reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

słuchajcie bo mnie nastraszyli że od ściagania pokarmu a nie przykładania do piersi - strace pokarm
czy to możliwe?:-(
 
reklama
słuchajcie bo mnie nastraszyli że od ściagania pokarmu a nie przykładania do piersi - strace pokarm
czy to możliwe?:-(

bzdura, po to są min. laktatory
odciąganie pokarmu nie spowoduje zatrzymania laktacji więc sie nie przejmuj i smiało odciągaj,

Położna powiedział mi : "Jest jedna podstawowa technika karmienia piersią:
Dziecko nalezy przystawiać do piersi a nie pierś do dziecka"
bardzo mi sie to spodobało
 
Oj dziewczyny jak przeczytalam ze ja tu kolejke blokuje i mam uciekac na porodówke to tak jakby dopiero do mnie dotarlo ze to JUZ i łezki mi napłynęły:zawstydzona/y:
Ale mała leniwa jest wiec sie kulam jeszcze i wlasnie wrociłam z morderczego spaceru

Villemo więc trzymam kciuki za szóstke w totka pod warunkiem ze sie podzielisz i ja tez bede mogla byc cały czas z dziecmi;-)

Kankiya super ze serduszko zdrowe, napewno poczuliscie ulge. Tez jak bylam niemowlakiem podejrzewali u mnie jakies szmery i okazalo sie jednak ze wszystko wporządku:-)
 
słuchajcie bo mnie nastraszyli że od ściagania pokarmu a nie przykładania do piersi - strace pokarm
czy to możliwe?:-(
wg tego co wyczytalam w madrych gazetach:-D sciaganie pokarmu przyspiesza laktacje i mozna miec pozniej problemy z naglyym nawalem pokarmu

Anoli ,Kana i inne gotowe do porodu mamuski - jutro jest pelnia ksiezyca:-):-) wiec i wielka nadzieja na rozpakowywanie, oby Cyprysiowa nadazyla z uzupelnianiem listy:-D:-D:-D:-D:-D no szykowac mi sie tam ladnie dzisiaj, jutro jeszcze szybki numerek i na porodowki
 
Ostatnia edycja:
Kankiya super ze serduszko zdrowe, napewno poczuliscie ulge. Tez jak bylam niemowlakiem podejrzewali u mnie jakies szmery i okazalo sie jednak ze wszystko wporządku:-)
dzieki Anolcia, obawy dalej mam -jakas nie ufna stalam sie w ciazy:-D, ale staram sie nie myslec o tym :tak:muuuuuuuuuuusi byc dobrze;-);-);-)
 
wg tego co wyczytalam w madrych gazetach:-D sciaganie pokarmu przyspiesza laktacje i mozna miec pozniej problemy z naglyym nawalem pokarmu

Anoli ,Kana i inne gotowe do porodu mamuski - jutro jest pelnia ksiezyca:-):-) wiec i wielka nadzieja na rozpakowywanie, oby Cyprysiowa nadazyla z uzupelnianiem listy:-D:-D:-D:-D:-D no szykowac mi sie tam ladnie dzisiaj, jutro jeszcze szybki numerek i na porodowki
No no Kankiya mam nadzieje,ze faktycznie to przyciąganie nam pomoże :tak::tak::tak:
 
Witajcie

Nie jestem w stanie wszystkiego nadrobic bo macie produkcje niesamowitą :tak:
A u nas tak ...
Wczoraj tak jak pisałam bylismy w szpitalu na usg brzuszka z podejrzeniem powiekszenia odzwiernika, którego leczy się operacyjnie, a moze nawet doprowadzic do smierci. jak ja to usłyszałam to cały czas ryczałam, nie miałam siły na nic. Mały zaczał wymiotowac po jedzonku. Przyszła pediatra i powiedziała ze to moze byc skaza białkowa i zakazała pic mleko i jego pochodne, a druga diagnoza powiekszenie odzwiernika. Jak by sie nie poprawiło to mam do niej dzwonic. Ona poszła a maly znowu mi zwymiotował. zadzwoniłam do niej i powiedziała ze natychmiast do szpitala. Wiec szybko pojechalismy do szpitala dzieciecego w Poznianiu. Tam zrobili mu usg brzuszka, zbadała do pani chirurg i pediatra i okazało się ze wszystko jest dobrze. Tylko mały jest straszny łakomczuch i za duzo pije mleczka na sile i potem to zwymiotuje. Ale w razie czego mam zrezygnowac z mleka. I mały przybrał na wadze w niecałe 2 tygodnie 500 g i pani doktor powiedziała ze to bardzo duzo.
A jaki mały był grzeczny, przespał całą podróż. Obudził się tylko na usg brzuszka, potem jak mu dusili na brzuszku i znowu dzemka i potem u pani pediatry i znowu dzemka :-D.
Nawet nie wiecie jak mi ulzyło.

Dzwoneczka ogromne gratulacje! Jestes ekspresowa :-D.
 
Agacia ale cie nastraszyli a tu mały łakomczuch rośnie:-)

Cała nadzieja w pełni mogłybysmy hurtem urodzic bo sie tu tak snujemy i snujemy...:baffled:
 
reklama
Agacia ciesze sie ze juz wszystko jest dobrze z kruszynka:tak::tak: ale domyslam sie co musialas przejsc i jak sie czuc:-:)-( ale na szczescie wszystko sie ladnie skonczylo:tak::tak: z tymi maluszkami juz tak bedzie ze bedziemy sie wiecznie o nie zamartwiac czy wszystko jest ok:tak:taki los rodzica:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry