reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Paola ja też mam problemy ze spaniem. Wieczorami nie mogę zasnąć, ale wczoraj byłam już tak wyczerpana, że po prostu padłam i spałam smacznie chyba do 9 :-). Też fizycznie nie czuję się w sumie jakbym była w ciąży. A dziś 3 dzien po terminie,

To widzę, że jedziemy prawie na tym samym wózku-co do dni po terminie:tak:A jak się nic nadal nie będzie ruszało to kiedy do szpitala się zgłaszasz?
 
reklama
Witajcie mamuski.....:-)

My w koncu w domu:-)...za nami juz pierwsza nieprzespana noc...nasz skarbek niestety myli noc z dniem i teraz śpi a w nocy szaleje....

Niestety nie uda mi się nadrobic mojej trzytygodniowej nieobecności:blink:ale mam nadzieję że wszystko u was w porzadeczku....

U nas trochę było problemów:-(ale mamy nadzieje że teraz bedzie juz wszystko dobrze:tak: w poniedziałek czeka nas jeszcze wizyta w szpitalu na co najmniej 24 godziny..

I jeszcze mam problemy z karmieniem, bo mój skarbek nie chce ssac cyca...macie na to jakieś sposoby???:baffled:Niestety w szpitalu od urodzenia była dokarmiana strzykawką i nie chce łapać cyca....:dry:ale walczymy...stresuję sie tylko co bedzie w poniedziałek w tym szpitalu....

Pozdrawiam was cieplutko i czekam na następne bobaski....:-D

Kana trzymam kciuki!!!!!!:tak:
 
MADZIENKO witaj:-):-):-):-):-):-)
slyszalam, ze jezeli dzidzia myli dzien z noca to wystarczy obrocic ja glowka w druga strone w lozeczku i ponoc wszystko sie unormuje-niby zabobon, ale kolezanka tak zrobila i poskutkowalo:-)
co do karmienia jeszcze nie jestem w temacie ,bo wciaz w dwupacku:-(
Duzo zdrowka dla Ciebie i kruszynki;-)

mamuska2088 gratulacje:-)
 
To widzę, że jedziemy prawie na tym samym wózku-co do dni po terminie:tak:A jak się nic nadal nie będzie ruszało to kiedy do szpitala się zgłaszasz?

W poniedziałek mam wizyte u lekarza prowadzącego, jeśli sam z siebie nie wyskoczy ze skierowaniem do szpitala, bo zaczne mu gadać jakieś farmazony żeby tylko je dostać :-)
 
reklama
Witam!!!
kana trzymam kciuki za was no wreszcie
madzieńka witaj spowrotem
ola2in1 moje gratulki
ewushka witaj znowu z nami
bliżniaki i reszta mam mających problemy z bolącymi i zbyt pełnymi mleczka cycychami, nie radze odciągać, bo im więcej odciągamy tym więcej produkujemy tak to przecież działa, najlepsza jest kapusta,ale już dziewczyny pisały o tym,ja taż stosowałam i ulga była natychmiastowa.
A co do jedzenia to ja jem wszystko tak jak jadłam i nawet nabiał, mimo tego, że starszy syn miał skazę białkową, najważniejsze jest obserwować dziecko, ja nawet skusiłam się na kapustę i czekoladę.
Młody nadal spokojny,je i śpi w nocy, a w dzień już dużo czówa i nasłu****e co się dzieje wokól niego.
 
Do góry