reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie

Wpadłam zobaczyc co u was i lece sprzatac. Przed swietami tyle roboty ze ho ho.

Ostatnio tak myslałam ze dawno nie było pwa , czy moze przegapiłam i ona juz rozdwojona. Wiecie cos o niej?
A kana i zapominajka zeczywiscie sie nie meldowały.
 
reklama
Witajcie Kochane!
Ja z najnowszą świeżynką wpadłam:tak: Kana właśnie napisała:
"Dunia Kana z tej strony. Ja właśnie jadę do szpitala..Od 7 rano mam skurcze, teraz co 4-5min... będę pisała na bieżąco... Na razie jest w miarę ok...buźka trzymajcie kciuki:*"

Trzymam kciuki Kochana za Ciebie i Mariczkę!!!
dolaczam sie do Ciebie Dunia z tymi kciukami:-D powodzenia Kanusia:-)
 
KANA TRZYMAM KCIUKI!!!
A swoją drogą to cholerko Ty jedna - wyprzedziłaś mnie, a tak marudziłaś, że na końcu zostaniesz :-D.

U mnie bez zmian, wczoraj wieczorem nie pisałam, bo byłam wykończona, koło 20 poszłam spać :-) A dziś od rana walczę z choinką :-) Mój Grzesiek przywlókł rana przepiękną jodłę syberyjską więc ją stroimy już teraz, bo nigdy nic nie wiadomo - zawsze jest nadzieja, że wyląduje na porodówce :-)
Od tej bieganiny twardnieje mi trochę brzuszek, może dawka emocji i ruchu przepędzi Julkę do rodziców :-D. Któraś z Was pisała, że jak łożysko jest stare to może zacząć źle funkcjonować. Trochę mnie to wystraszyło, bo na ostatnim USG, 2 tyg temu, miałam już III stopień dojrzałości łożyska.
Przez to całe zamieszanie nie mam nawet chwili, żeby do Was zaglądnąć.
No nic, uciekam dalej walczyć z choinką, bo już mnie poganiają :-)
Miłego dnia dziewczyny.
Mam nadzieję, że jak zajrzę ponownie, to od którejś z nierozpakowanych kobitek będą jakieś dobre wieści ;-)
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje :-)

Kurcze, ciekawa jestem strasznie jak Kana sobie radzi. Mam bliziutko do szpitala, w którym rodzi, więc jak uda mi się z nią skontaktować i będzie już po wszystkim to mam chęć ją odwiedzić, ale niewiadomo jak będzie się czuła :-) Póki co poprosiłam Dunie, żeby przekazała jej mój nr na kom. Może uda mi się z nią jakoś skontaktować.

Dziewczyny, nawet nie macie pojęcia jak Wam zazdroszczę najpiękniejszego świątecznego prezentu, jaki macie już w domu - Waszych pociech.

Kaja się nie odzywa już dość długo. Hmmm chyba też wylądowała na porodówce :-)
Justine fakt pachnie przepięknie, wygląda bosko, ale myślę, że są warte ceny. Myśmy płacili 100 zł. Facet na początku chciał 140, ale udało się utargować. Z tym, że jest ogromna. Mój Grzesiek stwierdził, że na te święta ma być wyjątkowa choinka, bo te święta są wyjątkowe :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam sobotnio:happy:

Ja nadal w dwupaku-4 dzień po terminie-objawów jakichkolwiek BRAK:-:)-:)-(Już normalnie psychicznie wysiadam i ciągle myślę, żeby się już zaczęło-fizycznie to wogóle jakbym w ciąży nie była:baffled: Choć trchę jestem niewyspana bo obudziłam się dzisiaj o 2.40 w nocy i do 7 nie mogłam usnąć:-(


Kana POWODZENIA Szczęściaro:tak:

Mamuśka_2008 GRATULACJE:happy:


DZIEWCZYNY JA CHCĘ JUŻ RODZIĆ:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Justine to najwyższa pora przeprowadzić się do Gdańska :-D.
Jak skończymy ją stroić to wrzucę fotkę, żeby Wam ją pokazać. Ja już teraz nie mogę się na nią napatrzeć :tak:. W całym domu zrobił się taki wspaniały, świąteczny klimat. Ojj uwielbiam to ;)

Paola ja też mam problemy ze spaniem. Wieczorami nie mogę zasnąć, ale wczoraj byłam już tak wyczerpana, że po prostu padłam i spałam smacznie chyba do 9 :-). Też fizycznie nie czuję się w sumie jakbym była w ciąży. A dziś 3 dzien po terminie,
Dobra, uciekam, bo nigdy nie skończymy, a ze mnie i tak dzisiaj leniuszek hihi :-)
No i dostałam dzisiaj dobrą wiadomość - mój Grzesiek dostanie jednak urlop, więc nie wszystko na mojej głowie :-)
 
Do góry