reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Blizniaki - ja piję herbatę z kopru włoskiego dwa razy dziennie i mała ma wiatry takie że ulala! A jak robi kupke to się nawet nie budzi, hehehe, tak lekko jej idzie. Za to my mamy problem, bo Ineczka łyka dużo powietrza przy karmieniu i nie umie odbeknąć wszystkiego... strasznie się napłacze przy tym i nawet jej się naulewa trochę...

Madzienka - trzymam mocno kciukasy!!

Agga - Emilka jest cudowna, mam nadzieję, że ty szybko wrócisz do formy i gratuluję dzielnemu i dumnemu tatusiowi!!

Anushka - gratulacje wielkie, wracaj już do nas i nie obijaj się!! Wklejaj zdjęcia maleńkiego!!

Natalkaa - czekam w niecierpliwości!!

Ola2in1 - nie martw się, toaleta nie jest taka straszna, gorsze chyba są obawy... trzymaj się maleńka, hahaha.

Kaja, Kluskawawa - trzymam kciuki, za pozytywny obrót spraw!!

BlackWizard - trzymam kciuki, żeby wizyta była obfita w dobre wieści.

Kankiya - ty pisz kochana co ci na wątrobie leży, od tego tu jesteśmy!!
 
reklama
Dzieki kochanienkie za mile slowka jak ja sie ciesze, ze jestescie...:-)
Misiowka nie bede wypisywac co mi na watrobie lezy, bo ostatnio tego duuzo:zawstydzona/y:minie z czasem mam nadzieje
Justine moze to zapowiedz porodu, jutro odstawiam leki przeciwskurczowe wiec ... moze:-D
Dunia masz racje , to przepelnia szklanke, ale jeszcze troszke i na nas przyjdzie kolej
Blizniaki tez mam taka nadzieje, ze wkoncu nastroj swiateczny mnie dopadnie:tak:
 
Ten dziwny nastrój to może być zapowiedź porodu Kankiyko, choć z drugiej strony to troszkę czasu jeszcze masz sądząc po suwaczku. Nic się nie martw... Ja na kilka dni przed porodem byłam dla otoczenia nie do zniesienia, wszystko mnie wyprowadzało z równowagi, byłam tak spięta i poddenerwowana, nie miałam cierpliwości do niczego i wkurzaly mnie telefony z pytaniem o samopoczucie, choć wiadomo, że każdy chciał dobrze i pytał ze zwyczajnej troski.

Dzwoneczko no fajny zbieg okoliczności, a jeszcze nie tak dawno obie na tym forum kwękałysmy, ze chcemy juz urodzić :-D A Jagody to super dziewuchy są!!!

Cyprysiowa u Ciebie to niezły zamęt -święta, chrzciny, urodziny - wow!!! A jeżeli dobrze policzyłam to urodziłaś 24.11, czyli w trzecie urodziny mojego synka więc też fajny zbieg okoliczności :-)

I tak to się toczy ten krąg życia a my jesteśmy jego niezbędnym ogniwem i bądźmy z tego dumne!!!!!

Witajcie brzuchatki:tak::tak:
my dzis mielismy ciezka noc z Filipkiem od 20meczylismy sie do 3 w nocy:-:)-( misia bolal brzuszek i plakal strasznie:-:)-( dopiero jak usnal o 3 pospal az 6 godzinek :-:)-:)-( jestem taka zmeczona ta nocka tak bardziej psychicznie:-:)-(a jeszcze te swieta powiem lwam ze nie chce mi sie nic na te swieta robic:-(ech chyba jakas depresja mnie dopadla:-:)-(


Kankiya ja cala ciaze nie mialam jakis szczegolnych chumoror ale kilka dni przed porodem dostawalam takiej kurw......y z byle powodu sama ze soba nie moglam wytzymac:crazy:

Marzycielko dolaczam sie do pytania Blizniakow od ktorego tygodnia zaczelas stosowac te kropelki
 
Paola razem z Bianeczka trzymamy kciuki za Was:tak::tak:
Tygrysku ja sie nie wsciekam tylko rycze z byle powodu:zawstydzona/y:wstyd....mam nadzieje, ze i Tobie nastroj sie poprawi przed swietami:tak:
 
Misióka hihi fakt..strach ma wielkie oczy :-D
Justine- dziekuje za słowa podziwu...ale każda musiała przez to przejśc,bądź dopiero przejdzie:-p,niektórym udawało sie ekspresowo i mniej bolesnie a ja juz mam takie szczęście ze należe do tych drugich,ale ból i cierpienie zostało wynagrodzone :rofl2:
 
Paola razem z Bianeczka trzymamy kciuki za Was:tak::tak:
Tygrysku ja sie nie wsciekam tylko rycze z byle powodu:zawstydzona/y:wstyd....mam nadzieje, ze i Tobie nastroj sie poprawi przed swietami:tak:


kochana to jestesmy we dwie ja juz dzis zaliczylam chyba 3 ataki placzu ech szkoda gadac moze jutro bedzie lepiej . musi byc lepiej. a za ciebie trzymam kciukasy i za mala :tak:
 
AGGA - CUDOWNE MALEŃSTWO! WIELKIE GRATULACJE. I podziekowanie dla mężusia, ze tak pięknie nam tu od razu córcię zaprezentował :)

ANUSKA - OGROMNIASTE GRATULACJE I CZEKAMY NIECIERPLIWIE NA OPIS PORODU I ZDJĘCIA.

Hej dziewczynki !!!
Jest 4 rano, a ja od okolo 12 mam skurcze, coraz bardziej bolesne:baffled::baffled:. Sa juz co okolo 3-4 min w szpitalu powiedzialei mi, ze jak beda co 2 min to mamy przyjechac. Wiec moze to ten dzien !!!!!!!! :))))))))))))))))))) Boli strasznieee ale jestem podekscytowana :pP

Trzymamy mocno kciuki, żeby dziś był ten Wielki Dzień :tak:

Cyprysiowa - no to 26 macie wielkie rodzinne święto! Buziaki dla Was wszystkich.
 
reklama
Do góry