reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Anoli trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod no i abyscie wrocili do domku na swieta;-)

Dziewczyny macie moze pomysl co mozna kupic 10-latce na imieniny i pod choinke, nie mam pojecia co kupic mojej chrzesnicy:baffled:
 
agga24 moje wielkie gratulki
anoli trzymam kciukasy
u nas kryzys -mały cały czas na cycu,chwilami mam dość mam nadzieję, że się nie poddam narazie butli nie podaję!
 
czesc dziewczyny

dzisiaj mam okropny dzien, rycze cały czas. mały mi się denerwuje przy piersi, nie chce pic, zastanawiam się czy moze mu moje mleko nie smakowac? Łzy mi same ciekną. Dzwoniłam do połoznej, co to mu moze byc. Powiedziała ze ma dni głodowe, jak kazdy maluszek :confused:. Jestem umówiona u pediatry na 17 zeby pogadac, ale nie wiem czy mi coś pomoze. Psychika mi wysiada. mam juz dosc. A na dodatek jestem z tym sama, bo mój oczywiscie ma dziisja w pracy wigilie i wróci późno, a zresztą i tak mamy dni ciche. Echhhh, ale wam ponarzekałam.
 
Agacia - łącze się z toba w bólu... ja mam na głowie 2 dzieci i teściówkę, a Robert wraca dziś o 22!!! Ja ocipieję, bo Inka mi z cyca nie zchodzi...
 
Cyprysiowa, fajnie ze z chrzcinami jednak wypali.

Marzycielko, dzieki za info, w takim razie jeszcze nie podaję, dałam jej troche herbatki koperkowej i sama zaczęłam pić fito-mix. Mam nadzieję, ze pomoże.

Anoli, kciuki oczywiscie zciśnięte.

Zozakoza, oby było lepiej, bo na pewno jest ciężko, ale już niedługo powinno sie unormować.

Agaciu, na pewno bedzie dobrze, może mały sie denerwuję bo boli go brzuszek. moja chyba tak ma, wtedy wścieka sie niby tak jak na cycka, a wogóle nie chce jeść. daj znać po wizycie co i jak, bo jeszcze nie słyszałam o tych dniach głodowych, a warto wiedziec jeśli jest coś takiego. I nie płacz kochana, za kilka dni zapomnisz o tym, a teraz szkoda nerwów.

U nas dzisiaj straszne wiatrzycho, ale byłyśmy trochę na spacerku, ja oczywiscie musiałąm na chwilę do pracy, też coraz częściej mam wszystkiego dość, bo nie ze wszsytkim się wyrabiam i póki co to u mnie świątecznej atmosfery brak. w sobotę było wysprzątane, a dzis znów bajzel i nawet się z to nie biorę, choinki .nie mam, mężu jak wyszedł o 8 rano, tak jeszcze nie wrócił.
Na dodatek przyszła kolejna faktura za leasing ciężarówki i niestety znów parę stów wyższa, już mam tego dość, dziwić się ze firmy upadają. jak tak dalej pójdzie, to tzreba będzie zwinąć interes:angry::wściekła/y:
 
reklama
Witam

dziewczyny napiszcie mi proszę czy Wasze dzieciaczki też potrafią parę godzin wisieć na cycku, moja pobiła dzisiaj rekord od 3 nad ranem do 8 - pięć godzin wisiała:baffled:, czy to normalne?
 
Do góry