reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hejka! Zjawiam się na sekundke donieść uprzejmie, że:

ANOLI: HANIA JEST JUŻ Z NAMI. URODZIŁA SIĘ 00:33. WAŻY 3495 I 50 DŁUGA. DOSTALA 10 PUNKTOW JEST ZDROWA I ŚLICZNA.

Anoli - przeogromne gratulacje kochana!!
 
reklama
Witam
Melduję iż Tomuś jest już ze mną w domku, urodzony 20.12.2008 o 16:40, waga 2900g długość 50cm. :-):-):-)
Porodu może nie będę Wam opisywać, bo nie chcę straszyć Tych w dwupaku, było minęło i dzidzia dostał 10pkt w skali Apgar.
Pozdrawiam
Gratuluję rozpakowanym w międzyczasie.

Witam wszystkie mamuśki!
Melduję się po dłuższej przerwie- i muszę się pochwalić- mam już mojego skarba:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Michałek urodził się 15 grudnia o 8,55 przez cc ( szczegóły podam w odpowiednim wątku ( o ile mi mój król pozwoli ;-)), ważył 3150g i miał 54 cm, dostał 10 punktów:-)
Pozdrawki dla wszystkich już rozpakowanych , z oczywistych powodów nie mogłam do was zaglądać ale postaram się odrobić ile się da i i obiecuję umieścić gdzieś zdjęcia w wolnej chwili.
Dwupaki trzymajcie się kochane a która się boi to zapraszam do szpitala w Raciborzu tam pracują same anioły i święte Mikołaje:happy:
Nie widziałam takiego zbioru dobrych ludzi jeszcze nigdy- duch świąt;-):happy: cy-cuś?
I życzonka macie wszystkie najlepszych i najcieplejszych najbardziej rodzinnych i choinkowych i śnieżnych, prezentowych, karpiowatych i pierniczkowych słowem cudownych Świąt!!!!


Hejka! Zjawiam się na sekundke donieść uprzejmie, że:

ANOLI: HANIA JEST JUŻ Z NAMI. URODZIŁA SIĘ 00:33. WAŻY 3495 I 50 DŁUGA. DOSTALA 10 PUNKTOW JEST ZDROWA I ŚLICZNA.

Anoli - przeogromne gratulacje kochana!!


GRATULACJE SERDECZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-)

Ale u Nas dzisiaj wieje , że na spacerek nie możemy wyjść bleeeeeeeeeee:wściekła/y::-)
Mógłby już spaść śnieg bo Święta bez śniegu są do d...y:crazy:
 
" Informuje wszem i w obec ze dzisiaj o godzinie 4.50 przyszla na świat Alicja 3500kg i 50 cm dlugosci porod szybki, o 3 odeszly mi wody a w szpitalu bylam o 3.30 nacinali mnie i boli jak cholera ale teraz juz do przodu, pozdrawiam goraco. Buziaki Paola27"
 
...Ale żyję i narazie nie zmieniałam plannów, jak gino pozwolą to w kwietniu robimy Kasię;-);-)


No to podziwiam... ja zawczasu mówiłam że przerwa między dzieciakami to tak 1,5roku... a teraz nie wiem czy nie troszku dłuższa...
tym bardziej jak chłop mi mówi że on nie chce już więcej dzieci skoro muszę tak cierpieć... a sama to ja na porodówkę nie pójdę więc trzeba poczekać aż oboje będziemy na to gotowi :-)
 
Paola, Anoli może jednak uda się spędzić święta w domu z maluszkami :-) GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!

Ja mam kryzys. Jasiek usypia tylko na rękach. Mój kręgosłup już wysiada. Teraz siedzę przed kompem i mam go na jednym ręku :baffled:
Co go odłożę do łóżeczka - 5 minut śpi i w płacz. Dziś się nawet nie wykąpałam i dopiero o 13 zjadłam śniadanie. :-(
 
reklama
Paola, Anoli, Musia serdecznie gratuluję prezencików.

Myszka ja ze swoją mam to samo. Ciągle tylko na rękach a wózek toleruje tylko na dworzu. Zaczynam rozważac kupno bujaczka bo jak mąż już wróci do pracy to ja nie wyrobię.
 
Do góry