reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

KIGNA, MUSIA, ANOLI, PAOLA, KLUSKAWAWA - OGROMIASTE GRATULACJE DLA WAS. CUDNIE, ŻE NA ŚWIĘTA MACIE JUŻ DZIECIACZKI PO TEJ STRONI BRZUSZKA!

Ależ się posypało :):):)

wiecie co...kolezanka z tego samego miasta co ja jestem maial dzis wizyte w szpitalu bo jej termin wypadal....i wiecie....jej dziecko nie zyje.....i nikt nie wie dlaczego....
koszmar.....jak bede cos wiecej wiedziec to dam znac....

aga - rany! To straszne po prostu!!! A ja ty się czujesz kochana? Trzymam mocno kciuki za twojego maluszka.

A Wszystkim Grudnióweczkom:

Radosnych, pogodnych, pełnych miłości, harmonii i pokoju Świąt Bożego Narodzenia. Aby te dni były magiczną chwilą wyrwaną codzienności, refleksją nad tym, co w życiu naprawdę ważne. Niech światło Betlejemskiej Gwiazdy rozświetli Wam ten czas miłością i czułością.
 
reklama
hejka...
pytia....no ja ogolnie dobrze sie czuje...jestem juz po 1 usg....na razie wygladalo wszystko w porzadku ale serduszka nie widzialam bo to byl 6 tydzien i jeden dzien....31 grudnia w sylwestra nastepne i mam nadzieje ze zobacze juz ten pulsujacy punkcik....biore grzecznie aspiryne i kwas foliowy i czekam....tylko tyle moge zrobic niestety...
objawy jak na razie sa....cycki bola,mdlosci tez choc nie wymiotuje zbyt czesto....ogolnie myske ze w porzadku....brzuszek mi juz odstaje hehhehe...ale ja to tak jakos zawsze mialam.....
pozdrawiam
 
No to i na mnie czas przyszedł by się pochwalić :-):-):-)
Dziś o 12.58 na świat przyszła Zosia, dostała 10 pkt Apgar, waży 3000gr i ma 52 cm długości :-):-):-)

Po krótce napisze co i jak: rano o 8 się zjawiliśmy na porodówce, po puszczeniu wód i podłączeniu oksotycyny Kluska miała bolesne skórcze (troszkę się dowiedziałem na swój temat podczas bolesnych skurczy;-);-):-D:-D) o godzinie 12 lekarz zbadał Kluske i się okazało że szyjka się nie skraca wiec podjął decyzje o cesarce... Wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku obie panie czują sie dobrze :-):-)

przeszczęśliwy Tata :-)

GRATULACJE OGROMNE:-):-)



Święta te na świecie całym,
niosą miłość, dużym, małym.
Niech więc cząstka tej miłości,
i u Was też zagości.
Spokojnych, zdrowych,
wypełnionych ciepłem Świąt Bożego Narodzenia
życzy Kasia i Michał z małą Oliwką:-)

 
Witam mamuski!
Tym razem melduje sie juz rozdwojona
GABA przyszła na świat 19.12 o godzinie 21:10 sn
57 cm 3490 wagi

no niestety pewnie nie uda mi się wszystkiego nadrobic ale bede próbowac
 
Ogromne gratulacje dla rozpakowanych grudnioweczek i tatusiów!!!!!!

Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli,
Gdy Stary Rok w Nowy się zmieni,
Przyjmijcie gorące życzenia
Niech się spełnią wszystkie marzenia.
 
Wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku w zdrowiu i pomyslnosci !!! Oby spelnily sie nasze najskrytsze marzenia i zamierzenia.
Ciocia Ewushka :)))
 
Dzień dobry wigilijnie.
Kluskawawa, Darina przeogromne gratulacje.

Kochane grudniowe mamusie i tatusie
Wigilia zapach choinki,oczekiwania na prezenty i to puste miejsce,które ma na kogoś czekac-to jest prawdziwy wymiar świąt,który Wam i sobie życzę.
Stary Rok mija lecz marzenia zostają,niech ten Nowy Rok będzie pełen ciepła,radości i przyjaciół a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.
A to mój opłatek dla Was
Opłatek - podziel się przez internet!
 
Anoli, Paola, Kluskawawa, Darina GRATULUJĘ!!!!!!!!


Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości, nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju.

Tego Wam życzę na te Święta:)


 
reklama
Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim spokoju,dużo miłości,szczęścia i uśmiechu,który nie będzie schodził z Waszych twarzy.
Zdrowia,pogody ducha i siły na to by rozwiązywać wszystkie przeciwności losu.
Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia,a święta będą pełne ciepła,miłości i gości przy stole.Wszystkiego najlepszego.
 
Do góry