak:

MARZYCIELKO jak sie czujesz i nadal jestes w Starachowicach?? jak tak bardzo ci zazdroszcze ja bede tam dopiero na wakacje...caluski dla malenstwa...

TYGRYSKU ciesze sie razem z Toba co do swiat spedzonych w trojeczke... tak ci zazdroszcze tez bym tak chciala ale maly Alex niestety ma inne plany...
ja zycze wszytkim mamusiom ...
CIEPŁYCH, DOMOWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. WIELU MIŁYCH CHWIL W RODZINNYM GRONIE. OSZCZĘDZAJCIE SIŁY NA PÓŹNIEJ.
PROSZE NIE BRAĆ PRZYKŁADU Z PREZENTÓW I SIĘ NIE ROZPAKOWYWAĆ!!!:-D
 
Do góry