reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

czesc dziewczynki!!przeciez to juz jakas niewyrobka jest,chyba mnie kryzys jakis nalazl...znow sie nalazilam dzisiaj,narobilam,cztery dni po terminie juz ulecialy a tu nic..cos tam boli troche,w krzyzu strzela,sily nie ma zeby juz teraz sie ruszac z kanapy...i NIC
 
reklama
Oj dziewczyny zebyscie wiedziały co ja przezyłam wczoraj. Ale macie racje juz wszystko jest dobrze, a zamartwiac bedziemy się o nasze maluszki zawsze.

A od nas własnie odjechała tesciowa i wujek chrzestny Mateuszka :tak:. A malutki spi :-D.
 
Agacia mojej mamie kiedys lekarz powiedział że moja siostra ma "objaw zachodzącego slońca" co oznacza m.in. zapalenie opon mózgowych i że dziecko nie dożyje miesiąca. Moja siostra ma dzisiaj 21 lat:) Moja mama pojechała do Warszawy do jakiegoś specjalisty pediatry i on powiedział że chyba u jakiegoś imbecyla była.
Wszystko się dobrze skończyło , ale co się moi rodzice strachu najedli to ich. Także rozumiem jak się musiałaś czuć!

Na szczęście wszystko jest dobrze!!!:):-D I tak niech pozostanie!!!

Ale tu dzisiaj pustki.... co się dzieje???? Wszystkie sobie porody przyspieszają czy jak????
 
witajcie z wieczorka :-)
no my juz po wizycie i jakby nie było wiesci dobre i samopoczucie również
lekarz potwierdził że to czop odchodzi,a moze w sumie juz odszedł :-D
szyjka sie otworzyła bardzo ładnie i ze jego palec(jego jak dwa moje kciuki) wchodzi swobodnie i dotyka główki :-D no i ze moglabym juz zacząć rodzic i w sumie on równiez jużby chciał bo mówi że dobrze wyglądam i ja sama sie czuje zakebiscie :-)
jestem po dłuuugim spacerze który był przeprowadzony w dośc szybkim tempie i duszności same ustepuja bez leków :rofl2: także mały....chodź do mamusi hihih
no i od jutra chodze chodze i jeszcze raz chodze a kto wie może mężulka przeczucie co do soboty sie sprawdzi...a i wiecie co..te moje glupie mysli w sumie poszly sobie w piz&^ :tak::-D
buziam was wszystkie hihi
 
Aj ja tez was buziam wszystkie....:*:*:*

Pisałam do Madzienki,ale mi nie odpisuje....pewnie zajeta malutką..... a ja wlasnie wciałm zelki misiaczki, trsozke sałatki i jestem taka pełna... bylismy z miskiem na zakupach.....bujam sie na boki jak pingwin.... poza tym bola mnie biodra jak chodze....

A co do mojej szyjki to ja tez chyba palucha juz wlozyc moge, bo czuje jak sobie tam badam....ale nigdzie go tam wciskac nie zamierzam....

Ale ciesze sie Ola Twoim szczęściem:p hahaah ja mam wizyte dopiero 19 o ile do tego czasu sie nie rozkulam na dwa.....:rofl2::rofl2::rofl2:
 
No a my już po odwiedzinkach :-)

Biedny Borysek ma kolki i 3/4 czasu przepłakał :-(
Straszne jest jak widzidsz , że twoje dziecko płacze a Ty za dużo zrobić nie możesz.

A moja Oli dzisiaj cały czas marudna była i jak goście przyjechali to poszła spać i śpi już 3 h :-)
Zaraz robimy kąpiel i pakujemy się do Starachowic:-)

Taka jestem dzisiaj zmęczona , ze padam.
 
reklama
no ja mam niby za tydzien sie zgłosic ale doktorem mówi ze ma nadzieje ze mnie juz w ciąży nie zobaczy i w sumie ja jeszcze wiekszą :D bo 7dyszek za wizyte haha a juz 2 były...
a teraz uciekam na mały sexik hihi
dobranoc wam
a wo gule to faktycznie..spokoj cisza
 
Do góry