reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

A tak wogóle to DZIEŃ DOBRY:happy:


Agga 24 WIELKIE GRATULACJE:-)Córcia prześliczna:blink:

Natalka trzymam kciuki, zeby ruszyło się akcja porodowa na całego:tak:

k.a.j.a a ja myslałam, ze ty już Dzidzię masz przy sobie - ale dobrze że już wiesz co Cię czeka:tak:
 
reklama
Witam wszystkie mamusie!!!
Jestem mężem Agaty.
Wczoraj o godzinie 13.10 żonka urodziła przez cc śliczną dziewczynke. Emilka ma 3255g., 55cm i dostała 10 punktów. Aga czuje się dobrze choć ją boli ale jesteśmy bardzo szczęśliwi.
Mam nadzieje że uda mi sie wrzucić zdjęcia...
Godzina po porodzie

Cześć dziewczyny!
My meldujemy się- w końcu rozpakowani. Bartek zaczął nam akcję po wizycie mojej rodzinki (nie ma to jak babcia poganiająca wnuczka) w zeszłą sobotę w nocy, a ostatecznie wyciągnęli mi go z brzusia 15 XII o 3.32 (wcześniej przez niemal 24 godziny próbowaliśmy go rodzić naturalnie). Miał wtedy 55 cm i 3790 g, więc całkiem spory brzdąc był z niego. Ze szpitala wypisali nas dopiero w ostatnią sobotę- więc po tygodniu od trafienia do szpitala. Co do opisu porodu- jak będę miała chwilę, to spróbuję coś niecoś skrobnąć. Teraz czekam aż Mały się obudzi, bo pewnie zaraz będzie chciał jeść, nasz mały żarłok.
Pozdrawiamy już niemal świątecznie i gratulujemy wszystkim mamusiom, które się przez ten czas naszej nieobecności rozdwoiły.


KOCHANE GRATULACJE OGROMNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)


Hej dziewczynki !!!
Jest 4 rano, a ja od okolo 12 mam skurcze, coraz bardziej bolesne:baffled::baffled:. Sa juz co okolo 3-4 min w szpitalu powiedzialei mi, ze jak beda co 2 min to mamy przyjechac. Wiec moze to ten dzien !!!!!!!! :))))))))))))))))))) Boli strasznieee ale jestem podekscytowana :pP

Trzymam kciukasy :-)

Witam po ciężkiej nocy


Marzycielko, jakbyś mogła to podaj jeszcze raz ta nazwe kropelek czy czopków na wzdęcia, bo wiem ze kiedys podawałasv a nie moge znalezc

Kropelki to BOBOTICO i czopki VIBURCOL ;-)

czesc kochane!!nie...nie bylam na porodowce,tylko rodzina mnie pochlania i nie mialam kiedy zajrzec wczoraj,a jeszcze komp byl formatowany itd...SWIEZYCH MAMUS,wszystkiego najlepszego!!!Black,kochana,trzymam kciukasy,bo ja juz od dzisiaj wiem na czym stoje!czyli jutro 7 rano mam sie zglosic na porodowke i bedzie wywolanko:tak:Ktg nie wykazalo zadnych skurczow,ale ilosc wod jest juz za mala zeby czekac dluzej,wchlonely sie podobno...I mam nadzieje ze swieta spedzimy w domciu!!!Cmoki wielkie!!!dzieki za wsparcie,jestescie wielkie!!

Witam serdecznie wszystkie Mamusie :-)

Moja Kluska nadal w 2paku, Zośka mocno uaprta a na wizycie w sobote lekarz stwoerdził że szyjka nadal twarda i ma 2 cm (bez zmian)...

Więc mimo wstępnych planów rodzenia w Instytucie na Kasprzaka u naszej znajomej położnej, zmieniliśmy plany i jutro o 8.00 jedziemy do szpitala do wołomina (tam pracuje nasz lekarz prowadzący ciąże) na wywoływanie porodu bo to już tydzień po terminie będzie... Gin powiedział że rano puszcza wody, podłącza oksytocynę i jak do 16-17 Zośka się nie urodzi to zrobi cesarskie cięcie....

