reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

dunia ale juz masz ponad 50 postów wiec napisz na priv do Cyprysiowej i jak znajdzie czas to postara sie o dostęp dla ciebie:-)
 
reklama
dzwoneczka witaj ty tez poszłas jak torpeda, opisuj tu szybko cała akcje i wklejaj fotki:-)



:-):-):-):-):-):-)

Anoli planujesz jakies srodki znieczulajace? Czy idziesz "live"?:)



Dunia a Ty grzecznie kochana czekaj na swoja kolej, jeszcze masz tydzien:))) A badanie do przyjemnych nie nalezy, uwierz mi na slowo:)
 
:-):-):-):-):-):-)

Anoli planujesz jakies srodki znieczulajace? Czy idziesz "live"?:)



Dunia a Ty grzecznie kochana czekaj na swoja kolej, jeszcze masz tydzien:))) A badanie do przyjemnych nie nalezy, uwierz mi na slowo:)


Myslalam zeby wziąć epidural, ale jak czytam wasze relacje to mysle sobie ze ja tez dam rade bez znieczulenia, ze to chyba da sie przezyc na zywca:-) A jak bylo u ciebie?
 
Ide z informacją
"Uprzejmie donosze iz o 17.30 urodził sie Jaś. Ma 56cm i 3200g dostał 10 punktow porod mialam ekspresowy przyjęta zostalam o 15 a o 17.30 urodzilam Myszqa"

GRATULACJE KAROLINKO :-)


A my już w Starachowicach:-)
Mała śpi a ja próbowałam Was nadgonić ale mi nie wyszło do końca:baffled: hihi taka produkcja , ze ho ho..

Mojemu M na rozmowie poszło bardzo dobrze i prawdopodobnie w kolejny czwartek będzie znowu zaproszony na drugą rozmowę i zadecydują jak i kiedy będzie pracował.
Na razie jeszcze jakieś testy musi zrobić i zobaczymy co dalej ale jesteśmy dobrej mysli no i szukamy jeszcze innych firm :-)

Dzięki za pamięć :-)
 
Myszqa gratulujemy

A ja dostałam zdjęcie od Ewushki jej syneczka i muszę powiedzieć że jest cudowny, tylko nie umiem wstawić bo mam go w telefonie:no:.
Ewushka jest jeszcze w szpitalu, jest z nią coraz lepiej... miała zapalenie jamy brzusznej:-(, reszte napewno opisze jak wróci:tak:.
Ewushka życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
 
uu jakie pustki... no co jest pelnia na was podziałała tylko nie na mnie ejj no ja sie tak nie bawie :no::-p
a mój maluszek takie grzeczne dziecie i budzi sie wtedy kiedy ja..w nocy jak sie przebudzalam to on razem ze mną i brykał,kładłam sie do zasypiania i sobie mysle to teraz nie zasne jak mały buszuje a tu cisza..on tez w kimono haha to sie zgralismy :-D
 
reklama
Myszqa gratulacje ogromne!!!

Hmm... szkoda Patrysia że wcześniej nie napisałaś, bo miałam już ostatnią wizytę u mojej gin:-(, a nie chcę znowu jej płacić za następną. Ciekawa jestem czy by mi to zrobiła, bo ona jakaś taka dziwna jest:no:

dunia rzeczywiście straszna gapa ze mnie. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że pochłania mnie bardzo opieka na Maluszkiem i czasami nie czytam Waszych postów tylko szybciutko je przeglądam :zawstydzona/y:
 
Do góry