reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

NATALKAA,w poniedzialek ide na badanie wod i usg i jak wszystko bedzie w porzo,to w tym jakze ekologicznym kraju w ktorym mieszkam,gdzie matka natura jest wiekszym bogiem niz sam Bog bedziemy czekac az to ona zrobi swoje..Tzn tak chca,bo ja nie wiem czy jestem w stanie reczyc za siebie jak mi te pierdy po raz kolejny beda wciskac:baffled:
 
reklama
a tak z innej beczki,slyszalam wczoraj ze dziecko jak sie szykuje do przyjscia na swiat to prawie w ogole sie nie rusza,przez dzien,dwa..czy ktos wie cos na ten temat??
 
Wiesz kochana,ja codziennie mysle sobie tak:ooo,to dzisiaj,bo nie rusza sie caly dzien...Ale z drugiej strony,to calymi dniami ja sie ruszam wiec moze tak tego nie odczuwam.I przychodzi wieczor,godz 11 i dzieciatko dostaje ataku czkawki,tudziez ochoty potanczyc itp i walczy do pooozna..
 
Witam mamuśki

U mnie chyba w końcu coś się zaczyna:-):-).Wczoraj piekły mnie piersi, a w nocy od 0:00 do 2:00 miałam bóle jak przed okresem. Jestem padnięta i czuję straśne napięcie w dole brzucha. Mam nadzieję, że to zwiastuny rychłego zobaczenia Tomcia, ba jak nie to Święta w stresie.:no:
 
Kaja a nie mozesz ich poprosic, zeby dali Ci cos na przyspieszenie? Z tego co czytalam to niedobrze jest za dlugo przenosic ciaze, bo jak lozysko osiagnie swoja dojrzalosc to sie starzeje i przestaje spelniac swoje funkcje, dostarczac tyle tlenu itp. U Ciebie napewno wiedza co robia bo badaja ci stan wod itd ale kurcze to juz strasznie dlugo po terminie.
Black Wizard powiedz w poniedzialek, ze aktywnosc dzidziusia spadla to moze Cie wysla na badania do szpitala :-)
A Landryneczki nie bylo chyba 2gi dzien moze na porodowce :-D:-D
A moje fenomenalne odklejanie bieguna to jedna wielka sciema nic mnie nie boli, nie krwawie, nie odchodza mi wody ani czop. Mam jedynie skurcze, ale bezbolesne i jestem rozdrazniona, zawiedziona, smutna, zrezygnowana i zla :baffled:. Mama pojutrze przylatuje wiec co by sie nie stalo nie zdaze juz urodzin i wyjsc do domu przed jej przyjazdem ;(((((
 
HEJKA melduje sie nadal w dwupacku:-D

Dziewczynki nie chce sie za bardzo cieszyc,ale moze cos sie szybciej zacznie....
TAK MI BRZUSZEK OPADŁ...ZARAZ CHYBA ZROBIE ZDJECIE I wAM WKLEJE...JEST CHYBA NIZEJ niz był i do tego cos "galaretowatego, lekko pomaranczowego :baffled: jakos tak zabarwionego" wielkosci połowy kciuka znalazłam na wkładce...sorki za takie opisy..... tkiej galarety jeszcze nie mialam....
:szok::-):-)ojoj super Kanusia trzymam kciuki, sprobuj mi sie dzisiaj pokazywac na bb-marsz na porodowke:-D:-D

Ewushko witaj kochana -super,ze wszystko dobrze sie skonczylo i juz jestes z nami
Reniu racja Zapominajka chyba sie nie odzywala:szok: moze dzisiaj da znac a jak nie to piszemy do niej:-)
Agairlandia ale sie ciesze Twoim szczesciem,uwazaj na siebie, zobaczysz wszystko bedzie dobrze;-)
ide dalej nadrabiac zaleglosci i zycze milego dnia wszystkim mamuniom:-)
 
Dzień dobry mamuśki

U mnie dzisiaj lepiej, tylko gorączka przeszłą w osłabienie, bo mam tempertaurę 35,5, chyba przez to ze całą noc się pociłam.
Misiówka, Justine, dzięki za rady dotyczące piersi, ale już jest lepiej, bo częściej przystawiałam Małą i mi wszystko ściągnęła, kochana córeczka.
Teraz niuńka leży sobie w leżaczku i sie rozgląda, a przed chwilą cycała, a ja oglądałam fajny film dokumentalny na dwójce o ciąży, oczywiście poryczałam się, to jest po prostu cud, jak rozwija sie w nas życie.

Misiówka, przy takiej gorączce można karmić:szok:, mi wczoraj pediatra powiedziała, ze powyżej 38 stopni nie karmić, ale ja na szczęście miałam 37,5, wiec przystawiałam.

Ewushka, ciesze sie ze już jesteś w domku i mam nadzieje, ze już wszystko u Was bedzie ok i przez święta odpoczniesz sobie w miłej, rodzinnej atmosferze z dzieciaczkami przy boku. Buziaczki
 
reklama
Helo
Właśnie wróciłam z krótkiego spacerku i mam skurcze, siostra z mężem zawiozą mnie na sprawdzonko, może to już :-):-).
Trzymajcie kciuki.
 
Do góry