Więc jesteśmy mocno zestresowani a z drugiej strony szczęśliwi że przynajmniej wiemy co i jak....Dam jutro znać jakby co...

Trzymam kciuki za Wasze wywołanie aby posżło tak łatwo i szybko jak poszło moje :-)

A my zaraz zjemy śniadanko i czekamy na wózeczek , który ma dzisiaj dojść :tak:
Olinka teraz śpi po rozmowach z tatą:-D
 
Hej

Kluskawawa to zyczymy powodzenia i czekamy na wiesci.

GRATULACJE DLA ROZDWOJONYCH

Prosze zerknijcie na liste czy kogos tam nie brakuje.

marzycielka to wy do tego czasu bez wózka? jak chodziliscie na spacerki?

Wiecie co, nie chce mi sie wierzyc ze moj pysiak juz pojutrze (w wigilie) konczy miesiac :tak:
Dzis mamy spotkanko przed chrzcinami. Chrzciny tak jak mialo byc beda 26.12, kuzynka (chrzestna) dojechala i nawet po klotni z ksiedzem dostala zaswiadczenie :-) Takze 26.12 chrzcimy i wyprawiamy Cypriana 3 urodzinki.
 
Witam!!!!!!!!
O jak super!!!
Wreszcie się coś ruszyło!!!! Hura!!
Agga, Anuska Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
Natalka!!!!!!! Trzymam kciuki!!!!!!!!!
Kluskawawa!!! Trzymam kciuki za jutrzejsze wywołanko!!!
Obyście wszyscy na święta w domku z pociechami zawitali!!!!!!!!
Miłego dnia!!
 
Kaja Ty szczęściaro! Ja najchętniej też bym chciała mieć wywołanie, hehe taka desperatka już ze mnie :-)

Ja dziś wieczorem będę wiedziała, na czym stoję, o 20.15 mam wizytę u lekarza.

Dziewczyny, trzymajcie kciuki, żebym usłyszała jakieś dobre wieści.

OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ŚWIEŻO ROZPAKOWANYCH MAMUSIEK :-D
 
Dzien Dobry!!
Nadrobilam!!

KANA,MAMUŚKA 2008,ZAPOMINAJKA,PWA - GRATULACJE!

NATALKA - POWODZENIA!!

Cos czuje ze o kims zapomnialam hm...u mnie szal cial dwoje dzieci, bo w szkole juz ferie a wlasciwie to troje bo i wizytacja:)) I swateczne zakupy i przygotowania:)))) Zyc nie umierac! A maz i tak wroci super pozno z pracy w wigilie i kolacja to chyba 25go bedzie:)))))


Mam nadzieje, ze wszystkie problemy z karmieniem i kolkami juz sobie pojda dziewczynki, bo pamietam jaki to bol jeszcze z pierwsza maluszka:-( I trzymam za wszystkie spakowane i rozpakowane mamusie kciuki, zeby wszystko poszlo zgodnie z planem! MIlego dnia - Dziubasy!


Justinka w wiesz ze nie dosc ze urodzilysmy w ten sam dzien, to moja mala tez Jagoda??
 
Hej dziewuszki
melduje,ze jeszcze jestem nie rozpakowana i serdecznie gratuluje nowym rozpakowanym mamciom;-)

czytam Was uwaznie od kilku dni,ale gorzej z pisaniem:zawstydzona/y:wybaczcie,ale jakis dziwny nasrtoj mnie dopadl i nie chce odejsc

Buziaki i milego dnia wszystkim zycze
 
reklama
Kankiya, niedługo mam nadzieję, bedzie juz nastrój świąteczny. Przesyłam buziaki.

Marzycielko, a od kiedy stosowałaś te kropelki, bo na butelce pisze że dopiero od 28 dnia życia i teraz nie wiem czy mogę jej dawać???
 
Do góry