reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Mamuśka, serdecznie gratuluję dzidziusia, i zyczę dużo zdrówka

Kana, trzymam kciuki, zebyś jeszcze dzis tuliła Mariczke.

Madzienka, witaj spowrotem, trzymam kciuki, zeby ze zdrówkiem Julci wszystko było ok.

Zozakoza, dzieki z radę z kapustą, na razie obeszło sie bez, ale gdyby znów cos sie działo, to napewno spróbuję tego sposobu. Co do jedzenia, to ja tez próbuję wszystkiego (oprócz gazowanych napoi, kapusty, grochu, fasoli) i jak na razie jest ok.

A my już po obiadku i po sprzątaniu, poodkurzałam cały domek, a maż właśnie kończy myć podłogi, Córcia śpi, więc mam trochę spokoju.
Jutro lub w poniedziałek chłopaki z tatusiem wybiorą sie po choinkę, wieć też zrobi sie miły świąteczny klimat.
 
Czesc.

Zajrzalam na chwilke bo mam troszke czasu. Mam nadzieje ze niedlugo bede tu wchodzic czesto bo moj Ksawerek juz nie siedzi non stp przy cycuchu ale teraz nie mam jak usiasc bo remont i goscie :no:
Z tym drugim to mam juz tak dosyc ze poprostu dostane depresji chyba, na szcescie tylko do jutra. Na tyle mam dosc ze szwagierka wczoraj mi powiedziala "powiedz tylko slowo a pojade do domu" ale przeciez nie powiem jej ze ma jechac. Jesli chodzi o jej córke :wściekła/y:...

Wczoraj wieczorem i dzis cala noc walczylam z brzuszkiem Ksawerka. Nie mogl zrobic kupy, strasznie sie meczyl i plakal... co niecala godzine sie budzil- straszne!!

O wlasnie wstal moj maly ssak-glodomor wiec lece udostepnic mleczarnie.

Wybaczcie ze tylko o sobie ale nie jestem wstanie przeczytac nic.
Buziaki.
 
Witajcie kochane brzuchatki:tak: staram siewas podczytywac ale zeby cos napisac to jakos nie moge sie zebrac:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: teraz tak duzo sie dzieje i swieta ida wiec przygotowania sie juz zaczely do tego filipkiem trzeba sie poopiekowac:-D:-D:-D tylko my tez mamy taki problem ze fifi caly dzien potrafi przespac budzi dsie tylko na karmienie co 4 czy 5 godzinek ale zato w nocy nadrabia:szok::szok::-D:-D:-D co 2 godzinki pobudka na jedzonko i po jedzonku nie ma ochoty na spankanie:tak::tak::tak::tak: ale mam nadzieje ze to sie zmieni tylko potrzeba Fifiemu troszke czsu na zaklimatyzowanie sie na tym swiecie:tak::tak:

KANA Trzymam kciuki za latwy i szybciutki porod i zebyscie na swieta byly juz w domku:tak::tak:
a za nierozpakowane mamusie trzymamy mocno kciukasy aby bobasy wyszly w ten wekend albo dopiero po swietach:tak: tak zeby mamusie mogly ten czas swiateczny spedzic w domku:tak::tak::tak::tak:
 
Cyprysiowa, wybaczamy, ze nie masz czasu czytać. wazne ze o nas pamietasz, no i bidulko jeszcze listę uzupełniasz. Mam nadzieję, ze jak tylko goście sie wyniosą, to sytuacja sie unormuje i będziesz miałą i wiecej czasu i humorek lepszy. Buziaki.

Tygrysku, fajnie że wyrobiłąś sie z porodem przed świętami i juz jesteście w domku, na pewno Filipek niedługo sie zaaklimatyzuje w domciu i poustawia sobie odpowiednio pory snu i jedzonka, ważne aby ze zdrókeim było ok.
 
Cyprysiowa, wybaczamy, ze nie masz czasu czytać. wazne ze o nas pamietasz, no i bidulko jeszcze listę uzupełniasz. Mam nadzieję, ze jak tylko goście sie wyniosą, to sytuacja sie unormuje i będziesz miałą i wiecej czasu i humorek lepszy. Buziaki.

Tygrysku, fajnie że wyrobiłąś sie z porodem przed świętami i juz jesteście w domku, na pewno Filipek niedługo sie zaaklimatyzuje w domciu i poustawia sobie odpowiednio pory snu i jedzonka, ważne aby ze zdrókeim było ok.

Slonce nawet nie wiesz jak bardzo sie cieszeze te swieta spedzimy w trojke tak bardzo tego chcialam to beda chyba najpiekniejsze swieta w moim zyciu:tak::tak: chodz z dala od rodzinki:-(


do mamus ktore mialy cesarke jak dlugo goilac wam sie rana na brzuszku???? chodzzi mi o to kiedy mozna zaczasc sie depilowac w tej okolicy????? domyslam sie ze to troszke musi trwac ale tak ile mniej swiecej???:baffled::baffled::baffled:
 
Madzienka witamy:tak::-)

Ja miałam taki problem że mala nie chciała cyca, polewałam po kropelce mlekiem modyfikowanym i w końcu chwyciła cyca,

Renia ja już wszystkiego próbowałam...i mleko i glukoza i powoli zaczynam poddawać się:-(
jeszcze tylko spróbuje tych kapturków...właśnie mąz pojechał do apteki po nie...może pomoga mi:blink:
 
reklama
Do góry